Rechercher

Moet de leeftijdsgrens van 69 jaar voor kandidaat-mandatarissen behouden blijven?

Ja, de grens moet 69 jaar blijven zoals voorzien in Art 26 § 12.
68% (293 votes)
Nee, de grens mag opgetrokken worden.
17% (72 votes)
Enkel wanneer er in een bepaald arrondissement van een provincie niemand kandidaat is, mag de grens omhoog.
16% (68 votes)
Votes totaux : 433