Buscar

Zondag 9 januari 2011 vierde de KBDB afdeling Limburg haar kampioenen in stijl.

De viering werd een waar succes mede dankzij het geslaagde feestmaaltijd waaraan zo’n 200 liefhebbers deelnamen.

Duivel-doet-al van Afdeling Limburg, Eric Dubois, heeft ervoor gezorgd dat de kampioenenhulde een niveau hoger werd getild.
Naast het kampioenendiner was er ook een toffe muzikale omlijsting. Ook de tombolatafel was riant voorzien van knappe prijzen door diverse sponsors. Het ziet er naar uit dat men volgend jaar misschien naar een grotere locatie moet verhuizen om het comfort te bewaren.
Dirk Leekens stuwde de bonverkoop naar een mooi bedrag van 3.005 euro.

Klassementen 2010
Asduiven
Snelheid jonge duiven
1. Pierre en Theo Nijs, As; 2. Tony Bielen, Hasselt; 3. Gerits-Dassen, Lanaken

Snelheid jaarduiven
1. Pierre en Theo Nijs, As; 2. Jan Wojciechowski, As; 3. Henri Baeten, Neeroeteren

Snelheid oude
1. Boutsen-Mathijs, Dilsen; 2. Jan Wojchiechowski, As; 3. Henri Baeten, Neeroeteren

Halve fond jonge duiven
1. Schroyen-Henderix, Heusden-Zolder; 2. Jan Wojchiechowski, As; 3. Georges Vannoppen, Lummen

Halve fond jaarduiven
1. en 3. Jos Thoné, As; 2. Jo Van Samang, Achel

Halve fond oude duiven
1. Willy en Sandra Vrancken, Kuringen; 2. Vandermeeren-Romsee, Brustem; 3. Gerard Vos, Millen

Fond jonge duiven
1. Leekens-Hermans, As; 2. Sabrina Brugmans, Halen; 3. Jos Thoné, As

Fond jaarduiven
1. en 3. Associate Van de Schans, Hamont; 2. Jos Thoné, As

Fond oude duiven
1. Verreckt-Ariën, Tessenderlo; 2. Theo Erkens, Lummen; 3. Stefan en Albert Steenbergen, Herk-de-Stad

Zware fond oude duiven
1. Theo Erkens, Rekem; 2. Tony Martens, Lummen; 3. Jos Thoné, As

Kampioenschappen KBDB afdeling Limburg
Beginnelingen
1. Gert Rondags, Grote-Spouwen; 2. Jos Driesen, Bocholt; 3. Kurt Uytterhoeven, Opglabbeek

Snelheid jonge duiven
1. Gebroeders Raets, Vliermaal; 2. Van Hertem-Schuurmans, Neerpelt; 3. Schroyen-Henderix, Heusden-Zolder; 4. Eddy Clemens, Schulen; 5. Gerard Vos, Millen; 6. Peter Stakenborg, Neeroeteren; 7. Willy Steenaerts, Lummen; 8. Gert Rondags, Grote-Spouwen; 9. André Konings, Zonhoven; 10. Zwerts-Mewis, St.-Lambrechts-Herk; 11. Isidoor Van Cluysen, Helchteren; 12. Willy en Sandra Vrancken, Kuringen; 13. Pierre en Theo Nijs, As; 14. Henri Baeten, Neeroeteren; 15. Henri en Betsy Roox, Veldwezelt

Halve fond jonge duiven
1. Louis Jordens, Ham; 2. Jan Wojciechowski, As; 3. Visschers en zoon, Maasmechelen; 4. Jos Hendrikx en zoon, Bolderberg; 5. Etienne Pauwels, Kermt; 6. Winy en Guy Nelissen, Genk; 7. Willy Steenaerts, Lummen; 8. Gebroeders Vuerstaek, Lanaken; 9. Van Hertem-Schuurmans, Neerpelt; 10. Henri en Betsy Roox, Veldwezelt; 11. Mantels en zoon, Lummen; 12. Jos Thoné, As

Fond jonge duiven
1. Leekens-Hermans, As; 2. Visschers en zoon, Maasmechelen; 3. Ivan Stockmans, Lummen; 4. Louis Jordens, Ham; 5. Roger Mertens, St-Truiden; 6. Jos en Pieter Olaerts, Genk; 7. Winy en Guy Nelissen, Genk; 8. Jozef en Eric Moors; 9. gebroeders Vuerstaek, Lanaken; 10. Henri en Betsy Roox, Veldwezelt

