Buscar

De ZLU huldigde haar kampioenen van 2013 op 4 en 5 januari 2014

Op zaterdag 4 en zondag 5 januari was de Rodahal te Kerkrade weer het duivenwalhalla van de liefhebbers van de ochtendlossingen. De festiviteiten begonnen al op zaterdagmiddag in hotel-restaurant Tummers te Valkenburg aan de Geul.

Van alle organisaties waren vertegenwoordigers aanwezig: van NPO tot bijna alle inrichters uit België. Hoogtepunt was de uitreiking van de erepenning van ZKH Koning Willem Alexander aan de Gebr. Saya uit Maastricht door de wethouder Dhr. Gerdo Grootheest van o.m. Dierenwelzijn en Sport. Gebr. Saya ontvingen dat aandenken voor het behalen van de titel Nationale Marathon 2013. 


Koninklijk Zilver van ZKH Koning Willem Alexander voor de winnaars van de Nationale Marathon, Gebr. Saya (Maastricht)

Veel woorden van erkenning voor het werk dat de ZLU doet voor de Nederlandse, maar zeer zeker ook voor de internationale duivensport. Het Nederlandse aandeel is door de grote inzet van het ZLU-bestuur inmiddels opgelopen tot bijna 1/3 van het totale aantal duiven. Dat ook tot meerdere eer en glorie van de Belgische inrichters. Ook in het zware seizoen 2013 waren er meer liefhebbers en meer duiven.

Om 19.00 uur begonnen, na het openingswoord van voorzitter Eddy Hoedemakers in een zaal gevuld met ca. 800 aanwezige liefhebbers met aanhang, de huldigingen. En dat in een vlot tempo, onderbroken door het optreden van diverse artiesten. De foto's hieronder geven een beperkt overzicht van de vele huldigingen. Op zondagmorgen om 10.05 uur begon deel 2 van de Sterrenshow 2013. De diverse kampioenen werden gehuldigd en om 11.45 uur startte de verkoop van ca. 72 duiven. Mede dankzij Dirk Leekens en de mooie promotie via sportbladen De Duif en Top Pigeons was het een geweldig succes. De ZLU mag weer heel tevreden zijn met de opbrengst ter dekking van dit unieke evenement.

EREPRIJZEN PAU  zaterdag 19.30 uur 

1   HANS VAN DE GRUITER   ARNEMUIDEN     1-3006885
2   C. SUIJKERBUIJK       LEPELSTRAAT    1-3032951
3   KO VAN DOMMELEN       ST. PHILIPSLAND  0-3012161
4   J.S. OUTHUYSE         HARLINGEN      9-1624035
5   A. V. BERGENHENEGOUWEN POELDIJK      9-1081201
6   JAAP VAN DE GRAAFF    ARNEMUIDEN     1-3007008
7   J. PEPPING            EGMOND AAN DE HOEF 0-1545086
8   KOSTER-SOMMELING      DELFT          9-1081807
9   TEAM VOLLEBREGT       WASSENAAR      0-1615151
10   A. SAARLOOS & ZN     KLAASWAAL      1-1693813
11   J.M. DE WIJS & ZN    DEN HOORN      8-1470635
12   M. KNOOK             KLUNDERT       0-1789536
13   B. LIPLIJN           SPUI           7-3755154
14   A. DE RIDDER EN ZN.  ARNEMUIDEN     1-1791033
15   RINI VERMAAS         ST. PHILIPSLAND  9-1274079
16   A.P. OVERWATER       STRIJEN        0-1666075
17   GEBR MAAS & ZN       ZUNDERT        0-3029420
18   N.C. VOLKENS         BERGEN         7-1657419
19   HANS VAN DE GRUITER  ARNEMUIDEN     9-3900134
20   J.S. OUTHUYSE        HARLINGEN      0-1058164
21   ARIE COPPOOLSE       MIDDELBURG     0-3007615
22   B. KOEVOET           LEIDSCHENDAM   1-1641262
23   AD FORTUIN           STRIJEN        0-1666645
24   M.A. ORGERS          HEKELINGEN     6-1049633
25   GEBR JACOBS          NES A/D AMSTEL 0-1501820

Ereprijs beschikbaar gesteld door Brabant 2000

HANS VAN DE GRUITER   ARNEMUIDEN

DUIVINNEN

1   A V.BERGENHENEGOUWEN  POELDIJK       9-1081201
2   J.S. OUTHUYSE         HARLINGEN      0-1058164
3   B. KOEVOET            LEIDSCHENDAM   1-1641262

