National amiens france (17/07/2020)

  • 40
  • 229
  • Słoneczna
  • 06/12/2020

National amiens france (17/07/2020)

P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2020.               
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  AMIENS-Francja z dnia 17.07.20                          
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 49:55:42.  N 02:15:51.  E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 12,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............: 1169.270 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   40                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   229                           
      5.Ilość konkursów.......................:   59                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1004.62                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:    52.78                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,25,34                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 7,31,09                         
     10.Czas trwania konkursu.................:353 godz. 43 min.  1 sek.        
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :SŁONECZNA                                            
        w miejscu przylotu:UPAŁ                                                 
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe 150.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       <\B>Punktacja Główna [1]                                             
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | PKLGD WG ZACHÓD 1 STREF |   12   |  115   |   33  |28.70|      
          | 2  | PKLGD WG-ZACHÓD 2 STREF |   28   |  114   |   26  |22.81|            
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   40   |  229   |   59  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                   Uwaga!!!
 Kol.Zbigniewowi Adryjanowi podczas trwania konkursu wrócił 1 goląb który był zgłoszony w poz.39 , nie został zaliczony do konkursu z powodu uchybień regulaminowych przea Kol.Z.Adryjana.

                                                              <\C>                                                                                              
                                    P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2020.                                                                                 
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.                                                                                           
                                          z lotu AMIENS, w dniu 17.07.20                                                                                        
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
     1 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-85-16-2410        10,25,34  1004.62   4.37  27-  9-  3  929.840 150.000                                             
     2 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA          1 PL-364-18-5346    G  14,05,10   812.56   8.73  12-  4-  3  930.520 149.600                                             
     3 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA          1 PL-364-18-5386    G  19,11,15 24:29:35  13.10   2  <   9>  930.520 149.200                                             
     4 MERC ŁUKASZ                     2 PL-275-17-3912    GT  9,00,25  7:52:21  17.47   8-  4-  3 1220.320 148.800                                             
     5 BIZOŃ ANDRZEJ                   1 PL-43-17-2838     G  20,03,08 25:55:05  21.83  15-  4-  3  905.300 148.400                                             
     6 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-367-17-11977       6,21,28 11:40:43  26.20   2  <   7>  929.840 148.000                                             
     7 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-364-18-5300        8,41,27 14:00:41  30.57   3  <  10>  929.840 147.600                                             
     8 SZULC ANDRZEJ                   1 PL-360-15-5966    G  14,26,58 19:54:07  34.93   6-  2-  2  923.910 147.200                                             
     9 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA          1 PL-DE-19-866201   G  16,33,02 21:51:22  39.30   3  <  12>  930.520 146.800                                             
    10 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-364-18-5221       16,56,40 22:15:55  43.67   4  <  14>  929.840 146.400                                             
