検索

Cureghem Centre Kampioenschappen

GROTE FOND - GRAND FOND

Werd verspeeld met de eerste 3 afgegeven duiven op Cahors, Barcelona, St.Vincent en San Sebastian.
S'est joué avec les 3 premiers marqués aux concours de Cahors, Barcelone, St.Vincent et San .Sebastian


1    Buysse Robert - Ertvelde    11    Sanfrinnon Erwin - Appelterre
2    Devlaminck Eric - Hulste    12    Rans Alex & Frans - Herent
3    Restiaen-Desmeyter - Oudenaarde     13    Nihoul Père & Fils - Senzeilles
4    Hok Slots Daisy - Lede    14    Van Boxtael Robert - Bambrugge
5    Van Helmond Herman - Vorselaar    15    Desmet-Matthijs - Nokere
6    Meirlaen Etienne - Deurle    16    De Keyzer Norbert - Etikhove
7    Verbruggen Willy - Londerzeel    17    Van Aelst - Lea - Dentergem
8    Denijs Emiel - Tielt    18    Lietaer André - Rekkem
9    Van Olmen Jos - Broechem    19    Vereecke Roger - Deerlijk
10    Verschelde Marc - Zulte    20    Van Den Bosch M. & X. - Beersel

JONGE-PIGEONNEAUX

Werd verspeeld met de eerste 4 afgegeven duiven op Argenton en Vichy.
S'est joué avec les 4 premiers marqués aux concours d' Argenton et Vichy.


1    Van Schoorisse Gebrs. Maarkedal    11    Wijnsberghe Norbert - Deinze
2    Cassaert M. & G. - Néchin    12    Van Bosch Lucien - Belsele
3    Flossie R. & M. - Loksbergen    13    Verheyden Robert - Tielt-Winge
4    Dupercijn Romain -Ursel    14    De Moor Armand - Bottelare
5    Van Tongelen Roger - Rotselaar    15    Van De Walle M. & F. - Zwalm
6    Vandersmissen M. & Zn - Rummen    16    Van Vlierberghe Guido - Bornem
7    Uyttendaele Roland - Oordegem    17    Staessen Werner - Hulshout
8    Lemarcq L. & S. Ronse    18    Van Hove-Uytterhoeven - Putte
9    Speybroeck Roger - Vinkt    19    Roosen Pros - Kermt
10    Vandenheede J. - Zingem    20    De Cock-Ackx - Knokke-Heist

DUIVINNEN - FEMELLES

Werd verspeeld met de eerste 2 afgegeven duiven op Cahors - Barcelona - San Sebastian - Argenton - Vichy.
S'est joué avec les 2 premiers marqués aux concours de Cahors - Barcelone - San Sebastian - Argenton - Vichy.


1    Van Boxstael Robert - Bambrugge        
2    Thoné Jos - As        
3    Van Den Bosch M. & X. - Beersel        
4    Schoors-Dewaele - Adegem        
5    De Zutter & Zoon - Ninove        
6    De Meulemeester Eric - Oudenaarde        
7    Milleville Martial - Ieper        
8    Denijs Emiel - Tielt        
9    Steenbergen S.& A. Herk-de Stad        
10    Leekens-Hermans - As        

ALGEMEEN - GENERAL


Werd verspeeld met de eerste 3 afgegeven duiven op Cahors(O) - Barcelona(O) - St.Vincent (Yl) - San Sebastian(O) - Argenton(Jo) en Vichy(Jo) + de eerste 1ste afgegeven duif op Argenton(O+Yl) en Vichy(O).
S'est joué avec les 3 premiers marqués aux concours de Cahors(V) - Barcelone(V) - St.Vincent(Yl) - San Sebastian(V) - Argenton(P) et Vichy(P) + le premier marqué aux concours de Argenton(V+Yl) et Vichy(V).


1    Restiaen-De Smeyter - Oudenaarde        
2    Meirlaen Etienne - Deurle        
3    De Smeyter Restiaen - Ronse        
4    Joosen Jos - Brecht        
5    Van Olmen Jos - Broechem        
6    Van Helmond Herman - Vorselaar        
7    Van Der Wielen Louis - Boortmeerbeek        
8    Schoors-Dewaele - Adegem        
9    Buysse Robert - Ertvelde        
10    Hok Slots Daisy - Lede