SNELSTE TWEE EERSTE GETEKENDE

B. KOEVOET   LEIDSCHENDAM  2352.9

SNELSTE DRIE EERSTE GETEKENDE

HANS VAN DE GRUITER   ARNEMUIDEN     3375.1

GROOTSTE AFSTAND

AUKE SMID   ZWAAGWESTEINDE PRIJS 310

EREPRIJZEN ST. VINCENT zaterdag   19.45 uur

1   A. KUYT              KATWIJK AAN ZEE  8-1438715
2   P. VAN BERGEN        DE LIER          0-1578259
3   C.J. SCHERMER        CASTRICUM        0-1556922
4   W. EN M. VAN HOUTEN  IJSSELSTEIN      0-1438814
5   JAAP MAZEE           ENS              6-4277939
6   A. JANSEN            NOOTDORP         1-1642527
7   TEAM VOLLEBREGT      WASSENAAR        0-1615146
8   MARCO POORTERS       BERGEN OP ZOOM   1-3020427
9   J.J. KNETSCH         KATWIJK A/D RIJN 0-1590616
10  MEVR M VAN GEEL      NIEUW VOSSEMEER  8-3837910
11  COMB.FOPPEN-VLIJM    HARDERWIJK       9-1848373
12  P. V.D. BOOGAARD     KAMERIK          0-1686589
13  M.A. ORGERS          HEKELINGEN       6-1049633
14  KOSTER-SOMMELING     DELFT            9-1081807
15  A.P. OVERWATER       STRIJEN          0-1666126
16  W. VERSTRAATEN       BOEKEL           1-1903968
17  L. KOEVOETS          STANDDAARBUITEN  0-3025256
18  STEWART ROODENBURG   IJSSELSTEIN      1-1501275
19  J. PEPPING           EGMOND AAN DE HOEF 1-1604320
20  J. RIDDERHOF/DE WAAL OSSENISSE        0-1762891
21  GARDIEN LOEK RBBG    MAASDIJK         9-1108260
22  P.SOLLEVELD & PALOMA MAASDIJK         8-1454136
23  C. VAN DER VELDEN    ZUID BEIJERLAND  8-1525222
24  M.J. HOUTEKAMER      OUD SABBINGE     0-3003019
25  KO VAN DOMMELEN      ST. PHILIPSLAND  7-1904407

Ereprijs beschikbaar gesteld door ENTENTE BELGE

A. KUYT                  KATWIJK AAN ZEE

DUIVINNEN

1    C.J. SCHERMER        CASTRICUM       0-1556922
2    W. EN M. VAN HOUTEN  IJSSELSTEIN     0-1438814
3    MARCO POORTERS       BERGEN OP ZOOM  1-3020427

SNELSTE TWEE EERSTE GETEKENDE

P. VAN BERGEN         DE LIER         SNELHEID  1687.2

SNELSTE DRIE EERSTE GETEKENDE

P. VAN BERGEN         DE LIER         SNELHEID  2467.4   

GROOTSTE AFSTAND

JAAP MAZEE   ENS   PRIJS 5

EREPRIJZEN MARSEILLE  zaterdag   20.00  uur

1   C. VAN DER VELDEN     ZUID BEIJERLAND 8-1525228
2   J.D. VAN EGMOND       KATWIJK A/D RIJN 0-1589911
3   GEBR. SAYA            MAASTRICHT     0-1989581
4   BATENBURG V.D. MERWE  KLAASWAAL      0-1667350
5   G. VAN DE VOORDE      NIEUW EN ST. JOOSTLA 0-1750246
6   L. VAN SCHOUWEN       NIEUW EN ST. JOOSTLA 1-3014161
7   F.H. JANSSENS         KAPELLE        9-3906887
8   L. MARTENS            ELSLOO         1-1064887
9   H. PEKEL & ZOON       BRUNSSUM       0-1979275
10  R. BOTTERWECK         MECHELEN       1-1071609
11  F. SAVELBERG          KERKRADE       0-1991192
12  KO VAN DOMMELEN       ST. PHILIPSLAND 9-3913532
13  COMB CAUBERGH         MAASTRICHT     1-1043807
14  H. TIMMERS            OOSTVOORNE     2-1568661
15  H. JANSSEN            STEIN          8-1914487
16  J. DEN OUDSTEN        LOPIK          1-1774400
17  D. EVERS              TERNEUZEN      1-3163465
18  F. ROZENDAAL          PIERSHILAND    0-1669754
19  D.J. MARTIN           WASPIK         1-1898129
20  A. SAARLOOS & ZN      KLAASWAAL      1-1693885
21  KURVERS-DE WEERD      HULSBERG       1-1017401
22  COMB CAUBERGH         MAASTRICHT     1-1043817
23  KOSTER-SOMMELING      DELFT          1-1638358
24  A. JANSSEN            NEERKANT       1-3041927
25  B. WINKENS - BURKARD  ITTEREN        7-1053279