    11 PISKORSKI PAWEŁ                 2 PL-35-15-9506     G  16,06,57 16:30:59  48.03   5-  3-  3 1151.250 146.000                                             
    12 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA          1 PL-DE-19-477053   G  12,36,08 17:54:28  52.40   4          930.520 145.600                                             
    13 DUDA EUGENIUSZ                  1 PL-DE-19-1195885  G  18,33,09 24:24:49  56.77   5-  3-  3  905.520 145.200                                             
    14 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-367-16-6691    G   9,29,16 14:48:31  61.14   5  <  15>  929.840 144.800                                             
    15 KOZINA J.M.A.Ł                  1 BE-15-1198043        10,49,31 16:08:46  65.50   6  <  18>  929.840 144.400                                             
    16 MERC ŁUKASZ                     2 PL-275-18-19844   G  18,26,06 17:18:02  69.87   2  <  21> 1220.320 144.000                                             
    17 MICHOŃ JÓZEF                    2 PL-241-15-3934    G  10,15,23  8:51:08  74.24   5-  3-  3 1232.460 143.600                                             
    18 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-446-15-6076    G   7,55,48 13:15:02  78.60   7  <  48>  929.840 143.200                                             
    19 DUDA EUGENIUSZ                  1 PL-99-17-15071    G   8,56,34 14:48:14  82.97   2  <  37>  905.520 142.800                                             
    20 ŁAGODZIŃSKITOMASZ RADOSŁAW      2 PL-321-16-8792    G  18,59,16 18:36:21  87.34   1-  1-  1 1186.460 142.400                                             
    21 MERC ŁUKASZ                     2 PL-275-18-19850   GT  9,20,40  8:12:36  91.70   3  <  41> 1220.320 142.000                                             
    22 PISKORSKI PAWEŁ                 2 PL-35-16-5760     G   8,42,35  9:06:37  96.07   2  <  33> 1151.250 141.600                                             
    23 KORCZAK JERZY                   2 PL-319-16-6583    G  11,00,56  9:37:10 100.44   5-  2-  2 1232.090 141.200                                             
    24 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL370-17-11455    G  17,24,27 23:10:42 104.80  12-  3-  3  909.580 140.800                                         
                                                      -   2 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    25 MICHOŃ JÓZEF                    2 PL-323-16-5482    G  14,08,15 12:44:00 109.17   2  <  39> 1232.460 140.400                                             
    26 BIZOŃ ANDRZEJ                   1 PL-43-17-2836     G   7,37,28 13:29:26 113.54   2  <  38>  905.300 140.000                                             
    27 TERECHOWICZ ANDRZEJ             1 PL-370-16-9654    G   7,46,28 13:41:10 117.90   5-  1-  1  903.250 139.600                                             
    28 MYSZKA GRZEGORZ                 2 PL-414-17-13157   G  20,20,47 14:46:19 122.27   5-  2-  2 1420.120 139.200                                             
    29 ANDRASZ RAFAŁ                   1 PL479-17-2243     G  11,28,38 17:14:52 126.64   5-  1-  1  909.600 138.800                                             
    30 WIELOGURSKI PAWEŁ               2 PL-MŻG-12-1633    G   4,58,37  2:08:52 131.00   1-  1-  1 1296.590 138.400                                             
    31 SUŁKOWSKI MAREK                 2 PL-MŻG-12-1551    G   6,21,29  3:31:29   0.00   4-  1-  1 1296.770   0.000                                             
    32 BOGUSIEWICZ MARCIN              2 PL-MŻG-12-2034    G   7,25,00  4:49:51 139.74   1-  1-  1 1285.630 137.600                                             
    33 PISKORSKI PAWEŁ                 2 PL-35-13-8760     G   5,40,03  6:04:05 144.10   3         1151.250 137.200                                             
    34 WITECKI GRZEGORZ                2 PL-226-16-10297   G  11,30,55  8:31:58 148.47  12-  3-  3 1303.480 136.800                                             
    35 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL-370-18-10551   G   8,15,41 14:01:56 152.84   2  <  43>  909.580 136.400                                             
    36 FRONT TADEUSZ                   1 PL-186-18-16468   G  17,53,02 23:10:30 157.21   9-  4-  3  931.170 136.000                                             
