Search

Riddersclub van België - Jaarlijks "groot " feest

De "Riddersclub van België" houdt jaarlijks eind februari een groot reunie ter gelegenheid van de huldiging der kampioenen onder de leden enerzijds en de leden - ereleden anderzijds . Zoals het reeds enkele jaren op rij de gewoonte is , vormden "Salons Ambassade" te Waregem the place to be. Het geheel begon met een uitgebreide receptie, waarna de 409 aanwezigen op vraag van Ro Burms - die de ganse namiddag alle activiteiten vlot aan elkaar praatte - konden aanschuiven voor een fijn banket .

In 2009 bestaat de "Riddersclub van België" precies 30 jaar en zal er ondermeer een speciale vlucht worden georganiseerd voor leden + ereleden gedoteerd met een bedrag van 2500 Euro aan Ereprijzen. Bij aanvang van het banket werd door het bestuur , namelijk : Voorzitter Lucien Delchambre , Ondervoorzitter Dirk Schreel en hun respectievelijke dames, plus Secretaris en P.R. verantwoordelijken Nicole en Lionel Debusschere een cheque van 1500 Euro overhandigd aan de drie aanwezige leden van de Kameroenese Ambassade ten voordele van het Werk van Soeur Martine.
Tussen de diverse "gangen" van het banket werd de hulde aan de vele kampioenen op een knap georganiseerde wijze uitgevoerd. Tussenin brachten eerst zangeres Shari en ietske later Danny Fabry de ambiance in de bomvolle zaal.

Algemene beschouwing !
Prachtig feest, verzorgd en fijn banket met bijzonder vlotte bediening (veel personeel), prima organisatie door het bestuur , zoals naar gewoonte veel ereprijzen voor de kampioenen en …..een gezellige ambiance.

Kort overzicht van de laureaten van het seizoen 2007 !

" Kampioenen oude duiven onder de leden v/d "Riddersclub"
1. Raf Luyckx
2. Alf. D'Hoker
3. Marc Pollin
4. A.L.D. Derweduwen
5. E & B Vermeulen

" Kampioenen fond jaarduiven onder de leden v/d "Riddersclub"
1. Raf Luyckx
2. Marc Pollin
3. R & X Verstraete
4. Omer Bogaert
5. Lionel Debusschere

" Super Marathon onder de leden v/d "Riddersclub"
1. Marc Verschelde
2. Marc Pollin
3. Lionel Debusschere
4. Geert Desimpel
5. Hubert & Chr. Depoorter - Moelaert

" Kampioenen bij de jonge duiven onder de leden v/d "Riddersclub"
1. R & X Verstraete
2. Sierens-Van Den Broeke
3. Alfons D'Hoker
4. Marc Pollin
5. M & G Santens

" Algemeen Kampioenschap onder de leden v/d "Riddersclub"
1. Marc Pollin
2. R & X Verstraete
3. Raf Luyckx
4. Alf. D' Hoker
5. Sierens - Van Den Broeke

" Kampioenschap onder de dames van de leden v/d "Riddersclub"
1. Mevr. Lucien Delchambre
2. Mevr. Patrick Gilles
3. Mevr Eddy Vermeulen
4. Mevr Peter Allemeersch
5. Mevr Marc Pollin

" Alfons D'Hoker won de "Ereprijs Simon Moreels " met 1e ingeg. op alle vluchten van de kampioenschappen
" Stefaan Van Moerbeke won de "Ereprijs One Million Dollar Race" (Fr. Daelemans) als 1e lid of erelid op Pau
" Marc Pollin won de Ereprijs van de Stad Harelbeke als 1e Alg. Kampioen
" M & F Vandewalle wonnen de "gouden dames ring" als Ereprijs van de "Riddersclub"
" Philip Verpreet won de "Prix d' Honneur des Chevaliers".
* Raf Luyckx won de "Ereprijs Raoul Verstraete" met 1e duif op Brive

" Kampioenen in de competitie "Extra Sportieven" per ploeg !
1. Ploeg gevormd door : N. Wijnsberghe, R & X Verstraete, M & G Santens en A& D Derouck
2. Ploeg: A. Vaernewijck, F. Descheemaecker, Raf Luyckx , J. Tant
3. Ploeg: G. Desimpel , E. Vermeulen, H.& Chr. Depoorter - Moelaert, R. Desmet
4. Ploeg: L. Debusschere, D. Schreel, P. Gilles, M. Van de Riviere
5. Ploeg: O. Bogaert , J & L Gevaert , A. D'Hoker, V. Debrouwer
6. Ploeg: M. Pollin , G. Vanstechelman , P. Allemeersch, N. Claeys
7. Ploeg : A/L/D. Derweduwen, J. Maeckelberghe , M. Verschelde , Buys-Decock
8. Ploeg : Sierens-Van Den Broeke, L. Delchambre, M. Piens, L. Vanthournout
9. Ploeg: Michiels Ch. , E. Drieghe , J. Vandenheede, Dobbelaere-Debuck

" Kampioenschap internationale vluchten: "Ereprijs Fam. Herbots"
1. Jozef Devriendt
2. Marc Verschelde
3. G & N Secelle
4. Marc Pollin
5. Chris Hebberecht
6. S. Toye
7. Vanwildemeersch-Vyncke
8. E. Demeulemeester
9. Desmet-Matthys
10. Eddy Vermeulen

" Kampioenschap halve fond oude en jaarse onder leden + ereleden
1. Bert Penne
2. M. Pollin
3. Schoors-Dewaele
4. S. Van der Maelen
5. M. Mattheeuws

" Kampioenschap halve fond jongen onder leden + ereleden
1. M. Mattheeuws
2. M. Pollin
3. Schoors-Dewaele
4. Vanwildemeersch-Vyncke
5. L. De Sutter

" Algemeen kampioenschap halve fond onder leden + ereleden
1. M. Mattheeuws
2. M. Pollin
3. Schoors-Dewaele
4. B. Penne
5. L. Van Hoecke

" Marathonkampioenschap voor ereleden
1. Georges en Noëlla Secelle
2. Chr. Hebberecht
3. S. Toye
4. P & D Houfflijn
5. J. Devriendt

" Kampioenschap fond oude voor ereleden
1. S. Toye
2. Reybroeck & Zoon
3. F. Deprol 4. F & C Velghe
5. Schoors-Dewaele

" Kampioenschap fond jongen onder de ereleden
1. Schoors-Dewaele
2. R. Cools
3. L. Waldack
4. L. Van Hoecke
5. J. Devriendt

" Algemene kampioenen onder de ereleden op de fond
1. Schoors-Dewaele
2. S. Toye
3. J. Devriendt
4. G & N Secelle
5. Vanwildemeersch-Vyncke

Wij maakten er een fotoreportage van het ganse gebeuren.

Onze felicitaties aan alle kampioenen, alsook aan het bestuur en hun dames voor dit schitterend feest.