NATIONAL Dinan FRANCE 17.07.20 extrémal distance

  • 39
  • 158
  • Słoneczna
  • 06/12/2020

NATIONAL Dinan FRANCE 17.07.20 extrémal distance

P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2020.               
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  DINAN z dnia 17.07.20                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 48:27:58.  N 2:03:56.9 W.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............: 1491.420 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   39                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   158                           
      5.Ilość konkursów.......................:   53                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   704.23                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:    89.54                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:20,14,55                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 6,59,05                         
     10.Czas trwania konkursu.................:242 godz. 15 min. 16 sek.        
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :SŁONECZNA                                            
        w miejscu przylotu:SŁONECZNA                                            
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe 180.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       <\B>Punktacja Główna [1]                                             
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | PKLGD WG ZACHÓD 1 STREF |   15   |   51   |   15  |29.41|      
          | 2  | PKLGD WG-ZACHÓD 2 STREF |   24   |  107   |   38  |35.51|            
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   39   |  158   |   53  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

         
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
             Uwaga!!!

 
                                                                                                                                                           
                                    P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2020.                                                                                 
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  7.                                                                                           
                                           z lotu DINAN, w dniu 17.07.20                                                                                        
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 FRONT TADEUSZ                   1 PL-357-13-8425    G  20,14,55 25:02:17   6.33   3-  1-  1 1275.900 180.000                                             
     2 ŁAGODZIŃSKITOMASZ RADOSŁAW      2 PL-321-14-1608    G  13,18,03 12:23:01  12.66   3-  2-  2 1532.700 179.310                                             
     3 KOZINA J.M.A.Ł                  1 BE-16-1032034     G   9,47,31 14:36:38  18.99   7-  4-  3 1274.580 178.620                                             
     4 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL-370-14-2369    G  18,30,10 23:48:38  25.32  10-  5-  3 1252.570 177.920                                             
     5 MERC ŁUKASZ                     2 PL-275-16-10360   G   8,53,33  7:23:23  31.65  15- 12-  3 1559.050 177.230                                             
     6 MERC ŁUKASZ                     2 PL-275-13-4343    G  10,23,08  8:52:58  37.97   2  <  11> 1559.050 176.540                                             
     7 KRZYSZTOF MASNY                 2 PL-324-14-6845    G  20,28,00 18:19:26  44.30   3-  3-  3 1587.840 175.850                                             
     8 ŁAGODZIŃSKITOMASZ RADOSŁAW      2 PL-321-16-9607    G  19,44,41 18:49:38  50.63   2         1532.700 175.150                                             
     9 SUŁKOWSKI MAREK                 2 PL-MZG-12-1551    G   6,15,26  2:57:47  56.96   2-  1-  1 1639.660 174.460                                             
    10 BZDAWKA PIOTR                   2 PL-323-14-426     G   7,16,48  5:30:00  63.29   5-  5-  3 1571.520 173.770                                             
    11 MERC ŁUKASZ                     2 PL-275-16-10375   G   8,36,50  7:06:40  69.62   3  <  12> 1559.050 173.080                                             
    12 MERC ŁUKASZ                     2 PL-275-16-10303   GT 10,01,18  8:31:08  75.95   4  <  14> 1559.050 172.380                                             
    13 ŚMIESZKOWICZ ARKADIUSZ          2 PL-47-15-11009    G  11,52,31 10:25:40  82.28   8-  2-  2 1556.560 171.690                                             
    14 MERC ŁUKASZ                     2 PL-275-15-7316    G  16,27,14 14:57:04  88.61   5  <  17> 1559.050 171.000                                             
    15 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-14-7111       10,33,40 15:22:47  94.94   2  <  28> 1274.580 170.310                                             
    16 KRZYSZTOF MASNY                 2 PL-324-15-1614    G  18,00,00 15:51:26 101.27   2  <  40> 1587.840 169.620                                             
    17 MERC ŁUKASZ                     2 PL-275-16-10304   GT 18,24,01 16:53:50 107.59   6  <  19> 1559.050 168.920                                             
    18 BZDAWKA PIOTR                   2 PL-323-15-868     G  20,08,06 18:21:18 113.92   2  <  22> 1571.520 168.230                                             
    19 MERC ŁUKASZ                     2 PL-275-14-10405   G   7,55,35  6:25:25 120.25   7  <  20> 1559.050 167.540                                             
    20 MERC ŁUKASZ                     2 PL-275-18-19849   GT 19,16,48 17:46:38 126.58   8  <  21> 1559.050 166.850                                             
    21 MERC ŁUKASZ                     2 PL-275-13-4318    G   7,13,28  5:43:17 132.91   9  <  24> 1559.050 166.150                                             
    22 BZDAWKA PIOTR                   2 PL-323-16-267     G  12,57,20 11:10:32 139.24   3  <  30> 1571.520 165.460                                             
