Search

Nationale kampioenschappen en Asduiven

Algemeen Kampioenschap  -  Championnat Général
    
GENERAL CHAMPION KBDB 2003 - BELGIUM    
SCHOORS - DEWAELE : 4 of the 8 winning pigeons are GRANDCHILDREN     
OF THE LAUREAAT BARCELONA ( 1st International Barcelona 1995 )    

    
1    Schoors - Dewaele - Adegem-Maldegem
2    Aelbrecht Marcel - Lebbeke
3    Debaene Hubert - Beernem
4    THONE Jos, As
5    HOUFFLIJN P& D - Wortegem-Petegem
6    HEYMAN René, Willem & Martin - Oosteeklo
7    BRACKENIER Oscar & Koen - Oosterzele
8    TOYE Silvere - Otegem
9    HENRY Leon - Nandrin
10    ALLY Norbert - Aarsele

Grote Fond- Grand Fond
1     Devlaminck Eric - Hulste
2    Latruwe Gerard - Ruddervoorde
3    Degraeve-Vangeert - Smetlede
4    De Jonghe Hugo - Kruishoutem
5    Van Coppenolle Luc - Ouwegem
6    De Bruycker Philemon - Schellebelle
7    Joossens Omer - Temse
8    HEYMAN René, W. & M. - Oosteeklo
9    DENYS Emiel - Tielt
10    DE SCHEPPER Willy - Gooik

Fond
1    Debusschere Lionel - Hulste
2    Brackenier Oscar & Zn - Oosterzele
3    De Smet A. & P. - Semmerzake
4    De Clercq-Vervaeren - Rillaar
5    Delrue Yvan & Gunar - Bovekerke
6    Ally Norbert - Aarsele
7    Vandecasteele L. & S. - Oekene
8    DENO HERBOTS - Leefdaal
9    AELBRECHT Marcel - Lebbeke
10    VANGOIDSENHOVEN Paul - Boutersem

Jonge duiven - Pigeonneaux
1    Vanlooy-Somers - Vorselaar
2    Van Tongelen Roger - Rotselaar
3    Herbots J. & R. Halle-Booienhoven
4    Vanhessche Marc - Zwevegem
5    Vervloesem R.& P. - Rijmenam
6    Bonte Dirk - Oordegem
7    Uytendaele Roland - Oordegem
8    ROLLET Lucien & T KINT Gervais - Ronse
9    DAEMS Louis & Samuel - , Bevel
10    VAN HOVE UYTTERHOEVEN - Putte

Halve Fond - Demi Fond
1    Verhaegen Patricia - Aarschot
2    Hendrickx Rudy - Maasmechelen
3    Sterckx-Denoodt - Begijnendijk
4    De Meu - C. & Fils - Bernisart
5    Van Leest-Peeters - Nijlen
6    Parijs Daniël - Ottenburg
7    Gadisseur Joël - Hannut
8    Draye R. & P - St.Joris-Weert
9    Vermeyen Louis - Scherpenheuvel
10    Herbots J. & R. Halle-Booienhoven
11    Vandenryn Georges - Heers
12    Van Elsacker-Jespen - Schilde

Snelheid - Vitesse (Nat)
1    Van Herle-Reyskens Eddy & Rita - Munsterbilzen
2    Drion-Preat - Balâtre
3    Marcelis Albert - Brecht
4    Moons-Belgaver - Deurne
5    Stassen Etienne - Dilsen-Stokkem
6    Callaerts Louis - Willebroek
7    Thierens Hendrik - St. Niklaas
8    Lammens Jean-Marie - Neeroeteren
9    Boulanger R. - Vezin-
10    Adriaenssens Ludo - Merksem

Yearlings - Jaarduiven
1    Vanwinckel Jef - Tielt-Winge
2    Berckmoes Eric - Brecht
3    Draye René & Patrick - St. Joris-Weert
4    Steenaerts-Mentens - Lummen
5    Herbots J. & R. Halle-Booienhoven
6    Philips Geert - Grembergen
7    Van Der Maelen Sonia - Aspelare
8    Leturcq-Duponchelle - Wadelincourt
9    Parijs Daniël - Ottenburg
10    Vuerstaek P. & H. - Lanaken
11    Vandersmissen J. & R. - Rummen
12    Sterckx-Denoodt - Begijnendijk