DUIVINNEN

1   J.D. VAN EGMOND        KATWIJK A/D RIJN  0-1589911
2   BATENBURG V.D. MERWE  KLAASWAAL      0-1667350
3   R. ROS                 LEKKERKERK     1-1764639

SNELSTE TWEE EERSTE GETEKENDE

C. VAN DER VELDEN      ZUID BEIJERLAND 1855.5

SNELSTE DRIE EERSTE GETEKENDE

H. WIJNANDS EN ZN   MAASTRICHT  2570.0

GROOTSTE AFSTAND

AUKE SMID    ZWAAGWESTEINDE PRIJS 94

EREPRIJZEN NARBONNE  zaterdag   20.45 uur

1   A. VAN DER BIJL  JR.  WOERDEN        9-1235157
2   J.W. SCHREURS         NIEUW VENNEP   0-1516476
3   COMB THEEUWEN & JACOBS WANSSUM       1-4110309
4   H. WIJNANDS EN ZN     MAASTRICHT     2-1916860
5   JAC VAN DE BOSCH      HENGSTDIJK     0-3059303
6   P.A. DE VOGEL         OUDE TONGE     2-1576265
7   COMB MERKENS & REESINK HEERLEN       0-1993062
8   AD. FORTUIN            STRIJEN       0-1666648
9   P.A. DE VOGEL         OUDE TONGE     2-1576203
10  KAZMIERCZAK-DE JONG   HEERLEN        2-1902137
11  H. WIJNANDS EN ZN     MAASTRICHT     2-1916805
12  BONGERS/BELLETER      NISPEN         2-1775593
13  JAC VAN DE BOSCH      HENGSTDIJK     2-3203770
14  DAMEN- VAN GURP & CO  DORST          0-3012986
15  A. JANSSEN            NEERKANT       1-4103342
16  J. VAN DE VEEKEN      ROOSENDAAL     1-3051531
17  H. WIJNANDS EN ZN     MAASTRICHT     2-1916838
18  BUSSCHER-ALBERTZ      ELSLOO         1-1061381
19  MEVR L V/D WEGEN      STEENBERGEN    1-3052883
20  T. DAALMANS           ELSLOO         2-1936930
21  H. WIJNANDS ENZN      MAASTRICHT     2-1916772
22  B. DE BAAT            PUTTE          0-3020908
23  J. JONGEN             RIMBURG        8-1872047
24  H. WIJNANDS EN ZN     MAASTRICHT     2-1916767
25  F. ROZENDAAL          PIERSHIL       0-1669767


Ereprijs beschikbaar gesteld door AFDELING LIMBURG

A. VAN DER BIJL  JR.  WOERDEN     

DUIVINNEN

1   COMB THEEUWEN & JACOBS WANSSUM        1-4110309
2   JAC VAN DE BOSCH      HENGSTDIJK     0-3059303
3   AD FORTUIN            STRIJEN        0-1666648

SNELSTE TWEE EERSTE GETEKENDE

RUUD BEUNEN   OHE EN LAAK  2271.0

SNELSTE DRIE EERSTE GETEKENDE

PH. GEERDINK   HOOGERHEIDE  3228.5

GROOTSTE AFSTAND

WOUTER JORNA   HIPPOLYTUSHOEF PRIJS 144

EREPRIJZEN PERPIGNAN zaterdag   22.00 uur

1   COMB C.J.J. VAN WIJK  BENSCHOP       8-1279378
2   R. DE LEEUW           MADE           1-3024911
3   J.S. DE KOEYER        YERSEKE        9-3910110
4   A. DE BRUIJNE         SLUISKIL       0-1761026
5   P. SLUIMER            ZUID BEIJERLAND 1-1724897
6   GEBR KOOL             NIEUWERKERK    0-1729094
7   C. VAN OERS           HEERLE         0-3023138
8   BATENBURG V.D. MERWE  KLAASWAAL      1-1722533
9   AD FORTUIN            STRIJEN        1-1721355
10  KOOTKAR P. EN ZN      ROTTERDAM      9-1157770
11  FAM. HENDRIKS         ZUIDERWOUDE    0-1559669
12  NAPOLEON              HANK           1-1832020
13  BATENBURG V.D. MERWE  KLAASWAAL      0-1667389
14  GEBR. HAGENS          ACHTHUIZEN     1-1703803
15  CEES JOOSSE           NIEUWDORP      8-1598057
16  R. TIMMERMANS         SCHELLINGWOUDE  3-2221680
17  C.J. DE HEIJDE        MADE           8-3818593
18  M.V.D.HELM            DELFGAUW       1-1709625
19  COMB. FOPPEN-VLIJM    HARDERWIJK     1-1381511 
20  S V.D VELDE & ZN.     BRESKENS       2-3210839
21  C.J. VAN DER LAAN     CASTRICUM      1-1626521
22  AD FORTUIN            STRIJEN        0-1666601
23  W. MUDDE              SLIEDRECHT     9-1206057
24  C. SUIJKERBUIJK       ROOSENDAAL     0-3052607
25  J. VAN BELLE          AXEL           0-3001483

