検索

Belgische Verstandhouding Kampioenschappen

Algemeen Kampioenschap
Championnat Général

        
1    Van Coppenolle LucOuwegem
2    De Vos Etienne    Deerlijk
3    Brackenier Oscar & KoenOosterzele
4    Debaene HubertBeernem
5    De Busschere LionelHulste
6    Pollin MarcSnellegem
7    Van De Woestijne ArnoldAdegem
8    Degraeve-Van GeertSmetlede
9    Peiren NoëlZedelgem
10    Houfflijn Patrick & Dimitri    Wortegem-Petegem
11    Carteus GeorgesRonse
12    Van Damme-BoddaertOostkamp
13    Schoors-DewaeleAdegem
14    Verschelde MarcZulte
15    Lippens NoëlAarsele
16    Decherf EtienneVlissegem
17    Ally NorbertAarsele
18    Meirlaen EtienneDeurle
19    Vandenabeele MarcelRonse
20    Aelbrecht Marcel    Lebbeke
21    Velghe Frans & Kris    Zwevezele
22    Vande Casteele Ludwig & Sabrina    Oekene
23    Hebberecht ChrisEvergem
24    Derweduwen A. & L. & D.Zingem
25    Reyns Julien & Gentil    Nederbrakel
26    Slots DaisyLede
27    Sierens-Van De BroekeZwevegem
28    Van Meerhaeghe Gilbert    Kluisbergen
29    Callebert Herman & Peter    Handzame
30    Joosen JosBrecht

Fond
1    Brackenier Oscar & Koen Oosterzele
2    Ally Norbert - Aarsele
3    De Keyzer Willy, Jos & Hans Koekelare
4    Houfflijn Patrick & Dimitri - Wortegem-Petegem
5    Aelbrecht Marcel - Lebbeke
6    Van Coppenolle Luc - Ouwegem
7    Puissant Bert & Tom - Wortegem-Petegem
8    Verhaeghe Yvan - Harelbeke
9    Meurisse John & Willy - Asper
10    De Waele-Deseyn - Ingooigem

Grote Fond - Grand Fond
1    Hebberecht Chris - Evergem
2    Degraeve-Van Geert - Smetlede
3    De Meulemeester Eric - Oudenaarde
4    De Vlaminck Eric - Hulste
5    Debaene Hubert - Beernem
6    Van Coppenolle Luc - Ouwegem
7    Decherf Etienne - Vlissegem
8    Houfflijn Patrick & Dimitri - Wortegem-Petegem
9    Henry Léon - Nandrin
10    De Bruycker Philemon - Schellebelle

Asduiven "Belgische Verstandhouding"
As-pigeons "Entente Belge"

1    Carteus Georges - Ronse    4290798/97
2    De Vlaminck Eric - Hulste    3091119/99
3    Buysse Robert - Ertvelde    4240269/99
4    Henry Léon - Nandrin    1007139/00
5    Malfait Didier - Jabbeke    3203394/01
6    De Smet Didier - Ronse    4140079/99
7    Van Coppenolle Luc - Ouwegem    4241711/01
8    Boghaert Omer - Lochristie    4090798/00
9    Lejeune Serge - Jollain-Merlin    9137461/99
10    Pollin Marc - Snellegem    4116195/99
        
Criterium der Azen - Criterium des As
1    Heyman René & Willem & Martin - Oosteeklo    
2    Van Coppenolle Luc - Ouwegem    
3    De Baene Hubert - Beernem    
4    Carteus Georges - Ronse    
5    Brackenier Oscar & Koen - Oosterzele    
6    Van Damme-Bodaert - Oostkamp    
7    De Busschere Lionel - Hulste    
8    Van De Woestijne Arnold - Adegem    
9    De Vos Etienne & Frank- Deerlijk    
10    Lippens Noël - Aarsele    
11    Buysse Robert - Ertvelde    
12    Derweduwen Albert & Luc & Dirk - Zingem    
13    Sierens-Van Den Broeke - Zwevegem    
14    Pollin Marc - Snellegem    
15    Slots Daisy - Lede    
16    Van Den Abeele Marcel - Ronse
17    Degraeve-Van Geert - Smetlede    
18    Toye Silvére - Otegem
19    Van Meerhaeghe Gilbert - Ruien    
20    Baekelandt Gérard - Wevelgem    
21    Peiren Noël - Zedelgem    
22    Hebberecht Chris - Evergem    
23    Velle Roger - Koksijde    
24    Moerman Ghislain - Huise
25    Boghaert Omer - Lochristi