    37 DUDA EUGENIUSZ                  1 PL-DE-19-1195882  G  19,20,57 25:12:37 161.57   3          905.520 135.600                                             
    38 BIZOŃ ANDRZEJ                   1 PL-43-17-2844     G   9,06,40 14:58:38 165.94   3  <  42>  905.300 135.200                                             
    39 MICHOŃ JÓZEF                    2 PL-241-15-3917    G  20,04,03 18:39:48 170.31   3         1232.460 134.800                                             
    40 DZIEBÓR LUKASZ                  1 PL-196-16-5142    G  18,00,00 23:57:11 174.67   6-  1-  1  901.380 134.400                                             
    41 MERC ŁUKASZ                     2 PL-275-18-19834   G  11,27,02 10:18:58 179.04   4         1220.320 134.000                                             
    42 BIZOŃ ANDRZEJ                   1 PL-43-17-2833     G  12,33,12 18:25:10 183.41   4          905.300 133.600                                             
    43 ŻUKIEWICZ M.M                   1 PL-370-18-10566   G  13,28,17 19:14:32 187.77   3          909.580 133.200                                             
    44 WITECKI GRZEGORZ                2 PL-46-17-11539    G  12,44,50  9:45:53 192.14   2  <  46> 1303.480 132.800                                             
    45 FRONT TADEUSZ                   1 PL-360-16-8362    G   9,28,04 14:45:32 196.51   2  <  55>  931.170 132.400                                             
    46 WITECKI GRZEGORZ                2 PL-6-16-9986      G  10,12,15  7:13:18 200.87   3         1303.480 132.000                                             
   -------------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                
    47 KORCZAK JERZY                   2 PL-323-12-1432    G  11,00,00  9:36:14 205.24   2         1232.090 131.600                                             
    48 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-364-18-5383    G   5,16,25 10:35:40 209.61   8  <  51>  929.840 131.200                                             
    49 LACHOCKI TADEUSZ                2 PL-MŻG-12-463     G  15,38,11 12:52:08 213.97  10-  2-  2 1293.800 130.800                                         
                                                      -   3 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.                                                                                           
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY | PUNKTY GMP  |                              
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU| [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |                              
  +---+------------------------------+--+--------------------+--------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+                              
    50 LACHOCKI TADEUSZ                2 PL-MŻG-12-4747    G  17,35,01 14:48:59 218.34   2         1293.800 130.400                                             
    51 KOZINA J.M.A.Ł                  1 PL-364-18-5249        9,38,05 14:57:19 222.71   9          929.840 130.000                                             
    52 MYSZKA GRZEGORZ                 2 PL-414-13-2840    G   8,21,31  2:47:03 227.07   2         1420.120 129.600                                             
    53 SZULC ANDRZEJ                   1 PL-357-14-5816    G   7,00,00 12:27:09 231.44   2          923.910 129.200                                             
    54 CIBORSKI JAN                    2 PL-326-13-4798    G  13,00,42 12:32:11 235.81   6-  1-  1 1190.660 128.800                                             
    55 FRONT TADEUSZ                   1 PL-186-18-16463   G  10,23,17 15:40:45 240.17   3  <  58>  931.170 128.400                                             
    56 OLEJNICZAK SYLWESTER            1 PL-305-18-13475   G  19,25,35 24:23:58 244.54  10-  1-  1  945.490 128.000                                             
    57 KUJAWA ANDRZEJ                  2 PL-MŻG-15-7812    G  20,04,31 17:27:36 248.91   3-  1-  1 1286.960 127.600                                             
    58 FRONT TADEUSZ                   1 PL-186-18-16469   G  18,10,28 23:27:56 253.28   4          931.170 127.200                                             
    59 NOSKOWICZ JERZY                 2 PL-321-16-5511    G   7,31,09  7:08:35 257.64   3-  1-  1 1186.200 126.800                                             
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                      