Snelheid en 1/2 Fond Jongen
Vitesse & 1/2 Fond Pigeonneaux
1    Wouters-Coremans - Langdorp
2    Spilsteyns-Vandenhove - Kersbeek-Miskom
3    Menten Heny - Herselt
4    Noppe G. & F. - Wevelgem
5    Van Der Heyden-Desmet - Vinderhoute
6    Van De Weyer-Cuyvers - Geel
7    De Maesschalck M. - Eksaarde
8    Heukenne P. & Fils - Bruyelle
9    Harchies Christian - Warchin
10    Vleugels-Wuyts - Geel
11    Van Den Plas - Vorselaar
12    Rondags Laurent - Lafelt
    
"Asduif" Grote Fond - Grand-Fond
1    Vandycke Roger - Lissewege
2    Duhamel Hubert - Lauwe
3    Carteus G. & F. - Ronse
4    Callebert H. & P. - Handzame
5    Lejeune Serge - Jollain
6    Maertens M. - Zedelgem
7    Martens Cyriel - Deinze
8    Devlaminck Eric - Hulste
9    DE GRAEVE VAN GEERT - Smetlede
10    HENRY Leon - Nandrin

"Asduif" Fond

1    Aelbrecht Marcel -Lebbeke

"Asduif" 1/2 Fond
1    Sterckx-Denoodt - Begijnendijk
2    Beelen-Vandepoel-Vanoppen - Mehaigne
3    Verhaegen Patricia - Aarschot
4    Herbots J. & R. Halle-Booienhoven
5    Van Kerkhove-Van Eeckhout - Saint-Symphorien
6    Van Herck Willy - Retie
7    Van Beirendonk F . - Zandhoven
8    Van Elsacker-Jespen - Schilde
9    BRIERS Valentin & Zoon -Kuringen
10    GADISSEUR Joël - Avin

"Asduif" Snelheid - "As pigeon" Vitesse     
1    Salens-De Boelpaep - Nederokkerzeel
2    Vanherle-Reyskens - Munsterbilzen
3    Vloemans Henri - Ravels
4    Boeckx Karel - Turnhout
5    Proost Leon - Arendonk
6    Drion-Preat - Balâtre
7    Quirijnen P. & P. - Kalmthout

Zone A.
1    LIEVENS WATERBLE - Waarschoot
2    ENGELS Julien - Aalter
3    VAN PARYS Cyriel & Marc - Damme-Moerkerke
4    LONCKE Norbert - Bellegem
5    BAUWENS Louis - Eeklo
6    DE CLERCQ Lucien - Eke Nazareth

Zone B.
1    BELMANS - LAMBRECHTS - Geel
2    BEYERS Louis - Essen
3    VAN AEL Pete - Zoersel
4    VAN DER MAELEN Sonja - Aspelare
5    QUIRIJNEN Petrus & Patrick, - Kalmthout
6    BOECKX Karel - Turnhout
7    BASCOURT Nicolas - Braine Le Comte
8    VAN DE WEYER CUYVERS - Geel
9    CAPELLE Marc - Baudour
10    BUYSEN Jan - Kalmthout

Zone C.
1    SIMONS Yves - Overwinden
2    VAN HERLE REYSKENS - Munsterbilzen
3    LISMONT Patrick - Bekkevoort
4    LEMMENS Frans - Hasselt
5    DUBOIS Jozef & Ivo - eerharen
6    CLEMENS Andr& - Kortenaken
7    BAETEN Henri - Neeroeteren
8    WOJCIECHOWSKI GEEBELEN - s
9    THONE Jos - As
10    DIRKX René - Neeroeteren

Jeugd - Jeunesse
1    1 RANS Marc - Haasrode
2    TOURNELLE Davy - ummen
3    VAN ROMPAEY Karlo - St.Truiden
4    BASCOURT Nicolas - Braine Le Comte
5    DELBUSHAYE Cedric
6    HUART Julien - Nivelles
7    PLETINCKX Youri - Halle
8    PROVOST Glen - Maarke Kerkem
9    VAN LAERE Stijn - Kruishoutem
10    RONDAGS Gert - Grote Spauwen