Buscar

BCK/CBJS - duiven weerhouden voor deelname aan de olympiade in Poznan in de categorie standaard - UPDATE

Bij de definitieve selectie dd. 15.01.11 zijn volgende duiven weerhouden voor deelname aan de olympiade in Poznan in de categorie standaard

De keuring voor de samenstelling van de KBDB-STANDAARDPLOEG voor Poznan werd met  volle overgave door de BCK/CBJS  keurders uitgevoerd

Vandaag, 15 januari 2011, had te Ninove  in de “Nachtwacht “de selectie plaats voor de Olympiade die doorgaat van 26 tot 30 januari te Poznan (Polen).
Dat dit met de nodige ernst en deskundigheid gebeurde ziet U op de bijgevoegde foto’s.
Een welgemeende dank aan alle BCK/CBJS keurmeesters die hieraan hun medewerking verleenden, aan Dhr. Willy Piasecki voor het uitlenen van zijn foto’s en aan het volledige BCK/CBJS bestuur.

De Rycker Rony

Eindstand BCK/CBJS-criterium 2010-2011:

A.    Showers oude duivers (9 verschillende liefhebbers namen deel)
1.    Verheyen Frans
2.    Segers Petra
3.    Segers Freddy
4.    Pottel Robby en Karel
5.    Bamps Edgard

B.    Showers oude duivinnen (10 verschillende liefhebbers namen deel)
1.    Verheyen Frans
2.    Segers Freddy
3.    Pottel Robby en Karel
4.    Verheyen Sam
5.    Bamps Edgard

C.    Showers jonge duivers (8 verschillende liefhebbers namen deel)
1.    Verheyen Frans
2.    Pottel Karel en Robby
3.    Verheyen Sam
4.    Bamps Edgard
5.    Segers Freddy

D.    Showers jonge duivinnen (9 verschillende liefhebbers namen deel)
1.    Verheyen Frans
2.    Pottel Robby en Karel
3.    Bamps Edgard
4.    Verheyen Sam
5.    Segers Freddy

E.    Bevlogen oude duivers (49 verschillende liefhebbers hnamen deel)
1.    Segers Freddy
2.    Verheyen Frans
3.    De Bie Georges
4.    Godderis-Praet
5.    Penne Bert

F.    Bevlogen oude duivinnen (42 verschillende liefhebbers namen deel)
1.    De Bie Georges
2.    Verheyen Frans
3.    Segers Freddy
4.    Penne Bert
5.    Godderis-Praet

G.    Bevlogen jonge duivers ( 52 verschillende liefhebbers namen deel)
1.    De Bie Georges
2.    Penne Bert
3.    Godderis-Praet
4.    Verheyen Frans
5.    Segers Freddy

H.    Bevlogen jonge duivinnen (42 verschillende liefhebbers namen deel)
1.    Penne Bert
2.    De Bie Georges
3.    Verheyen Frans
4.    Godderis-Praet
5.    Pottel Robby en Karel

Kampioen showers (catg. A-B-C-D) – Verheyen Frans
Kampioen bevlogen duiven (catg. E-F-G-H) – De Bie Georges
Algemeen kampioen alle categorieën – Verheyen Frans

****************************************************

Uitslag BCK-keuring dd. 08.01.2011 in Bilzen

145 duiven
A.    Showers oude duivers:
1.    Segers Petra
2.    Segers Freddy
3.    Pottel Robby en Karel