De "Zesdagen - met gekozen ploegmaat    
"Les six jours" - avec coéquipier choisi
            
1    De Baene Hubert - Beernem
    Labiau Gérard - Zegelsem
2    Toye Silvére - Otegem
    De Vos Etienne & Frank - Deerlijk
3    De Vooght Gaston & Danny - De Haan
    Pollin Marc - Snellegem
4    Colpaert Sylvain & Patrick - Roeselare
    Velghe Frans & Kris - Zwevezele
5    Heyman René & Willem & Martin - Oosteeklo
    De Craene-Van De Velde - Ertvelde
6    Tant Johan - Olsene
    Verschelde Marc - Zulte
7    Garré-Van Den Berghe - Vichte
    Houfflijn Patrick & Dimitri - Wortegem-Petegem
8    Van Damme-Boddaert - Oostkamp
    Van Loo Yvan - Watervliet
9    Velle Roger - Koksijde
    Ingels Marcel & Kamiel - Eeklo
10    Peiren Noël - Zedelgem
    Van Dycke Roger - Lissewege
11    De Meulemeester Eric - Oudenaarde
    De Deyne Daniël - Gent
12    Brackenier Oscar & Koen - Oosterzele
    Van Ceulebroeck Daniël - Balegem
    
De "Zesdagen - met ploegmaat per lottrekking    
"Les six jours" - avec coéquipier par tirage au sort   

1    De Baene Hubert - Beernem
    Brackenier Oscar & Koen - Oosterzele
2    Pollin Marc - Snellegem
    Delbar Maurice - Oeudeghien
3    Biebuyck-Tack - Avelgem
    Buysse Robert - Ertvelde
4    De Deyne Danie - Gent
    Bracke Jozef - Zegelsem
5    Verschelde Marc - Zulte
    Van Loo Yvan - Watervliet
6    Velghe Frans & Kris - Zwevezele
    De Simpel Geert - Ingelmunster
7    De Vulder Dominique - Gijzenzele
    Bafort Gebroeders - Mariakerke
8    De Smet-Matthijs - Nokere
    Verleyen-Goditiabois - Flobecq
9    Van Damme-Boddaert - Oostkamp
    Antheunis-Van Goethem - De Klinge
10    Jacobs Mathieu - Essen
    Peiren Noël - Zedelgem
11    Boghaert Omer - Lochristie
    Willem Etienne - Adegem
12    De Busschere Lionel - Hulste
    Lejeune Serge - Jollain-Merlin


Tiercé van de Fond, Alfabetische rangschikking.
Tiercé du Fond, Classement alphabétique.

Ameye Pierre - Deerlijk
De Baene Hubert - Beernem
De Jaegher-De Vijlder - Knesselare
De Taeye Gilbert & Philippe - Maldegem
De Vulder Dominique - Gijzegem
Dobbelaere Robert & Chris - Marke
Lippens Noël - Aarsele
Pollin Marc - Snellegem
Tant Johan - Olsene
Van Coppenolle Luc - Ouwegem
Van Damme-Boddaert - Oostkamp
Van Den Bossche Jacques - Ingooigem
Vandendriessche José - Waregem
Van De Maele Wilfried - Heule
Van Gheluwe Eddy - Harelbeke
Van Steelant Jan & Geert - Oostkamp
Velle Roger - Koksijde
Verstraete Daniël - Aalter

Tiercé van de Grote Fond, Alfabetische rangschikking.
Tiercé du Grand Fond, Classement alphabétique.