 
                                                                  
                 P.K.L.G.D WG-ZACHÓD KROSNO ODRZ., rok 2020.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł najlepsza drużyna z lotu Amiens-Francja
              
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+         
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |         
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |         
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+         
   1 KOZINA          J.M.A.Ł         1 -- -- -- -- --  3    3    445.60         
   2 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA          1 -- -- -- -- --  3    3    445.60         
   3 MERC            ŁUKASZ          2 -- -- -- -- --  3    3    434.80         
   4 PISKORSKI       PAWEŁ           2 -- -- -- -- --  3    3    424.80         
   5 BIZOŃ           ANDRZEJ         1 -- -- -- -- --  3    3    423.60         
   6 DUDA            EUGENIUSZ       1 -- -- -- -- --  3    3    423.60         
   7 MICHOŃ          JÓZEF           2 -- -- -- -- --  3    3    418.80         
   8 ŻUKIEWICZ       M.M             1 -- -- -- -- --  3    3    410.40         
   9 WITECKI         GRZEGORZ        2 -- -- -- -- --  3    3    401.60         
  10 FRONT           TADEUSZ         1 -- -- -- -- --  3    3    396.80         
  11 SZULC           ANDRZEJ         1 -- -- -- -- --  2    2    276.40         
  12 KORCZAK         JERZY           2 -- -- -- -- --  2    2    272.80         
  13 MYSZKA          GRZEGORZ        2 -- -- -- -- --  2    2    268.80         
  14 LACHOCKI        TADEUSZ         2 -- -- -- -- --  2    2    261.20         
  15 ŁAGODZIŃSKITOMA RADOSŁAW        2 -- -- -- -- --  1    1    142.40         
  16 TERECHOWICZ     ANDRZEJ         1 -- -- -- -- --  1    1    139.60         
  17 ANDRASZ         RAFAŁ           1 -- -- -- -- --  1    1    138.80         
  18 WIELOGURSKI     PAWEŁ           2 -- -- -- -- --  1    1    138.40         
  19 SUŁKOWSKI       MAREK           2 -- -- -- -- --  1    1    138.00         
  20 BOGUSIEWICZ     MARCIN          2 -- -- -- -- --  1    1    137.60         
  21 DZIEBÓR         LUKASZ          1 -- -- -- -- --  1    1    134.40         
  22 CIBORSKI        JAN             2 -- -- -- -- --  1    1    128.80         
  23 OLEJNICZAK      SYLWESTER       1 -- -- -- -- --  1    1    128.00         
  24 KUJAWA          ANDRZEJ         2 -- -- -- -- --  1    1    127.60         
  25 NOSKOWICZ       JERZY           2 -- -- -- -- --  1    1    126.80         
  26 KUCHARSKI       WIESŁAW         1 -- -- -- -- --  0    0      0.00         
  27 WIŚNIEWSKI      MARCIN          2 -- -- -- -- --  0    0      0.00         
  28 LEWICKI         ADAM            2 -- -- -- -- --  0    0      0.00         
  29 ŁUSZCZEWSKI     KRZYSZTOF       2 -- -- -- -- --  0    0      0.00         
  30 KACPRZAK        ADAM            2 -- -- -- -- --  0    0      0.00         
  31 JURKOWSKI       JAROSŁAW        2 -- -- -- -- --  0    0      0.00         
  32 KOZIEŁ          SŁAWOMIR        2 -- -- -- -- --  0    0      0.00         
  33 BARANOWSKI      SŁAWOMIR        2 -- -- -- -- --  0    0      0.00         
  34 MALEN           ZDZISŁAW        2 -- -- -- -- --  0    0      0.00         
  35 STRZEMIECZNY    KRZYSZTOF       2 -- -- -- -- --  0    0      0.00         
  36 NIEDŹWIADEK     TOMASZ          2 -- -- -- -- --  0    0      0.00         
  37 SŁOMSKI         KRZYSZTOF       2 -- -- -- -- --  0    0      0.00         
  38 GAJEWSKI        RYSZARD         2 -- -- -- -- --  0    0      0.00         
  39 ADRYJAN         ZBIGNIEW        2 -- -- -- -- --  0    0      0.00         
  40 MARCINIAK       KRZYSZTOF       2 -- -- -- -- --  0    0      0.00         


 

                                                                                                     
                                       Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów
                                                                                Rocznik 2019.
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI   |PŁ|ILOŚĆ| PUNKTY |KONKURSO-|                                                                       
    |    |                            |Odd|    RODOWEJ      |  |KONK.|        |KILOMETRY|                                                                       
    +----+----------------------------+---+-----------------+--+-----+--------+---------+                                                                       
        1 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA         1  PL-DE-19-866201   0   1    146.80   930.520                                                                         
        2 ŁUKASZ & ADRIAN KOZINA         1  PL-DE-19-477053   0   1    145.60   930.520                                                                         
        3 DUDA            EUGENIUSZ      1  PL-DE-19-1195885  0   1    145.20   905.520                                                                         
        4 DUDA            EUGENIUSZ      1  PL-DE-19-1195882  0   1    135.60   905.520