B.    Showers oude duivinnen:
1.    Verheyen Frans
2.    Verheyen Frans
3.    Verheyen Frans

C.    Showers jonge duivers:
1.    Bamps Edgard
2.    Pottel Robby en Karel
3.    Verheyen Frans

D.    Showers jonge duivinnen:
1.    Pottel Robby en Karel
2.    Verheyen Frans
3.    Pottel Robby en Karel

E.    Bevlogen oude duivers:
1.    Verheyen Frans
2.    De Bie Georges
3.    Segers Freddy

F.    Bevlogen oude duivinnen:
1.    Verheyen Frans
2.    Penne Bert
3.    Segers Freddy

G.    Bevlogen jonge duivers:
1.    Verheyen Frans
2.    Penne Bert
3.    De Bie Georges

H.    Bevlogen jonge duivinnen:
1.    Carmans Christine
2.    Penne Bert
3.    Caenen Hubert

****************************************************

Zaterdag 08.01.2011 laatste preselectie-keuring voor de olympiade in Poznan

Zaterdag 08.01.2011 gaat de laatste BCK-keuring door waaraan een preselectie gekoppeld is voor de olympiade in Poznan, Polen.
Dit is dus de laatste kans voor wie nog aan geen preselectie heeft deelgenomen met zijn duiven welke in aanmerking komen voor een selectie voor de standaardkeuring in Poznan (Polen).

Voorwaarden om in aanmerking te komen voor een selectie voor de standaardkeuring in Poznan:
-    Wedvluchten met een minimum afstand van 100 km
-    Prijzen per vijftal
-    Minimum deelname van 150 duiven en 20 deelnemende liefhebbers.
-    A. DUIVERS: Totaal 2.500 km over de 2 seizoenen (2009 en 2010 samen) waarvan meer dan 750 km in 2010.
-    B. DUIVINNEN: Totaal 2.000 km over de 2 seizoenen (2009 en 2010 samen) waarvan meer dan 600 km in 2010.

Wie nog wenst in aanmerking te komen heeft nog een laatste preselectie op 08.01.2011 te Bilzen. Cafe Walhof, Pijpenpoort 1, 3740 Bilzen. Inkorven van 9 tot 11 uur.
De definitieve selectie voor de olympiade gaat door op 15.01.2011 te Ninove. Cafe N8W8, Stationstraat 73-75, 9400 Ninove.
Om tot de definitieve selectie toegelaten te worden moeten de duiven in een preselectie minimum een puntentotaal gehaald hebben van 91 punten.

****************************************************

Lozen (Bocholt) – BCK-keuring dd 04.12.10

127 duiven

A.    Showers oude duiven
1.    Segers Petra
2.    Verheyen Frans en dochter
3.    Pottel Robby en Karel
B.    Showers oude duivinnen
1.    Verheyen Frans en dochter
2.    Segers Freddy
3.    Verheyen Frans en dochter
C.    Showers jonge duivers
1.    Verheyen Sam
2.    Verheyen Frans en dochter
3.    Verheyen Frans en dochter
D.    Showers jonge duivinnen
1.    Verheyen Frans en dochter
2.    Pottel robby en Karel
3.    Verheyen Sam
E.    Bevlogen oude duivers
1.    Segers Freddy
2.    Godderis-Praet
3.    Verheyen Frans en dochter
F.    Bevlogen oude duivinnen
1.    Segers Petra
2.    Segers Freddy
3.    De Bie Georges
G.    Bevlogen jonge duivers
1.    Penne Bert
2.    De Bie Georges
3.    Segers Freddy
H.    Bevlogen jonge duivinnen
1.    Penne Bert
2.    Van Buuren-Mommens
3.    De Bie Georges

****************************************************

Ninove – 27.11.10 – Uitslag BCK-keuring

276 duiven

A.    Showers – oude duivers
1.    Verheyen Frans en dochter
2.    Segers Petra
3.    Segers Freddy
B.    Showers – oude duivinnen
1.    Verheyen Frans en dochter
2.    Verheyen Sam
3.    Creemers Jorn
C.    Showers – Jonge duivers
1.    Verheyen Sam
2.    Pottel Robby en Karel
3.    Verheyen Frans en dochter
D.    Showers – Jonge duivinnen
1.    Bamps Edgard
2.    Bamps Edgard
3.    Verheyen Frans en dochter
E.    Bevlogen klasse – oude duivers
1.    Segers Freddy
2.    Van Den Bossche-Lauwereys
3.    Segers Freddy
F.    Bevlogen klasse – oude duivinnen
1.    Segers Petra
2.    Dhont Femke
3.    De Bie Georges
G.    Bevlogen klasse – Jonge duivers
1.    Kuyken Julien
2.    Kuyken Julien
3.    Verlee Luc
H.    Bevlogen klasse – Jonge duivinnen
1.    Rogiers André
2.    Souffriau Bart
3.    Dhondt Femke

