検索

Provinciaal Kampioenschap Limburg - 2009

In deze deelgemeente van Hasselt werd dit jaar de kampioenhuldiging gehouden van de best geklasseerde Limburgers in Duivenland. Het bestuur in Limburg heeft op de plaats waar het provinciaal secretariaat haar zitdagen verzorgt, gekozen als feestruimte.

Provinciale kampioenschappen 2009 : Click here

Kampioenschap KBDB Limburg
Jos Thone uit As


St Lambrechts Herk.   Sport en Parochiaalcentrum “Elckerlic” werd gekozen om op 10 januari 2010 ruim honderdvijftig ingeschreven feestvierders te verwelkomen aan een schappelijke prijs.
Het groot aantal mensen dat op het podium werd geroepen zorgde voor enige aanvaardbare vertraging.
Een overzicht van deze klassering per onderdeel. Voor asduif klassering heeft men slechts de podiumplaatsen gepubliceerd, andere klassering zijn opgemaakt per tien, twaalf of vijftien eerst geklasseerde. Algemeen kampioen is diegene die het meest vermeldingen behaald, bij gelijke vermeldingen wordt een optelling gemaakt van de som van de coëfficiënten.
Als het aantal vermeldingen wordt bekeken van duivenmelkers die lid zijn of regelmatig in een lokaal inkorven dan staat “De Witpen Lummen op één, met zeven liefhebbers, op de tweede plaats vinden we “De Pijl Kermt, met zes vermeldingen.

Algemeen Kampioen.
1. Thone Jos,         As,             7
2. Roox Henri & Betsy,     Veldwezelt,         5,    31
3. Bruninx-Molenaers,     Genoelselderen,     5    35
4. Roosen Pros,     Kermt,             4,    17
5. Vanwinge-Reniers,     Spalbeek        4    19
6. Caenen Hubert,     Veldwezelt,         4,     21
7. Mantels & Zoon,     Lummen,        4,     24
8. Aerden Mahieu,     As,            4,     25
9. Vuerstaek Gebr.     Lanaken,         4,     23
10 Wojiechowski Jan,     As,             3,     15


Asduif fond jonge duiven
1. Brugmans Sabrina,     Halen,             5021152/09
2. Cuypers Roger,     Zolder,             5040508/09
3. Briers Britte,         Kermt,             5111778/09

Asduif fond jaarduiven
1. Ass. V.D. Schans,     Hamont,         5026406/08
2. Ass. V.D. Schans,     Hamont         5026488/08
3. Jaspers Nico,     Nerem,         5100957/08

Asduif fond oude duiven
1. Thuis-Houben    Maasmechelen        5168100/07
2. Geelen  Leon & Jens    Veldwezelt        5068345/07
3. Hubrechts Tony    Broekom        5014089/07

Asduif Halve fond jonge duiven
1. Caenen Hubert,     Veldwezelt,         5070266/09
2. Moors Jozef & Eric,     Neerharen,         5136084/09
3. Beckers Joeri & Jochem, Lanaken,         5136661/09

Asduif halve fond jaarduiven
1. Verreckt-Arien,     Tessenderlo,         5000579/08
2. Maes Erik,         Maasmechelen,     5084225/08
3. Geraerts Erwin,     Wijer,             5147213/08

Asduif halve fond oude duiven
1. Melard-Frederick,     Valmeer,         5176060/06
2. Medart Marc,     St Truiden,         5006393/06
3. Mantels & Zoon,     Lummen,         5112021/06

Asduif snelheid jonge duiven
1. Bielen Tony,         Hasselt,         5118702/09
2. Janssens Mark,     Lummen,         5017502/09
3. Segers Mathieu,     Kessenich,         5147744/09

Asduif snelheid jaarduiven
1. Westhof Mathieu,     Neeroeteren,         5089506/08
2. Vanloffelt Ivan,     Diepenbeek,         5072026/08
3. Thone Jos,         As,             5061019/08

Asduif snelheid oude duiven
1. Franssens Guido,     Kinrooi,         5078354/06
2. Boutsen-Matthijs,     Dilsen             5132786/06
3. Custers Henri,     Meeuwen,         5046550/06

Halve fond jonge duiven
1. Roosen Pros,         Kermt
2. Caenen Hubert,         Veldwezelt
3. Bruninx-Molenaers,         Genoelselderen,
4. Hayen Georges,         St Truiden
5. Roox Henri & Betsy,         Veldwezelt
6. Briers Valentin &Zoon,     Kuringen
7. Steenaerts Willy,         Lummen
8. Briers Britte,             Kermt
9. Vrancken-Berden,         Kuringen
10. Wojiechowski Jan,         As
11. Jeurissen Kelly,         Rosmeer
12. Thone Jos,             As