Ereprijs beschikbaar gesteld door ENTENTE BELGE

COMB C.J.J. VAN WIJK  BENSCHOP   

DUIVINNEN

1    R. DE LEEUW           MADE           1-3024911
2    A. DE BRUIJNE         SLUISKIL       0-1761026
3    BATENBURG V.D. MERWE  KLAASWAAL      1-1722533

SNELSTE TWEE EERSTE GETEKENDE

F. ROZENDAAL   PIERSHIL  2485.4

SNELSTE DRIE EERSTE GETEKENDE

FAM. HENDRIKS   ZUIDERWOUDE  3538.9

GROOTSTE AFSTAND

AUKE SMID   ZWAAGWESTEINDE PRIJS 427

EREPRIJZEN BARCELONA zaterdag   22.15 uur

1   TRIO VOLLEBREGT       POELDIJK       0-1606426
2   W. VAN DER VELDEN     BOSKOOP        0-1704526
3   W. EN M. VAN HOUTEN   IJSSELSTEIN    0-1438862
4   E.J.M. HOEDEMAKERS    GELEEN         8-1914267
5   R. ROS                LEKKERKERK     1-1667323
6   BATENBURG V.D. MERWE  KLAASWAAL      0-0201831
7   GEBR. HAGENS          ACHTHUIZEN     0-1647054
8   F.L.A. SLIEDREGT      LANGEWEG       0-3026107
9   PWA V/D MEULEN        SIR JANSLAND   1-1133914
10  W. VERBAAL            VALKENSWAARD   1-4108935
11  S. V.D VELDE & ZN.    BRESKENS       9-3908445
12  L. KNETSCH & ZN.      KATWIJK A/D RIJN 0-1618484
13  JAN SIEREVELD         ARNEMUIDEN     8-3800636
14  WIM MULLER            WILHELMINADORP 0-3038455
15  J. DE JONG            ST. OEDENRODE  7-4095269
16  R.J. MINDERHOUD       WESTKAPELLE    8-1607982
17  GEBR. BRUGEMANN       ASSENDELFT     8-5810021
18  F.A. JANSEN           VALKENSWAARD   0-4192270
19  L. BODEN              HEERLE         8-3814302
20  H. WOLFSEN            SOEST          8-1336088
21  BATENBURG V.D. MERWE  KLAASWAAL      9-1138066
22  J. VAN BRIENEN        GELDERMALSEN   8-1729660
23  A. JANSEN             NOOTDORP       8-1430163
24  M. COX                STEIN          0-2031504
25  GEBR KAMERBEEK        WOERDEN        1-1783856

DUIVINNEN

1    W. VAN DER VELDEN    BOSKOOP        0-1704526
2    W. EN M. VAN HOUTEN  IJSSELSTEIN    0-1438862
3    F.L.A. SLIEDREGT     LANGEWEG       0-3026107

SNELSTE TWEE EERSTE GETEKENDE

D. OPDIEN   RIJEN   1635.4

SNELSTE DRIE EERSTE GETEKENDE

B. JANSSEN & CO   BAVEL   2485.1

GROOTSTE AFSTAND

J.S. OUTHUYSE   HARLINGEN  PRIJS 130


Fond Unie 2000 winnaars op de ZLU vluchten 2013
Voorste rij vanaf links: Henk Wegh, Erwin van Wijk, Jelle Outhuyse, Martin van Houten
Achterste rij vanaf links: Cor Schemer, Rutger Rittersma, Ger Jacobs, Paul van den Berg


Frans Strijthagen tijdens de voorbereidingen van de verkoop


Marathon Noord winnaars ZLU vluchten 2013 (v.l.n.r.): Karin van Heyst, Jan Schreurs, Theo Burgers,
Jos Bruggemann, Bernard Burgers, Jan Dirk van Egmond, Erwin van Wijk en Ad van Heyst