    23 CHORÓBSKI MICHAŁ                2 PL-275-16-5538    G  14,19,04 12:48:28 145.57   4-  2-  2 1559.370 164.770                                             
    24 MERC ŁUKASZ                     2 PL-275-09-5206    G  19,47,41 18:17:31 151.90  10  <  27> 1559.050 164.080                                         
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  7.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    25 KAMIŃSKI MIKOŁAJ ROMAN          2 PL-314-14-8916    G   6,00,00  3:54:25 158.23   2-  2-  2 1585.610 163.380                                             
    26 WOJTYSIAK KRZYSZTOF             2 PL-324-14-8726    G   9,00,00  6:51:59 164.56   3-  1-  1 1587.430 162.690                                             
    27 MERC ŁUKASZ                     2 PL-275-17-3928    G   9,25,27  7:55:17 170.89  11  <  46> 1559.050 162.000                                             
    28 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-82-13-11863        6,30,00 11:19:07 177.22   3  <  34> 1274.580 161.310                                             
    29 KAMIŃSKI MIKOŁAJ ROMAN          2 PL-324-15-8621    G  15,00,00 12:54:25 183.54   2         1585.610 160.620                                             
    30 BZDAWKA PIOTR                   2 PL-323-17-368     G  19,08,15 17:21:27 189.87   4  <  42> 1571.520 159.920                                             
    31 LEWICKI ADAM                    2 PL-226-14-92      G   8,36,42  5:18:51 196.20   3-  1-  1 1639.810 159.230                                             
    32 KORCZAK JERZY                   2 PL-323-15-4045    G  14,06,21 12:10:11 202.53   2-  1-  1 1578.540 158.540                                                                             
    33 BĄK WALDEMAR                    1 PL-87-14-82       G   9,32,12 14:24:59 208.86   5-  2-  2 1271.830 157.850                                             
    34 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-360-15-3704       13,08,10 17:57:17 215.19   4         1274.580 157.150                                             
    35 BĄK WALDEMAR                    1 PL-370-17-6522    G  19,19,14 24:12:01 221.52   2         1271.830 156.460                                             
    36 ŚMIESZKOWICZ ARKADIUSZ          2 PL-483-16-256     G  12,06,46 10:39:55 227.85   2         1556.560 155.770                                             
    37 MYSZKA GRZEGORZ                 2 PL-414-14-5460    G  18,26,12 12:23:35 234.18   5-  1-  1 1763.380 155.080                                             
    38 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL-370-17-2439    G  15,40,22 20:58:50 240.51   2  <  44> 1252.570 154.380                                             
    39 ANDRASZ RAFAŁ                   1 PL-262-17-10875   G  16,47,54 22:06:20 246.84   2-  2-  2 1252.600 153.690                                             
    40 KRZYSZTOF MASNY                 2 PL-324-17-5232    G   7,40,00  5:31:26 253.16   3         1587.840 153.000                                             
    41 MICHOŃ JÓZEF                    2 PL-323-16-3993    G   8,55,22  6:58:43 259.49   5-  2-  2 1578.910 152.310                                             
    42 BZDAWKA PIOTR                   2 PL-323-16-226     G  10,45,44  8:58:56 265.82   5         1571.520 151.620                                             
    43 CHORÓBSKI MICHAŁ                2 PL-275-18-8074    G  14,36,09 13:05:33 272.15   2         1559.370 150.920                                             
    44 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL-254-18-13229   G   8,13,50 13:32:18 278.48   3  <  51> 1252.570 150.230                                             
    45 ŁAGOZIN ZDZISŁAW                2 PL-414-11-1127    G  10,35,32  4:25:33 284.81   3-  1-  1 1768.910 149.540                                             
    46 MERC ŁUKASZ                     2 PL-275-16-10316   G  10,04,00  8:33:50 291.14  12         1559.050 148.850                                             
    47 WITECKI GRZEGORZ                2 PL-46-15-10222    G  16,06,03 12:39:41 297.47   2-  1-  1 1646.200 148.150                                             
    48 SUCHODOLSKI KRZYSZTOF           1 PL-370-18-3372    G   8,00,00 12:51:45 303.80   3-  1-  1 1272.610 147.460                                             
    49 ANDRASZ RAFAŁ                   1 PL-228-17-9926    G  17,16,28 22:34:53 310.13   2         1252.600 146.770                                         
                                                      -   3 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  7.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    50 ŚWIĘCIAK GRZEGORZ               2 PL-273-18-2545    G   7,39,30  6:19:54 316.46  13-  1-  1 1551.120 146.080                                             
    51 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL-370-14-2605    G  15,07,54 20:26:22 322.78   4  <  53> 1252.570 145.380                                             
    52 MICHOŃ JÓZEF                    2 PL-323-15-5530    G  13,38,25 11:41:46 329.11   2         1578.910 144.690                                             
    53 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL-370-18-10556   G   6,59,05 12:17:33 335.44   5         1252.570 144.000                                             
   -------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:3                                
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                        
    54 ŚWIĘCIAK GRZEGORZ               2 PL-483-16-3329    G  11,28,20 10:08:44   0.00   2         1551.120   0.000                                             
    55 MICHOŃ JÓZEF                    2 PL-472-17-3740    G  21,00,00 19:03:21   0.00   3         1578.910   0.000                                             
    56 ANDRZEJEWSKI ZYGMUNT            2 PL-324-17-4017    G   8,34,03  6:27:05   0.00   9-  0-  0 1586.640   0.000                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                      