****************************************************

De B.C.K. keurmeesters waren in het getouw van donderdagmorgen tot zondagnamiddag om de opstelling en keuring van de duiven optimaal te laten verlopen.
Niet alleen de duivenliefhebbers van de wat oudere klasse waren present, ook de jeugd was nadrukkelijk vertegenwoordigd.
Alles verliep vlekkeloos en de samenwerking met de mensen van de  K.B.D.B. was prima.
Een dikke pluim voor de wederzijdse waardering en respect.
Zaterdagvoormiddag was het hoogtepunt van de drie-daagse want toen kwam Prins Laurent de Beker van de Koning overhandigen. Het was een drukte van jewelste met ploegen van TV- stations, radio en schrijvende pers die de stand van de B.C.K. overspoelden.
 Het uitreiken van de bekers en trofeeën op zondagvoormiddag werd verzorgd door de Nationale Voorzitter Dhr. Pierre De Rijst  terwijl  Mevr. Anne Knaepen voor een vlotte aaneenschakeling van de gebeurtenissen zorgde.
Het bestuur van de B.C.K./C.B.J.S. houdt er aan iedereen hartelijk te danken voor hun totale inzet gedurende deze topdagen van de duivensport.
In bijlage een fotoalbum waaruit de beelden duidelijk laten blijken hoe iedereen gewerkt en genoten heeft, zelfs de keurders die ’s nachts de wacht hielden bij de duiven brachten hun tijd op een ludieke manier door. De veiligheid van de duiven was verzekerd en de eigenaars konden dan ook allen hun goedverzorgde kleppers zondagnamiddag terug huiswaarts nemen.

Coördinator  B.C.K.
De Rycker Rony

  

  

  

Uitslag BCK-keuring nationale dagen op 19.11.10 te Oostende
a.    Showers – oude duivers
1.    Segers Freddy
2.    Verheyen Frans en dochter
3.    Verheyen Frans en dochter

b.    Showers – oude duivinnen
1.    Verheyen Sam
2.    Verheyen Frans en dochter
3.    Creemers Jorn

c.    Showers – jonge duivers
1.    Verheyen Sam
2.    Pottel Robby en Karel
3.    Verheyen Frans en dochter

d.    Showers – jonge duivinnen
1.    Verheyen Frans en dochter
2.    Bamps Edgard
3.    Bamps Edgard

e.    Bevlogen klasse – oude duivers.
1.    Godderis-Praet
2.    Schepers Nico
3.    De Bie Georges

f.    Bevlogen klasse – oude duivinnen
1.    Segers Freddy
2.    Van Renterghem Bernard
3.    Godderis-Praet

g.    Bevlogen klasse – jonge duivers
1.    Penne Bert
2.    Bamps Edgard
3.    Schepers Nico

h.    Bevlogen klasse – jonge duivinnen.
1.    Opsomer Bertrand
2.    Schepers Nico
3.    Opsomer Bertrand.

 

Voorafgaande opmerking:
Voor de nationale dagen te Oostende zullen in de bevlogen klasse bij de inkorving de uitslagen dien voorgelegd te worden (Geen uitvluchten). Geen uitslagen betekent dat de inleggelden verbeurd worden verklaard en de duiven niet in de uitslag worden opgenomen.
De duiven dienen voorafgaandelijk ingeschreven te zijn op de naam van de deelnemer.
Gelieve tevens het formulier inenting paramyxco voor te leggen.