Wim Donks tijdens de verkoop

WINNAAR JENNEKENS TROFEE BARCELONA

S. VAN DER VELDEN EN ZN BRESKENS  MET PRIJS 11

WINNAAR MEGA ELECTRONISCH KLOKSYSTEEM

E.J.M. HOEDEMAKERS    GELEEN

ZONEPRIJZEN BARCELONA CUREGHEM CENTRE

                                    Afstand  Prijs
Zone 1 1075-1110 km E. Hoedemakers 
                    Geleen          1099553  4     
Zone 2 1110-1135 km W. Verbaal
                    Valkenswaard    1134025  10
Zone 3 1135-1160 km Gebr. Hagens
                    Achthuizen      1154616  7
Zone 4 1160-1185 km R. Ros
                    Lekkkerkerk     1182535  5
Zone 5 1185-1210 km Trio Vollebrecht 
                    Poeldijk        1190605  1
Zone 6 1210-1235 km L. Knetsch en Zn
                    Katwijk a.d.   1211015  12
Zone 7 1235-1260 km Gebr. Brugemann
                    Assendelft     1246683  17
Zone 8 1260 km - meer Vertelman en Znn
                      Hoogkarspel  1275389  54


Hein van der Heyden verzegelt de verkoopkooien

NATIONALE MARATHON     zaterdag          23.15 uur

NO   PUNTEN  NAAM                  WOONPLAATS        SCORE
1    3914,0  GEBR. SAYA            MAASTRICHT         4
2    3889,0  C.J. DE HEIJDE        MADE               4  
3    3865,0  JAC. VAN HEEL         MARIA HOOP         4   
4    3849,0  WIL BOONEN            BUGGENUM           4   
5    3829,0  COMB CAUBERGH         MAASTRICHT         4  
6    3820,0  W. SCHAAP             WASSENAAR          4   
7    3814,0  TH. BURGERS           WEURT              4   
8    3801,0  E.J.M. HOEDEMAKERS    GELEEN             4   
9    3792,0  COMB GEBR FRENKEN     WEERT              4   
10   3769,0  BECKERS-WILLEMS       SITTARD            4   
11   3768,0  W. MUDDE              SLIEDRECHT         4   
12   3764,0  KO VAN DOMMELEN       ST. PHILIPSLAND    4   
13   3754,0  J.W. SCHREURS         NIEUW VENNEP       4   
14   3724,0  KOSTER-SOMMELING      DELFT              4   
15   3692,0  R. STEVENS            REUVER             4   

Ereprijs beschikbaar gesteld door: Nederlandse Postduivenhouders Organisatie

GEBR. SAYA          MAASTRICHT      

NATIONALE MARATHON 8 GETEKENDE

NO  PUNTEN  NAAM                  WOONPLAATS           SCORE
1   7080,0  KOSTER-SOMMELING      DELFT                8  
2   6349,0  KO VAN DOMMELEN       ST. PHILIPSLAND      7  
3   6038,0  J. VAN BRIENEN        GELDERMALSEN         7  
4   5762,0  GEBR. SAYA            MAASTRICHT           6  
5   5618,0  F. ROZENDAAL          PIERSHIL             6


Dirk Leekens en Henk Curvers tijdens de succesvolste ZLU-verkoop uit de geschiedenis

WEST EUROPESE SUPER MARATHON  zaterdag    23.30 uur

NO   PUNTEN  NAAM                  WOONPLAATS          SCORE 
1    3566.8  W. MUDDE              SLIEDRECHT          4
2    3532.2  COMB. P & S VERBEEK   NAALDWIJK           4
3    3516.7  KOSTER-SOMMELING      DELFT               4
4    3362.9  F. ROZENDAAL          PIERSHIL            4
5    3322.3  W. SCHAAP             WASSENAAR           4
6    3306.0  L. GARDIEN RBBG       MAASDIJK            4
7    3237.4  FR. JANSSENS          KAPELLE             4
8    3175.8  KO VAN DOMMELEN       ST. PHILIPSLAND     4
9    3152.8  V. LOOY - V. NIEUWENHUIJSEN WETTEREN      4
10   3133.3  CAS V.D. GRAAFF EN ZN ARNEMUIDEN          4
11   3085.9  CARTEUS GEORGE        RONSE               4
12   3057.8  L. ROOBOL             ZWIJNDRCHT          4
13   2991.4  M. PONSEN             KRIMPEN A/D IJSSEL  4
14   2972.7  L. DE HEIJDE          GEERTRUIDENBERG     4
15   2961.3  COMB. VANB DER PLAS   RIJNSBURG           4

Ereprijs beschikbaar gesteld door: KONINKLIJKE BELGISCHE DUIVENLIEFHEBBERSBON

W. MUDDE     SLIEDRECHT

De ereprijzen worden gesponsord door: SPORTBLAD DE DUIF  WAALRE/GODFROY ASSURANCES   MESCH-EIJSDEN