Snelheid jaarduiven
1. Pierre en Theo Nijs, As; 2. Mathieu Westhof, Neeroeteren; 3. Janick Lenaers; 4. Henri Baeten, Neeroeteren; 5. Mantels en zoon, Lummen; 6. Gert Rondags, Grote-Spouwen; 7. Jean-Marie Lemmens, Neeroeteren; 8. Valentin Briers en zoon, Kuringen; 9. Van Hertem-Schuurmans, Neerpelt; 10. Kurt Uytterhoeven, Opglabbeek; 11. gebroeders Vuerstaek, Lanaken; 12. Willy Steenaerts, Lummen; 13. Isidoor Van Cluysen, Helchteren; 14. Jos Thoné, As; 15. Mathieu Aerden, As

Halve fond jaarduiven
1. Rudi Hendrikx, Maasmechelen; 2. Jos Thoné, As; 3. Henri en Betsy Roox, Veldwezelt; 4. Georges Hayen, St-Truiden; 5. Jean-Pierre Diepenrijkx, Herk-de-Stad: 6. Frank Neven, Ulbeek; 7. Erik Maes, Maasmechelen; 8. Roger en Koen Vanmeert; 9. Leekens-Hermans, As; 10. Verreckt-Ariën, Tessenderlo; 11. Marcel Creten, St-Truiden; 12. Stefan Straetemans, Meeuwen-Gruitrode

Fond jaarduiven
1. Surinx-Pletsers, Nieuwerkerken; 2. Pros Roosen, Kermt; 3. associatie Van de Schans, Hamont; 4. Jos Thoné, As; 5. Roger en Koen Vanmeert, Zelem; 6. Johnny Janssens, Eksel; 7. Louis Jordens, Ham; 8. Leekens-Hermans, As; 9. gebroeders Vuerstaek, Lanaken; 10. Verreckt-Ariën, Tessenderlo

Snelheid oude duiven
1. Van Hertem-Schuurmans, Neerpelt; 2. Boutsen-Mathijs, Dilsen; 3. Guido Franssen, Kinrooi; 4. Jan Wojciechowski, As; 5. Eddy Clemens, Schulen; 6. Mathieu Aerden, As; 7. Willy Leysen, Achel; 8. Jos Thoné, As; 9. Gerard Vos, Millen; 10. Etienne Stassen, Dilsen-Stokkem; 11. Peter Croimans, Neeroeteren; 12. Georges Vandenrijn, Heers; 13. gebroeders Raets, Vliermaal; 14. Twan Hamal, Peer; 15. Eric Mebis, Wellen

Halve fond oude duiven
1. Willy en Sandra Vrancken, Kuringen; 2. Marc Medart, St-Truiden; 3. Verreckt-Ariën, Tessenderlo; 4. Jos Thoné, As; 5. Mantels en zoon, Lummen; 6. Erik Maes, Maasmechelen; 7. Van Hertem-Schuurmans, Neerpelt; 8. Louis Jordens, Ham; 9. Gerard Vos, Millen; 10. Bruninx-Molenaers, Membruggen; 11. Arthur Vanzeir, Paal; 12. Visschers en zoon, Maasmechelen

Fond oude duiven
1. Jos Thoné, As; 2. Jean Hermans, Veldwezelt; 3. gebroeders Vuerstaek, Lanaken; 4. Theo Erkens, Rekem; 5. Louis Jordens, Ham; 6. Ivan Stockmans, Lummen; 7. Verreckt-Ariën, Tessenderlo; 8. Edmond en Freddy Streel, Vreren; 9. Guido Verbeek, Kinrooi; 10. Leekens-Hermans, As

Zware fond oude duiven
1. Tony Martens, Lummen; 2. gebroeders Vuerstaek, Lanaken; 3. Jean Hermans, Veldwezelt; 4. Theo Erkens, Rekem; 5. Jos Thoné, As

Algemeen kampioenschap
1. Jos Thoné, As; 2. gebroeders Vuerstaek, Lanaken; 3. Louis Jordens, Ham; 4. Van Hertem-Schuurmans; 5. Leekens-Hermans, As; 6. Verreckt-Ariën, Tessenderlo; 7. Henri en Betsy Roox, Veldwezelt; 8. Visschers en zoon, Maasmechelen; 9. Mantels en zoon, Lummen; 10 Gerard Vos, Millen