Search

West-Vlaamse jeugdbond en West-Vlaamse Duivenbond - Kampioenschappen

Kampioen West-Vlaamse Duivenbond Beginnelingen :
Oude en Jaarse Carrette Christophe, samen met zijn zus.

 

West-Vlaamse Duivenbond

Beginnelingen Oude en jaarse:

1. Carrette Kristof, Oostkamp
2. Vermeire Christophe, Oostkamp
3. Van Brabant Robby, Wakken
4. Renier Kurt, Roeselare
5. Peeters Jerry, Oostende
6. Lahaye Laurent, Heule
7. Daveloose Stijn, Assebroek

Beginnelingen jongen:
1. Vanthorre Stefaan, Torhout
2. Delbaere Karen, Meulebeke
3. Van Brabant Robby, Wakken
4. Vanthorre Stefaan, Torhout
5. Delbaere Karen, Meulebeke
6. Van Brabant Robby, Wakken
7. Lahaye Laurent, Heule
8. Regheere Stijn, Haringe
9. Daveloose Stijn, Assebroek
10. Vandromme Dieter, Vlamertinge
11. Renier Kurt, Roeselare
12. Peeters Jerry, Oostende
13. De Vloo Sander, Assebroek


West-Vlaamse Jeugbeweging

Jonge duiven
1. Vanthorre Stefaan, Torhout
2. Verbeke Geert, Tielt
3. Lanckriet E&S, Zwevezele
4. Delbaere Karen, Meulebeke
5. Van Brabant Robby, Wakken
6. Daveloose Stijn, Assebroek
7. Lahaye Laurent, Heule
8. Verhaeghe Francis, Beerst
9. Vandromme Dieter, Vlamertinge
10. Regheere Stijn, Haringe
11. Renier Kurt, Roeselare
12. Peeters Jerry, Oostende
13. Verraes Gregory, Roeselare
14. De Vloo Sander, Assebroek

Oude Duiven:
1. Durieu Jacques, Meulebeke
2. Lernout Klaas, Geluwe
3. De Keyser Kurt, Staden
4. Van Brabant Robby, Wakken
5. Verbeke Geert, Tielt
6. Kempinck-Ingelbrecht, Aartrijke
7. Daveloose Stijn, Assebroek
8. Vermeire Christophe, Oostkamp
9. Verhaeghe Francis, Beerst

Jaarse:
1. Verbeke Geert, Tielt
2. Carrette Kristof, Oostkamp
3. Lernout Klaas, Geluwe
4. Durieu Jacques, Meulebeke
5. Vanstechelman Greta, Aartrijke
6. Vermeire Kristof, Oostkamp
7. Van Brabant Robby, Wakken
8. Lahaye Laurent, Heule
9. Verhaeghe Francis, Beerst
10. Renier Kurt, Roeselare
11. Peeters Jerry, Oostende
12. Verraes Gregory, Roeselare
13. Vanlerberghe Franky, Oostnieuwkerke

Fond jonge duiven:
1. Vanstechelman Greta, Aartrijke
2. Lanckriet E&S, Zwevezele

Koningschap:
1. Verbeke Geert, Tielt
2. Vanthorre Stefaan, Torhout
3. Delbaere Karen, Meulebeke
4. Lernout Klaas, Geluwe
5. De Vloo Sander, Assebroek
6. Regheere Stijn, Haringe
7. Peeters Jerry, Oostende

Halve fond jongen:
1. Verbeke Geert, Tielt
2. Carrette Kristof, Oostkamp
3. Lernout Klaas, Geluwe
4. De Vloo Sander, Assebroek
5. Vandevoorde Philiep, Moorslede
6. Regheere Stijn, Haringe
7. Delbaere Karen, Meulebeke
8. Vanlerberghe Franky, Oostnieuwkerke
9. Lahaye Laurent, Heule

Ereprijs WVJB jongste lid
1. Verraes Gregory, Roeselare (geb. 06-06-1989)

Ereprijs WVJB Eerste hoklijst
1. Renier Kurt, Roeselare

Ereprijs WVJB 1e vrouwelijk lid
1. Delbaere Karen, Meulebeke