Bafort Gebroeders - Mariakerke
Belurier Christian & Fils - Wiers
Boghaert Omer - Lochristie
Brands Jimmy - Berendrecht
Buysse Robert - Ertvelde
De Deyne Daniël - Gent
Degraeve-Van Geert - Smetlede
Delchambre Lucien - Ingelmunster
Deneufbourg Yvon - Estinnes-au-Val
Denolf Roger & Marc - Kortemark
De Vulder Dominique - Gijzenzele
De Vlaminck Eric - Hulste
De Vos Etienne & Frank - Deerlijk
Fauche Frères - Warêt-L'Evèque
Hebberecht Chris - Evergem
Himpe Roger & Stijn - Waregem
Lietaer André - Rekkem
Peiren Noël - Zedelgem
Pollin Marc - Snellegem
Reybroeck Roger & Zonen - Melsen
Slots Daizy - Lede
Toye Silvére - Otegem
Truyts Constant - Deurne
Van Hoecke Luc - Oedelem
Van Coppenolle Luc - Ouwegem
Van Dycke Roger -Lissewege
Van Damme-Boddaert - Oostkamp
Velghe Frans & Kris - Zwevezele
Vermote André - Oostende
Vermeire Paul - Lotenhulle
Verleyen-Goditiabois - Flobecq

Quarté 2003 - Alfabetische rangschikking. - Classement alphabétique.
Debaene Hubert - Beernem
De Deyne Daniël - Gent
De Vos Etienne & Frank - Deerlijk
Heyman René & Willem & Martin - Oosteeklo
Pollin Marc - Snellegem
Truyts Constant - Deurne
Velghe Frank & Kris - Zwevezele
Verschelde Marc - Zulte

Sextet
De Smet - Matthijs - Nokere        
De Vulder Dominique - Gijzegem        
Pollin Marc - Snellegem        
Van Coppenolle Luc - Ouwegem        
Van Damme - Boddaert- Oostkamp        
        
Prijs - Prix Norman - Vercauteren - Van Den Broucke        
Debaene Hubert - Beernem        
        
Prijzen van de K.D.B.D. - Prix de la R.F.C.B         
31/mei    Brive    Werd afgelast- A été annulé
05/07/    Limoges    De Smet André & Patrick - Semmerzake
12/17/    Dax    Huyghe Philippe & Isabelle - Arras (F)
2/aug    Perpignan    Celis Hugo & Robert - Rummen


Nationale overwinnaars - Vainqueurs nationaux            
    Vlucht/concours    Ereprijs - Prix d'Honneur    Winnaar - Vainqueur
31/mei    Brive    Matthieu Thijssens     Afgelast- annulé
21/jun    Castres    André Lietaer     Mortier Hendrick
            Sint Kruis Brugge
28/jun    Montauban    Yvan Eeckhout     Dewulf Gaston
            Oostende
5/jul    Limoges oude/vieux     Daniël Aerens     Hermie Emiel
            Hillegem
5/jul    Limoges - Derby    J. Van Den Broucke    De Smet André & Patrick
            Semmerzake
12/jul    Limoges - Yearlings     Dominique Charlier     Pollin Marc
            Snellegem
12/jul    Dax    Filip Norman     Mylle Jacques
            Zonnebeke
19/jul    Souillac - oude/vieux     Frans Rans     Derweduwen A. & D. & L
            Zingem
19/jul    Souillac - derby     Hilaire Verhellen     Naessens Patrick
            Harelbeke
19/jul    Marseille    Graaf J. de Villegas    Van Eycken Robert
            Erps-Kwerps
26/jul    Beziers - oude/vieux    Christian Goulem     Bolle Julien
            Koekelare
26/jul    Beziers - Yearlings    Emiel Audenaerde     Vaneenoo Julien
            Wingene
2/aug    Perpignan - oude/vieux    Philippe Vercauteren     Deschepper Willy
            Gooik
2/aug    Perpignan - Yearlings    Geaorges Wauthy     De Smeyter-Restiaen
            Ronse


Internationale overwinnaars - Vainqueurs internationaux            

12/jul    Dax    1. Sheppard Brian S.    Trowbridge (GB)
        2. Crowley & Green    Compton-Bassitt (GB)
        3. Mylle Jacques    Zonnebeke (B)

2/aug    Perpignan - oude /vieux    1. Van Acker Eric    Pouilly-sur Serre (F)
        2. Cueffel & Fils    Montvilliers (F)
        3. Ben Robert    Calais ( F)
            
2/aug    Perpignan - Yearlings    1. De Smeyter-Restiaen    Ronse (B)
        2. Vanklink John    Oude-Wetering (NL)
        3. Verbesselt-Van Riet    Buggenhout (B)