13.11.2010 – BCK-keuring Merksplas
157 duiven
Showers:


a.    Oude duivers
1.    Segers Petra
2.    Creemers Jorn
3.    Verheyen Frans en dochter

b.    Oude duivinnen
1.    Creemers Jorn
2.    Verheyen Frans en dochter
3.    Segers Freddy

c.    Jonge duivers
1.    Pottel Karel en Robby
2.    Vereheyen Frans en dochter
3.    Verheyen Frans en dochter

d.    Jonge duivinnen
1.    Pottel Karel en Robby
2.    Verheyen Frans en dochter
3.    Verheyen Frans en dochter

Bevlogen Klasse:
e.    Oude duivers
1.    Verheyen Frans en dochter
2.    Jacobs Leopold
3.    Verheyen Frans en dochter

f.    Oude duivinnen
1.    De Bie Georges
2.    Verheyen Frans en dochter
3.    De Bie Georges

g.    Jonge duivers
1.    De Bie Georges
2.    Jacobs leopold
3.    Jacobs Leopold

h.    Jonge duivinnen
1.    Penne Bert
2.    Jacobs leopold
3.    Jacobs Leopold
 

*********************************************************************

Bevlogen klasse;

06.11.2010 - Uitslag BCK-keuring Kampenhout:
215 duiven – 24 deelnemers

Showers
a.    oude duivers
1.    Creemers Jorn
2.    Segers Freddy
3.    Creemers Jorn

b.    oude duivinnen
1.    Verheyen Frans
2.    Verheyen Sam
3.    Segers Freddy

c.    jonge duivers
1.    Frans Verheyen
2.    Pottel Karel en Robby
3.    Verheyen Sam

d.    jonge duivinnen
1.    Verheyen Frans
2.    Verheyen Frans
3.    Verheyen Sam

Bevlogen klasse
e.    oude duivers
1.    De Bie Georges
2.    Beckers Hugo
3.    Verheyen Frans

f.    oude duivinnen
1.    De Bie Georges
2.    Verheyen Frans
3.    Deru

g.    jonge duivers
1.    De Bie Georges
2.    Penne Bert
3.    Verheyen Frans

h.    oude duivinnen
1.    Wellemans
2.    Verheyen Frans
3.    Bamps Edgard

Opmerking:
Nationale dagen te Oostende    

Om voor geen verrassingen te komen
1.    Vergeet de voorziene voorinschrijvingen niet voor de nationale dagen.
2.    Wat betreft de bevlogen klasse zullen in Oostende bij de inschrijving de vluchtuitslagen dienen voorgelegd te worden (geen uitvluchten van… vergeten, of zal ze morgen tonen…Dus geef spontaan Uw uitslagen van de ingekorfde duiven af bij het inkorven zodat we in de mogelijkheid zijn deze na te zien). Bij ontbreken van de uitslagen zullen de duiven in Oostende niet geklasseerd worden.
 

*********************************************************************

B.C.K./C.B.J.S. Keuring tijdensde Provinciale Kampioenendag -  Afdeling West Vlaanderen van de K.B.D.B.

Het Domein “De Vossenberg” te Hooglede was “the place to be” op zondag 31 oktober ll.
Alle gewestelijke kampioenen waren van de partij voor alle disciplines.
In dit kader en in de schaduw van dit gebeuren werd tevens de B.C.K./C.B.J.S. Keuring georganiseerd.
Dankzij de spontane samenwerking met - en steun van de Nationale Voorzitter van het Sportcomité dhr. Johny Goegebeur, kan dit project blijven groeien.  
Wat de trofeeën en bekers betrof, die waren werkelijk het neusje van de zalm, waarvoor onze oprechte dank.

► De foto's bevinden zich onderaan de pagina                        

Op de foto’s zie je de 6-koppige ploeg van B.C.K. keurmeesters die alles in goede banen konden leiden. Rony De Rycker, Jacques Wildemauwe, Albert Verstraete, Edmond Praet, Bram De Rycker en Marnix Van Hoecke. Zij waren tevens verantwoordelijk voor het opstellen en afbreken  van de accommodatie. Zowaar een puike prestatie.
Het is duidelijk dat dankzij de goede samenwerking die ontstaan is tussen het bestuur van de KBDB en de BCK/CBJS er vol vertrouwen kan uitgezien worden naar nog een groter succes tijdens de Provinciale Dag van 2011.

