検索

Nationaal Criterium KBDB Jeugdclubs 2010

Categorie 6 t/m 20 jaar HOOYBERGHS Silke & Ferre uit Dessel, van 21 t/m 30 jaar Claeskens Jo uit Willebroek

 

CATEGORIE 6 t/m 20 jaar

 

Naam

Gemeente

Coëff.

1

HOOYBERGHS Silke & Ferre

Dessel

1.041

2

RONDAGS Gert

Grote-Spouwen

1.404

3

CEULEMANS Kevin/Nick

Booischot

1.708

4

PLOVIE Lore

Lembeke

2.080

5

LENAERTS Janick

Bilzen

2,915

6

DE MAESENEER Philio

Denderwindeke

3.125

7

HAESAERT Yannick

Torhout

3.529

8

SAELENS Richie Maldegem

4.046

9

BAUWENS Annelies

St.-Kruis-Winkel

4.180

10

VAN DRIESSCHE Jente

Lembeek

4.203

11

MEURRENS Pierre

Melen

4.559

12

HERBOTS Kobe & Kato

Velm

5.398

13

MOORS Kimberly & Lynn

Lanaken

5.563

14

BAYENS Jordi

Denderhoutem

5.974

15

DE ROOVER Stefanie

St.-Katherina-Lombeek

6.564

16

SANS Jasper

Ternat

7.578

17 JANSEN Rino  Brasschaat  8.188 

18

DEFOIN Edouard

Vitrival

8.620

19

VAN CUTSEM Jens

Denderwindeke

8.647

20 KENIS Lore  Herselt  10.669 

21

EECKHAUDT Florent

Anderlues

10.910

22 WILLEM Broes  St.-Michiels-Brugge  11.124
23 VERHEYEN Sam  Merksplas  11.980 
24 DRAPS Jonas  Ruisbroek  12.973 
25  LADANG Gillian  Kortenaken  14.402 
26 DE KLERCK Loter  Appelterre-Eichem  23.744 
27 LAREMANS Liesl  Veerle  25.717 
28 POURBAIX Marnick  Lobbes  31.248 
29  LOGGHE Annelien & Jonalien  Ichtegem  32.840 
30 MALFAIT Amber - Joy Jabbeke  37.529 
31 GOEMAERE Jonas & Thomas  Kerkhove  37.809 
32  DEKETELAERE Kylie  Ichtegem  39.160 

 CATEGORIE 21 t/m 30 jaar

 

Naam

Gemeente

Coëff.

1 CLAESKENS Jo  Willebroek  1.168 

2

PLATTEAU Ante & Tom

St-Kat.-Lombeek

1.355

3

CHARBON Raphaël

Henri-Chapelle

1.468

4

VAN LAERE Stijn

Kruishoutem

1.562

5

VAN STERTHEM Stijn

Balegem

1.872

6

LENAERTS Jefke

Pulderbos

2.052

7

LETURCQ Fabien

Roucourt

3.003

8

DELWART Geoffrey

Thiméon

3.848

9

VERCAUTER Matthias

Ertvelde

4.131

10

MONDELAERS Kristof

Paal

4.297

11

DEFOSSEZ Kevin

Taintignies

4.340

12

MENSCH Lieven

Tessenderlo

5.265

13

VAN VUGT Cindy

Lichtaart

6.530

14

ROELEN Angelo

Hoogstraten

6.591

15

VERDEYEN Bart

Steenokkerzeel

6.616

16

SOETENS Rik

Everbeek

8.732

17

VAN LIMBERGEN Gert

Lede

11.818

18

HERREMANS Ellen

Aartselaar

13.214

19

DEVOS - LAURENT

Houdeng-Gougnies

14.386

20

TROCH Michal

Aalst

14.977

21

DAVELOOSE Stijn

Assebroek

15.779

22

PUT David

Putte

18.268

23

TITART Elodie

Ellezelles

19.348

24

VERMANDER Kevin

Alveringem

25.701

25 FLAMME Lidvine  Huissignies  38.369 

NATIONALE DUBBELING voor de JEUGD - BOURGES van 24.07.2010

Antwerpen

VERSTRICHT Evelien

Vlimmeren

SMET Kenny

St.-Amands

DE CEUSTER Nick

Heist-op-den-Berg

VOLKAERTS Kristel

Putte

LAEREMANS Liesl

Veerle

Vlaams-Brabant

COEL Matthias

Rotselaar

KUMPEN Wouter

Oplinter

JANSSENS Geoffrey

Baal

VAN DEN EYNDE Steve Roosdaal

DRAPS Jonas

Ruisbroek

Oost-Vlaanderen

DE SCHRIJVER A. & N.

Eeklo

CALLENS Kengi

Wortegem-Petegem

DE WITTE Mathias

Belsele

VAN IMPE Bart

Schellebelle

D'HONDT Femke

Meerbeke

Henegouwen

BOSSUT Alain

Maulde

LETURCQ Fabien

Roucourt

TITART Elodie Ellezelles
DELACOUR Michel Villers-St.-Amand

DELWART Geoffrey

Thiméon

Limburg

HERMANS Ruben

Kuringen

                                            West-Vlaanderen

VANWEST Bjorn

Ooigem

PUTMAN Matthias Zwevegem 
DECLERCQ Liko Avelgem
HIMPE Stijn Waregem

Luik

CLEGNET Michel

Aubel

                                                            Luxemburg

BAR Gaetan  Arlon 

 

Ereprijswinnaar COEL Matthias (Rotselaar)