Search

Laureaten uit de Brugse Kampioenschappen 2014 gehuldigd tijdens schitterend feest

Op zondagmiddag 8 maart vond in de feestzaal van het bekende Gasthof Wildenburg in Wingene de huldiging plaats van de diverse laureaten in de competities binnen de Brugse Kampioenschappen.

Na een uitgebreid aperitief kon voorzitter Dirk Schreel de aanwezigen verwelkomen met een kort openingswoord waarna hulde werd gebracht aan de aanwezige nationale winnaars en kampioenen met daarbij het uitdelen van de medailles, geschonken door de stad Brugge. Dat waren achtereenvolgens:

Team Freddy De Jaeger (1e asduif oude)
Van Gaver-Devroe-Vandeputte (1e asduif jaarlingen, 1e Belgian Nat. Fond Trophy jaarlingen,
1e asduif Belgian Nat. Fond Trophy oude, 1e asduif Belgian Nat. Fond Trophy jaarlingen, 
1e asduif Belgian Nat. Fond Trophy jongen)
Paul Haesaert (1e asduif jongen)
Kurt en Raf Platteeuw (1e algemeen asduifkampioen)
Jacques en Freddy Vandenheede (1e Belgian Nat. Fond Trophy oude)
Gaston Van De Wouwer (1e Belgian National Fond Trophy jongen)
Joël Verschoot (1e algemeen kampioen National Fond Trophy)
W.M.J.F. Boddaert (1e Jan Breydel Marathon Trophy)
Lionel Debusschere (1e asduif Jan Breydel Marathon Trophy)
Julien Vaneenoo (1e Pieter De Coninck Trophy)


Alle trofeeën

Tussen de verschillende gangen van het feestbanket in werd de top 3 uit alle categorieën in een warme hulde betrokken waarbij ondergetekende zorgde voor de afroeping. Het geheel verliep in een vlot tempo en mede door een uitstekende organisatie was de klus van de veertien verschilllende kampioenschappen geklaard tegen 16 uur. Door de all-informule konden de feestvierders nog tot 19 uur genieten van gratis drank, terwijl DJ Jan Space zorgde voor de muzikale noot.

De toppers in iedere categorie

Asduifcompetities (top 3)

Oude duiven

1e Team De Jaeger Freddy
2e Van Gaver-Devroe- Vandeputte
3e Deschacht-Denduyver

Jaarlingen

1e Van Gaver-Devroe-Vandeputte
2e Team Freddy De Jaeger
3e Kurt en Raf Platteeuw

Jongen

1e Paul Haesaert
2e Yannick Haesaert
3e Gevaert-Lannoo

Algemeen asduifkampioenschap

1e K & R Platteeuw
2e Team F. De Jaeger
3e M & L De Laere
4e Deschacht-Denduyver
5e Dhont Dries


Algemeen asduivenkampioenschap

Belgian National Fond Trophy (top 3)

Oude duiven

1e J & F Vandenheede
2e Marc Pollin
3e Team F. De Jaeger

Jaarlingen

1e Van Gaver-Devroe-Vandeputte
2e Lionel Vermander
3e K & R Platteeuw

Jongen

1e Gaston Van De Wouwer
2e K & R Platteeuw
3e Lannoo – Ballegeer

Asduiven oude

1e Van Gaver-Devroe-Vandeputte
2e Ph. Dobbelaere
3e F & J. Vandenheede

Asduiven jaarlingen

1e Van Gaver – Devroe- Vandeputte
2e Lannoo-Ballegeer
3e Ph. Dobbelaere

Asduiven jongen

1e Van Gaver-Devroe – Vandeputte
2e Team F. De Jaeger
3e K & R Platteeuw

Algemeen kampioenschap

1e Joël Verschoot
2e Julien Vaneenoo
3e N & F Norman


Algemeen Kampioenschap Belgian National Fond Trophy 

Jan Breydel Marathon Trophy

Algemeen kampioenschap (top 10)

1e Boddaert W.M.J.F.
2e Julien Vaneenoo
3e Kurt en Raf Platteeuw
4e Denys Emiel
5e G & J De Meulemeester
6e M. Pollin
7e De Smeyter-Restiaen
8e Team F. De Jaeger
9e Et. Meirlaen
10e L. Debusschere


Algemeen Kampioenschap Jan Breydel Marathon Trophy

Asduif Jan Breydel Marathon Trophy (top 3)

1e Lionel Debusschere
2e M. Pollin
3e W.M.J.F. Boddaert

Pieter De Coninck Trophy (top 5)

1e Julien Vaneenoo
2e G & J De Meulemeester
3e Frans en Kris Velghe
4e Team F. De Jaeger
5e F & N Norman


Pieter De Coninck Trophy

Nogmaals felicitaties vanwege het bestuur, bestaande uit D. Schreel, M. Baele, P. De Buck,  N. Dobbelaere en J. Mestdagh, en aan alle geklasseerden binnen de Brugse Kampioenschappen, want het betreft een competitie waarbij alle liefhebbers die zich binnen de prijzen plaatsten in een of ander kampioenschap met fierheid mogen terugblikken omtrent de prestaties van hun duif (duiven). Een van de komende weken volgt een aankondiging via de pers over de deelnamemodaliteiten voor de kampioenschappen 2015.