WEST EUROPESE SUPER MARATHON 8 GETEKENDE

NO   PUNTEN   NAAM                   WOONPLAATS         SCORE
1    6003.7   KOSTER-SOMMELING       DELFT              8
2    4456.7   CAS V.D. GRAAFF EN ZN  ARNEMUIDEN         8
3    5297.7   KO VAN DOMMELEN        ST. PHILIPSLAND    7
4    5167.2   F. ROZENDAAL           PIERSHIL           7
5    5071.5   FR. JANSSENS           KAPELLE            7

ASDUIVEN zondag    10.15 uur

PAU    

3 JAAR L.A. PRONK      BREEZAND       8-1409533  
4 JAAR L.A. PRONK      BREEZAND       8-1409533  
5 JAAR KO VAN DOMMELEN ST. PHILIPSLND 7-3719322

AGEN (BORDEAUX)

3 JAAR H.M. CALON      HOOFDPLAAT   9-3908901    
4 JAAR C. VAN AERT     ACHTMAAL     8-1691744
5 JAAR CHR. MUSTERS    HOOGERHEIDE  4-0442189        

BARCELONA

3 JAAR C.J. DE HEIJDE   MADE         8-3818593
4 JAAR J.J.M. STEKETEE  BRUINISSE    8-3802844   
5 JAAR JANSSENS-HOUSOUL EPEN         7-1031871

ST. VINCENT/TARBES

3 JAAR J. BIJSMANS      KERKRADE-WEST  8-1871572
4 JAAR D.R. VAN BOMMEL  KRUININGEN     7-1890803 
5 JAAR R. STEVENS       REUVER         7-2098605

MARSEILLE

3 JAAR C. VAN DER VELDEN  ZUID BEIJERLAND 8-1525228   
4 JAAR C. VAN DER VELDEN  ZUID BEIJERLAND 8-1525228 
5 JAAR C. VAN DER VELDEN  ZUID BEIJERLAND 8-1525228

NARBONNE

3 JAAR PH. GEERDINK          HOOGERHEIDE  8-3828054
4 JAAR V. KOOTEN & V. BEMMEL LUNTEREN     7-1386355
5 JAAR V. KOOTEN & V. BEMMEL LUNTEREN     7-1386355

PERPIGNAN

3 JAAR BATEBURG V.D. MERWE   KLAASWAAL  9-1137480
4 JAAR J. STRAETEMANS        THORN      7-2109686
5 JAAR J. STRAETEMANS        THORN      7-2109686  

EREPRIJZEN BORDEAUX OUDE  zondag     10.30 uur

1   R.J. RITTERSMA         GRONINGEN      8-1962728
2   M. SCHUURMANS          ZWARTEMEER     7-5725471
3   R.J. RITTERSMA         GRONINGEN      8-1962771
4   A.& F.VAN PINXTEREN    ROSMALEN       1-4120038
5   ARJAN BEENS            GENEMUIDEN     0-1140700
6   TIM HAGE               WOERDEN        1-1784226
7   L.A. PRONK             BREEZAND       1-1603246
8   L.A. PRONK             BREEZAND       0-1544648
9   P.SOLLEVELD & PALOMA   MAASDIJK       0-1603512
10  ARJAN BEENS            GENEMUIDEN     1-1213100
11  MUDDE & HERPST         KRIMPEN A/D IJSSEL 1-1696570
12  J. PEPPING             EGMOND AAN DE HOEF  1-1604293
13  TIM HAGE               WOERDEN        9-1735017
14  C. VAN DEN BRAKEL-OS   SOEST          1-1552342
15  A.J. MALJAARS          ZOUTELANDE     1-1803589
16  H. VAN GURP            HEINO          1-1329590
17  VERTELMAN EN ZNN       HOOGKARSPEL    1-1599337
18  GEBR JACOBS            NES A/D AMSTEL 0-1501816
19  HERMAN HUP             ELBURG         1-1358292
20  YSBR. KAPTEIN          AKERSLOOT      1-1618301
21  B.VAN DER HORST        GROESBEEK      0-1408256
22  HOK BORKENT            RIJSSEN        1-1376963
23  M. HENDRIKS            EIJS           1-1056260
24  AD FORTUIN             STRIJEN        1-1721405
25  MEVR L V/D WEGEN       STEENBERGEN    1-3052808

