Provinciale kampioenschappen KBDB-Limburg: goud voor Gert Rondags - zilver én brons voor Team Thoné

KBDB-Limburg organiseerde een geslaagde kampioenenviering in Zonhoven. Met 245 couverts zat zaal De Kwint afgeladen vol, maar toch verliep de bediening van het voortreffelijke eten van de Waalse traiteur opvallend vlot. Gert Rondags uit Grote-Spouwen werd algemeen kampioen, de plaatsen 2 en 3 zijn voor Team Thoné uit As.

Algemeen kampioenschap:

De tien laureaten algemeen kampioenschap KBDB-Limburg 2019.

1. Rondags Gert, Grote-Spouwen 6 11; 2. Thoné Jos, As 6 36;  3. Thoné Xavier & Maxim, As 6 37; 4. Brugmans Sabrina, Halen 5 17; 5. Schroyen – Henderix, Heusden 5 23; 6. Van Hertem – Schuurmans, Neerpelt 4 25; 7. Vrancken Willy & Sandra, Kuringen 4 26;  8. Henrix Jozef Stokrooie 4 36; 9 Klingeleers Davy, Neeroeteren 3 15; 10. Steenaerts Willy Lummen 3 19.

Jeugd:

1. Rondags Gert, Grote-Spouwen 5 0,7625;  2. Cretskens Brecht & Glenn, Neeroeteren 5 14,1441; 3. Morren Wout, Lummen 5 50,7961.

KAMPIOENSCHAPPEN 1+2

Snelheid oude 1+2:

1. Rondags Gert, Grote-Spouwen; 2. Steenaerts Willy, Lummen; 3. Franssen Guido, Kinrooi.

Snelheid jaarduiven 1+2:

1. Rondags Gert, Grote-Spouwen; 2. Raets Jean-Marie & Kenny, Vliermaal; 3. Opsteijn Guido, Vucht.

Snelheid jonge duiven 1+2:

1. Rondags Gert, Grote-Spouwen; 2. Engelen Ludo, Kuringen; 3. Schroyen-Henderix, Heusden.

Kleine halve fond oude 1+2:

1. Arnols Leon, Kortessem; 2. Ceyssens Louis, Meeuwen; 3. Noelmans Johan-Hellinx Jeannine, Schalkhoven.

Kleine halve fond jaarse 1+2:

1. Brugmans Sabrina, Halen; 2. Klingeleers Davy, Neeroeteren; 3. Verbeek Guido, Kinrooi.

Kleine halve fond jonge 1+2:

1. Schroyen-Henderix, Heusden; 2. Rondags Gert, Grote-Spouwen; 3. Stassen Etienne, Stokkem.

Grote halve fond oude 1+2:

1. Schroyen-Henderix, Heusden; 2. Thoné Xavier & Maxim, As; 3. Van Hertem – Schuurmans, Neerpelt.

Grote halve fond jaarse 1+2:

1. Hermans-Bonné, Loksbergen; 2. Hamers Dennis, Maasmechelen; 3. Brugmans Sabrina, Halen.

Fond oude 1+2:

1. Bosmans-Leekens, Beverlo; 2. Thoné Xavier & Maxim, As; 3. Thoné Jos, As.

Fond jaarse 1+2:

1. Bosmans-Leekens, Beverlo; 2. Ooms Ivo, Kwaadmechelen; 3. Senden Danny, Herk-de-Stad.

Fond jonge duiven 1+2:

1. Thoné Jos, As; 2. Rondags Gert, Grote-Spouwen; 3. Roox Henri & Betsy, Veldwezelt.

Zware fond oude 1+2:

1. Vanherck Hubert, Hendrieken; 2. Simons Willy,  Maaseik; 3. Nouwen-Paesen, Peer.


ASDUIVEN

Asduif snelheid oude:

1. Rondags Gert, Grote-Spouwen 5119450/17; 2. Vrancken-Berden, Kuringen 6214606/17; 3. Rondags Gert, Grote-Spouwen 5119316/17.

Asduif snelheid jaarse:

1. Daniels-Peeters Johnny, Tongeren
5001724/18; 2.Rondags Gert, Grote-Spouwen 5117600/18; 3. Vrancken Willy & Sandra, Kuringen 5082123/18.

Asduif snelheid jonge duiven:

1. Engelen Ludo 5079702/19; 2. Vanhamel Francis, Beverlo 5038171/19; 3. Welkenhuysen Patrick, Koersel 5034988/19.

Asduif kleine halve fond oude:

1. Van Hertem-Schuurmans, Neerpelt 5071582/17; 2. Pauwels Etienne, Kermt 2237145/16; 3. Geukens René, Paal 5040218/17.

Asduif kleine fond jaarse:

1. Klingeleers Davy 5045318/18; 2. Schroyen-Henderix, Heusden 5043849/18; 3. Janssens Johny, Eksel 5093817/18.

Asduif grote halve fond oude:

1. Hamers Denis, Maasmechelen 2159761/16; 2. Buvens-Sleven, Loksbergen 2172726/16; 3. Schroyen-Henderix, Heusden 5001747/17.

Asduif grote halve fond jaarse:

1. Hamers Denis, Maasmechelen 5061538/18; 2. Van Rompaey Karlo, Sint-Truiden 5039031/18; 3. Thoné Jos, As 5025057/18.

Asduif halve fond jonge duiven:

1. Schroyen-Henderix, Heusden 5052957/19; 2. Castermans-Maes,, Dilsen 5019452/19; 3. Custers François, Koersel 5052566/19.


Asduif fond oude:

1. Bosmans-Leekens, Beverlo 2188933/16; 2. Thoné Xavier & Maxim, As 2226337/16; 3. Thoné Jos, As 2180963/15.

Asduif fond jaarse:

1. Bosmans-Leekens, Beverlo 5014603/18; 2. Van Rompaey Karlo, Sint-Truiden 4194312/18; 3. Ooms Ivo, Kwaadmechelen 5024142/18.

Asduif fond jonge duiven:

1. Brugmans Sabrina, Halen 5082771/19; 2. Cardinaels, Jimmy, As 5097443/19; 3. Brugmans Sabrina, Halen 5082780/19.

Asduif zware fond oude:

1. Roosen-Machiels, Bocholt 2261263/16; 2. Nouwen-Paesen, Peer 2196414/16; 3. Thoné Xavier & Maxim, As 2226897/16.

Het volledige overzicht van de provinciale kampioenschappen Limburg vind je hier.