Hartelijk dank aan gans de werkploeg voor dit prachtig teamwerk !

Co-ordinator
De Rycker Rony
B.C.K./C.B.J.S.

116 duiven

 - Showers
A. Oude duivers
     1. Freddy Segers
     2. Bamps Edgard
     3. Verheyen Frans
B. Oude duivinnen
 1.  Pottel Robby en Karel
 2. Bamps Edgard
 3. Segers Freddy  
C. Jonge duivers
     1. Verheyen Sam
     2. Verheyen Frans
     3. Verheyen Frans
D. Jonge duivinnen
     1. Verheyen Frans
     2. Pottel Robby en Karel
     3. Bamps Edgard

- Bevlogen klasse
E. Oude duivers
    1. De Bie Georges
    2. Segers Freddy
    3. Verheyen Frans
F. Oude duivinnen
    1. De Bie Georges
    2. Segers Freddy
    3. Godderis-Praet
G. Jonge duivers
    1. Penne Bert
    2. Verheyen Frans
    3. De Bie Georges
H. Jonge duivinnen
    1. Penne Bert
    2. Pottel Robby en Karel
    3. Penne Bert 

Met dank aan het bestuur KBDB, afdeling W.-Vl, onder leiding van Johnny Goegebeur.
Hier waren naast de liefhebbers ook nog duiven welkom zijn op de provinciale dag.
Eveneens dank aan de noeste werkers Rony en Bram De Rycker, Marnix Van Hoecke, 
welke instonden voor een vloeiend verloop van de opbouw en afbraak van de duivenstanden. Mensen waarop men kan rekenen.

****************************************************************

Uitslag keuring BCK dd. 23.10.10 in Petit Enghien, 29 liefhebbers brachten samen 299 duiven op de keuringstafel.

-    Showers
a.    Oude duivers
1.    Segers Freddy
2.    Segers Freddy
3.    Verheyen Frans

b.    Oude duivinnen
1.    Pottel Karel en Robby
2.    Verheyen Frans
3.    Segers Freddy

c.    Jonge duivers
1.    Verheyen Frans
2.    Pottel Karel en Robby
3.    Verheyen Frans

d.    Jonge duivinnen
1.    Verheyen Frans
2.    Verheyen Sam
3.    Verheyen Sam


-    Bevlogen klasse
e.    Oude duivers
1.    Segers Freddy
2.    Deschuytteneer Pascal
3.    De schuyteneer Pascal

f.    Oude duivinnen
1.    Luyckx Luc
2.    Permentier-Durant
3.    De Bie Georges

g.    Jonge duivers
1.    Vanreepinghen Ghislain
2.    Eeckhoudt Florent
3.    Opsomer Bertrand

h.    Jonge duivinnen
1.    Eeckhoudt Florent
2.    De Bie Georges
3.    Claes Frans
Een massa duiven en de organisatie was af.
Een dikke proficiat aan Joseph Deboyer, de grote bezieler achter het gebeuren, en zijn medewerkers.
 

*********************************************

Inschrijvingsformulier voor de standaardkeuring tijdens de nationale dagen te Oostende :

 

Tentoonstellingen 2010-2011

Alle keuringen tellend voor het BCK-criterium tellen ook als preselectie voor de olympiade in januari 2011. Definitieve selectie op 15.01.11.

 

01.10.10

Ruisbroek

Frans D’Hoe en Freddy Segers keuren

Kerkstraat 12

Lokaal

 

09.10.10

2° zaterdag oktober - Algemene vergadering – Aanvang om 10 uur – Voor de bestuursleden om 09 uur.