Ereprijs beschikbaar gesteld door: Les Amis du Bordeaux

R.J. RITTERSMA     GRONINGEN

SNELSTE TWEE EERSTE GETEKENDE

TIM HAGE    WOERDEN  2334.1 

SNELSTE DRIE EERSTE GETEKENDE

TIM HAGE    WOERDEN  3525.6

GROOTSTE AFSTAND

R.J. RITTERSMA         GRONINGEN      PRIJS 1

EREPRIJZEN BORDEAUX JAARL.   zondag    10.45 uur

1   J. PEPPING             EGMOND AAN DE HOEF 2-1485259
2   J. BOERS               'S-GRAVENZANDE  2-1514252
3   COMB VAN DEN BERG      UTRECHT         2-1380690
4   P. VAN DE HURK         METEREN         2-1782514
5   HEESAKKERS & HOUWERS   REUVER          2-1833906
6   P.A. KONIJN            ALKMAAR         2-1477744
7   H. WIJNANDS EN ZN      MAASTRICHT      2-1916805
8   A. PEGELS              NUMANSDORP      2-1998735
9   J. PEPPING             EGMOND AAN DE HOEF  2-1485249
10  A.& F.VAN PINXTEREN    ROSMALEN        2-4132290
11  H. WIJNANDS EN ZN      MAASTRICHT      2-1916739
12  L.J. HENGST            AAGTEKERKE      2-3209167
13  BONGERS/BELLETER       NISPEN          2-1775517
14  C. HANEGRAAF           HANK            2-3223754
15  WINKENS & ROTHENBURG   ITTEREN         2-1915863
16  BONGERS/BELLETER       NISPEN          2-1775504
17  CARLO DOMINICUS        GOES            2-1576223
18  J. KRAUTH              RIJCKHOLT       2-1896044
19  H. WIJNANDS EN ZN      MAASTRICHT      2-1916755
20  FR. VAN OSS            DEN BOSCH       2-1779823
21  GEBR VAN DEN KIEBOOM   RAAMSDONKSVEER  2-3223695
22  H. WIJNANDS EN ZN      MAASTRICHT      2-1916794
23  J. THIELENS            ROERMOND        2-1859550
24  A. VAN DER BIJL  JR.   WOERDEN         2-1658344
25  NOORDAM-VIJVERBERG     'S-GRAVENZANDE  2-1541114

Ereprijs beschikbaar gesteld door: Freunde der Internationale Weitstrecke

J. PEPPING             EGMOND AAN DE HOEF

SNELSTE TWEE EERSTE GETEKENDE

C. HANEGRAAF    HANK   2270.0 

SNELSTE DRIE EERSTE GETEKENDE

H. WIJNANDS EN ZN   MAASTRICHT     3299.3

GROOTSTE AFSTAND

G.H. BERGMAN    GENEMUIDEN  PRIJS 276

EUREGIO-KAMPIOENSCHAPPEN    zondag     11.00 uur

KAMPIOENSCHAP 1e en 2e GETEKENDE

                                           Prijzen    
1.   KURVERS DE WEERD  NL HULSBERG         9
2.   HENDRIKS M        NL EIJS             9
3.   TSE PING-NOUWEN-PAESENBE PEER         9
4.   TERPORTEN SG      DE  BRUGGEN-BRACHT  9
5.   SCHILS JOHN       BE MUNSTERBILZEN    8
6.   COMB. DECKERS S+A NL MEERS-ELSLOO     8 
7.   BOONEN JOHAN      NL BUGGENUM         8
8.   MARTENS LEI       NL ELSLOO           8   
9.   SIMONS WILLY      BE MAASEIK          7
10.  SCHURGERS P.      NL MAASTRICHT       7

EUREGIO AWARD 1e GETEKENDE

1.  TSE PING-NOUWEN-PAESEN  BE PEER       6
2.  BOONEN JOHAN            NL BUGGENUM   5
3.  HENDRIKS M              NL EIJS       5
4.  KURVERS DE WEERD        NL  HULSBERG  5
5.  VAESSEN GEORGE          NL GRONSVELD  5

EUREGIO AWARD 1e en 2e GETEKENDE

PAU         RITZEN-FEULER     NL SCHIMMERT  
AGEN OUDE   BEKKERS RENE      BE BEVERLO  
AGEN JARIGE H. WIJNANDS EN ZN NL MAASTRICHT  
BARCELONA   HOES ADRI-JAN     BE MAASEIK  
ST. VINCENT BOONEN JOHAN      NL BUGGENUM  
MARSEILLE   H. WIJNANDS EN ZN NL MAASTRICHT  
NARBONNE    MORSNOWSKI BERND  DE KREFELD-OPPUM
PERPIGNAN   HARINCK-POELMANS  BE GENK 