Halve fond jaarduiven
1. Mantels & zoon,        Lummen
2. Maes Erik,             Maasmechelen
3. Houben Jean,         Maasmechelen
4. Vanwinge-Reniers,         Spalbeek
5. Vuerstaek Gebr.         Lanaken
6. Hayen Georges,         St Truiden
7. Vanmeert Roger & Koen,     Zelem
8. Roox Henri & Betsy,         Veldwezelt
9. Lasage Jozef & Stefan,     Houthalen
10. Bruninx – Molenaers,     Genoelselderen
11. Nelissen Winny & Guy,     Genk
12. Roosen Pros,         Kermt


Halve fond oude duiven
1. Thone Jos,             As
2. Roosen Pros,         Kermt
3. Pauwels Etienne,         Kermt
4. Houben Jean,         Maasmechelen
5. Roox Henri & Betsy,         Veldwezelt
6. Steenaerts Willy,         Lummen
7. Vanwinge-Reniers,         Spalbeek
8. Mantels & Zoon,         Lummen
9. Maes Erik,             Maasmechelen
10. Vos Gerard,         Millen
11. Caenen Hubert,        Veldwezelt
12. Aerden Mathieu,         As


Snelheid jonge duiven
1. Segers Mathieu,         Kessenich
2. Wojiechowski Jan,         As
3. Lenaerts Janick,         Bilzen
4. Vos Gerard,             Millen
5. Boutsen-Matthijs,         Dilsen
6. Hermans Ruben,         Kuringen
7. Westhof Mathieu,         Neeroeteren
8. Mantels & Zoon,         Lummen
9. Van Hertem-Schuurmans,     Neerpelt
10. Thone Jos,             As
11. Bruninx-Molenaers,         Genoelselderen
12. Vuerstaek Gebr.         Lanaken
13. Vandenbosch Celine,     Riemst
14. Aerden Mathieu,         As


Snelheid jaarduiven
1. Baeten Henri,         Neeroetren
2. Thone Jos,             As
3. Stakenborg Peter,         Neeroeteren
4. Nijs Pierre en Theo,         As
5. Geurts Koen,         St Truiden
6. Van Hertem-Schuurmans,     Neerpelt
7. Mantels & Zoon,         Lummen
8. Uyterhoeven Kurt,         Opglabbeek
9. Weytjens Gerard,         Zutendaal
10. Boutsen-Mathijs,         Dilsen
11. Briers Valentin & Zoon,     Kuringen
12. Vanmeert Roger & Koen,     Zelem
13. Aerden Mathieu,         As
14. Vuerstaek Gebr.         Lanaken
15. Vos Gerard,         Millen


Snelheid oude duiven
1. Smeers Ronny,         Diepenbeek
2. Custers Henri,         Meeuwen
3. Wojiechowski Jan,         As
4. Seyssens Louis,         Meeuwen
5. Coenen Wilfried,         Lummen
6. Stassen Etienne,         Dilsen – Stokkem
7. Weytjens Gerard,         Zutendaal
8. Franssen Guido,         Kinrooi
9. Van Hertem-Schuurmans,     Neerpelt
10. Bruninx-Molenaers,         Genoelselderen
11. Deferm Roger,         Lummen
12. Stakenborg peter,         Neeroeteren
13. Aerden Mathieu,         As
14. Boutsen – Mathijs,         Dilsen
15. Lemmens Jean-Marie,     Neeroeteren


Fond Jonge duiven.
1. Briers Britte,             Kermt
2. Roosen Pros,         Kermt
3. Geraerts Erwin,         Wijer
4. Roox Henri & Betsy,         Veldwezelt
5. Vanwinge-Reniers,         Spalbeek
6. Caenen Hubert,         Veldwezelt
7. Thone Jos,             As
8. Mertens Roger,         St Truiden
9. Bruninx-Molenaers,         Genoelselderen


Fond jaarduiven
1. Ass V.D.Schans,         Hamont
2. Caenen Hubert,         Veldwezelt
3. Vanwinge-Reniers,         Spalbeek
4. Steenaerts Willy,         Lummen
5. Jaspers Nico,         Nerem
6. Senden Danny,         Herk de Stad
7. Thone Jos,             As
8. Mercken – Mathieu,         Rijkhoven
9. Roox Henri & Betsy,         Veltwezelt
10. Vanmeert Roger & Koen,    Zelem


Fond oude duiven
1. Nouwen Jaak,         Peer
2. Vuerstaek Gebr.         Lanaken
3. Thone Jos,            As
4. Stockmans Ivan,         Lummen
5. Senden Danny,         Herk de Stad
6. Leekens-Hermans,         As
7. Jaspers Nico,         Nerem
8. Martens Tony,         Lummen
9. Linden Pierre,         Dilsen – Stokkem
10. Schaekers Jos,         Ophoven


Beginnelingen
1. Uyterhoeven Kurt,         Opglabbeek
2. Jeurissen Kelly,         Rosmeer.