16.10.10

 

 

 

 

22.10.10

Vlezenbeek

Frans D’Hoe en Freddy Segers keuren

Merselborre

lokaal

23.10.10

Petit Enghien

Joseph Deboyer

Place 23, 7850 Petit Enghien

BCK

31.10.10

Hooglede

Prov. Dagen W.Vl. Coordinator De Rycker Rony

KBDB Afd. W.-Vl. / BCK-CBJS

BCK

06.11.10

Kampenhout

G. Debie en lokaalhouder Marcel

 

BCK

07.11.10

Inkorven van 10 tot 10.30 uur

Keuring van 10.30 tot 11.45 uur.

Teruggave duiven: 12 uur.

Gent (Zwijnaarde)

Org.: Willy Marchant Keurders:

Willy Marchant en Albert Verstraete

Kring Melac, Dorpstr 31, 9052 Zwijnaarde

 

Info+ inschrijven: voor01.11.10 bij Willy Marchant (09/230.24.85 of 0474/573.271)

Lokaal

Voorwaarde: In 2010 minstens 1 keer ingekorfd in lokaal Union&Liberté, Gent

 

10.11.10

St-Pieters-Leeuw

Frans D’Hoe en Freddy Segers keuren

Topstraat 11

Lokaal

11.11.10

Wingene

Jacques Wildemauwe

Albert Verstraete

Zaal De Verrekijker

Lokaal - Eerste prijswinnaars van het voorbije seizoen.

13.11.10

Merksplas

Coordinator Frans Verheyen

Steenweg op Beerse 62, Merksplas

BCK

20.11.10

Nationale dagen Oostende

Coordinator De Rycker Rony

KBDB/BCK-CBJS

BCK

27.11.10

Ninove, Denderbond

Petra en Freddy Segers

Stationstraat 73-75, 9400 Ninove

BCK

04.12.10

Lozen (Bocholt)

 

Pottel

BCK

11.12.10 Inkorven van 12 tot 13 uur

Deinze, Zeveren Eerlijk duurt langst

N.a.v 50-jarig bestaan

Albert Verstraete Jacques Wildemauwe

BLO-school, Kouter 93, 9800 Deinze

Enkel voor lokale liefhebbers – Vooraf inschrijven bij 0476/25.79.81 Paul Gevaert

18.12.10

 

 

 

 

25.12.10

 

 

 

 

08.01.11

Maaseik

Frank Op’t Roodt

De Olijftak zaal Gre-Ven-Berg, Weertersteenweg 2n, 3680 Maaseik

BCK

15.01.11

Ninove

Definitieve selectie olympiade.

BCK/CBJS

 

22.01.11

 

 

 

 

28-30.01.11

olympiade

 

 

 

05.02.11

 

 

 

 

12.02.11

 

 

 

 

               

Wie wil inrichten wacht niet te lang met het bekend maken van Uw datum. Wie eerst vraagt wordt eerst bediend.

Enkele voorwaarden bij deelname aan een standaardkeuring:

-         De deelnemende duif dient ingeschreven te zijn op naam van de deelnemende liefhebber (De overschrijving dient voorafgaandelijk te gebeuren en beëindigd te zijn).
-         De deelnemende duiven dienen ingeënt te zijn tegen paramyxco (Attest voor te leggen bij inschrijving).
-         Om deel te nemen aan de standaardkeuring BCK/CBJS in de sportklasse, dient de deelnemende duif minstens 3 prijzen of 500 km prijs gewonnen te hebben.(Uitslagen voor te leggen)
-         Om deel te nemen aan de standaardkeuring n.a.v. de nationale dagen dienen de duiven minimum 10 dagen voor de keuring ingeschreven te zijn voor deelname bij het secretariaat BCK/CBJS, Praet Edmond, Oostendsesteenweg 45, 8000 Burgge.
-         Wie niet aan deze voorwaarden voldoet zal uit de uitslag geweerd worden dit zonder terugbetaling van zijn inzetten.
-        


Voor BCK/CBJS, de secretaris

Praet Edmond
Oostendsesteenweg 45
8000 Brugge
050/31.50.41