EUREGIO VLUCHTWINNAARS

PAU         FREIALDENHOFEN EN SÖHNE DE ALDENHOVEN.
AGEN OUDE   HENDRIKS M.             NL EIJS
AGEN JARIGE H. WIJNANDS EN ZN       NL MAASTRICHT
BARCELONA   FREIALDENHOFEN EN SÖHNE DE ALDENHOVEN
ST. VINCENT PLUM K.H + K.J.         DE FRELENBERG
MARSEILLE   BECKERS JEAN EN ZN      BE LANAKEN
NARBONNE    GEBR. DE GELISSEN       BE MAASMECHELEN
PERPIGNAN   WEYTJENS THEO           BE ZUTENDAAL

KAMPIOENSCHAPPEN      zondag  11.20 uur

FONDKAMPIOEN

NO  PUNTEN  NAAM                   WOONPLAATS        SCORE
1   8966,9  KOSTER-SOMMELING       DELFT             13  
2   6610,9  J. PEPPING             EGMOND A.D. HOEF  12   
3   7587,3  KO VAN DOMMELEN        ST. PHILIPSLAND   11 
4   6964,2  W. MUDDE               SLIEDRECHT        11  
5   6807,0  CAS V.D. GRAAFF EN ZN  ARNEMUIDEN        11

PYRENEEENCUP

NO  PUNTEN   NAAM                  WOONPLAATS          SCORE
1   10659,3  KOSTER-SOMMELING      DELFT               14  
2    9040,3  CAS V.D. GRAAFF EN ZN ARNEMUIDEN          14  
3   10354,0  F. ROZENDAAL          PIERSHIL            13  
4   10062,0  P. VAN BERGEN         DE LIER             13  
5    9712,2  W. SCHAAP             WASSENAAR           13 

SUPER PRESTIGE

NO PUNTEN  NAAM                 WOONPLAATS           SCORE
1  10889,2 JAAP VAN DE GRAAFF   ARNEMUIDEN           19 
2  9896,5  L. DE HEIJDE         GEERTRUIDENBERG      19 
3  9701,9  W.L. VAN NEDERPELT   KLAASWAAL            19 
4  11591,5 J. PEPPING           EGMOND AAN DE HOEF   18 
5  8286,6  C.K. NIESTEN         UITGEEST             18    

GOUDEN  BARCELONA DUIF

NO PUNTEN  NAAM                   WOONPLAATS        RINGNR.
1  2680,4  C.J. DE HEIJDE         MADE              8-3818593
2  2679,1  A. PASTOR              AMSTERDAM NOORD   5-1203009      
3  2639,4  A. VAN DE AKKER        OSS               8-4112508      
4  2623,4  COMB JANSSENS-HAUSOUL  EPEN              7-1031983       
5  2592,2  J.J.M. STEKETEE        BRUINISSE         8-3802844      

KEIZER GROTE FOND

1   11485,6  A. SAARLOOS & ZN       KLAASWAAL           20
2   9750,7   A. JANSEN              NOOTDORP            19   
3   12327,3  N.C. VOLKENS           BERGEN              18  
4   10208,3  J. PEPPING             EGMOND AAN DE HOEF  18  
5   9559,8   P.A. DE VOGEL          OUDE TONGE          17

 
Onze schatbewaarders tijdens de verkoop: Annie Franssen, Twan Huynen en Piet Franssen


Blau-Weiß Erkelenz in actie


Blau-Weiß Erkelenz in actie


Blau-Weiß Erkelenz in actie

Na het spetterend feest is het bestuur Zuid Limburgse Unie is weer klaar voor de volgende slag!

Het seizoen 2014

Wedvlucht        Inkorven         Lossing
Pau              maandag 16 juni  vrijdag 20 juni
Bordeaux (Agen)  maandag 23 juni  vrijdag 27 juni
Barcelona         zondag 29 juni  vrijdag 04 juli
St. Vincent      maandag 7  juli  vrijdag 11 juli
Marseille        maandag 14 juli  vrijdag 18 juli
Narbonne         maandag 21 juli  vrijdag 25 juli
Perpignan        maandag 28 juli  vrijdag  1 augustus

Comentarios

Chapeau voor de ZLU. Een spel om jaloers op te zijn. 7 geweldige aansprekende vluchten met grens overschrijdend spel! Heren organiseert u nog een 5 tal vluchten van 600-700 km erbij en de deelname zal gigantisch zijn. Want van het geliefde Eendaagse spel waar ik bijv. van houd zal niet lang niks meer van over zijn wegens te weinig duiven. Samenwerking hierin opzoeken tussen het NPO / Afdelingen en KBDB is met deze huidige bestuurders toch niet mogelijk dus zou de ZLU hier mooi op kunnen in spelen en hun fantastische programma nog meer kunnen uitbreiden.