 
                                                                   
P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2020.
Tabela współzawodnictwa najlepsza drużyna w locie 3/całości
Lot nr 7, z dnia 17.07.20 DINAN -Francja
Punktacja Główna [1]
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Odd|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MERC            ŁUKASZ          2    15    3    12   526.85     
              2 KOZINA          J.M.A.Ł         1     7    3     4   510.24     
              3 BZDAWKA         PIOTR           2     5    3     5   507.46     
              4 KRZYSZTOF       MASNY           2     3    3     3   498.47     
              5 ŻUKIEWICZ       M.M             1    10    3     5   482.53     
              6 ŁAGODZIŃSKITOMA RADOSŁAW        2     3    2     2   354.46     
              7 ŚMIESZKOWICZ    ARKADIUSZ       2     8    2     2   327.46     
              8 KAMIŃSKI MIKOŁA ROMAN           2     2    2     2   324.00     
              9 CHORÓBSKI       MICHAŁ          2     4    2     2   315.69     
             10 BĄK             WALDEMAR        1     5    2     2   314.31     
             11 ANDRASZ         RAFAŁ           1     2    2     2   300.46     
             12 MICHOŃ          JÓZEF           2     5    2     2   297.00     
             13 FRONT           TADEUSZ         1     3    1     1   180.00     
             14 SUŁKOWSKI       MAREK           2     2    1     1   174.46     
             15 WOJTYSIAK       KRZYSZTOF       2     3    1     1   162.69     
             16 LEWICKI         ADAM            2     3    1     1   159.23     
             17 KORCZAK         JERZY           2     2    1     1   158.54     
             18 MYSZKA          GRZEGORZ        2     5    1     1   155.08     
             19 ŁAGOZIN         ZDZISŁAW        2     3    1     1   149.54     
             20 WITECKI         GRZEGORZ        2     2    1     1   148.15     
             21 SUCHODOLSKI     KRZYSZTOF       1     3    1     1   147.46     
             22 ŚWIĘCIAK        GRZEGORZ        2    13    1     1   146.08     
             23 ANDRZEJEWSKI    ZYGMUNT         2     9    0     0     0.00     
             24 OLEJNICZAK      SYLWESTER       1     1    0     0     0.00     
             25 KUCHARSKI       WIESŁAW         1     4    0     0     0.00     
             26 SZYMAŃSKI       ANDRZEJ         1     3    0     0     0.00     
             27 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA          1     3    0     0     0.00     
             28 BIZOŃ           ANDRZEJ         1     2    0     0     0.00     
             29 DUDA            EUGENIUSZ       1     1    0     0     0.00     
             30 TERECHOWICZ     ANDRZEJ         1     1    0     0     0.00     
             31 SZULC           ANDRZEJ         1     3    0     0     0.00     
             32 WIELOGURSKI     PAWEŁ           2     1    0     0     0.00     
             33 STRZELCZYK      JERZY           2     2    0     0     0.00     
             34 CIEPLIŃSKI      ARKADIUSZ       2     3    0     0     0.00     
             35 URSZULAK        M.M.            1     3    0     0     0.00     
             36 ADRYJAN         ZBIGNIEW        2     3    0     0     0.00     
             37 STECIAK         STANISŁAW       2     3    0     0     0.00     
             38 MARCINIAK       KRZYSZTOF       2     4    0     0     0.00     
             39 OSTOPOWICZ      SŁAWOMIR        2     4    0     0     0.00