Search

Kampioenschappen Inter-Westvlaamse 2010

Gratis ALGEMEEN Kampioenschap

Pl     Naam                 Gemeente      Aantal Prijzen
1     Pollin Marc            Snellegem       76
2     Devos Etienne          Deerlijk        69
3     Ally Norbert           Aarsele         66
4     Deprol Filip           Oedelem         64
5     De Saer Ant xRudy      Ruiselede       60
6     Vanhoecke Luc          Oedelem         60
7     Vandenabeele Gaby      Dentergem       59
8     Verschoot Joel         Ingelmunster    59
9     Sierens Vandenbroeke   Zwevegem        58
10    Tibergijn Eric-Dirk    Bavikhove       58
11    Platteeuw Kurt - Raf   Rumbeke         57
12    Norman N x F           Knokke-Heist    57
13    Vanhee-Decoster        Jabbeke         57
14    Vaernewyck Andre       Waregem         57
15    Vermander Eric         Oekene          56
16    Vaneenoo Julien        Wingene         54
17    Vanwildemeersch-Vyncke Westkapelle     52
18    D'Hondt Germain        Anzegem         52
19    Sarrazin Luc           Wervik          52
20    Vandaele Mark          Oostrozebeke    51
21    Dekeyser W-J-H         Koekelare       51
22    Maes Anthony           Waregem         50
23    Planckaert Jozef       Harelbeke       50
24    Mattheeuws Maurice     Brugge          49
25    Vanacker Hubert        Oostrozebeke    49
26    Honore Eric            Snellegem       48
27    Dobbelare Chris        Wevelgem        47
28    Platteeuw D x D        Zillebeke       47
29    Casteleyn Peter        Zwevezele       47
30    VelgheFrans-Kris       Zwevezele       47
31    Ameye Pierre           Deerlijk        46
32    Vandemaele Wilfried    Heule           46
33    Hok Bastiaenssens      Snellegem       46
34    Paridaen Frank         Sijsele         46
35    Cocquyt Verleye Davy   Moerkerke       45
36    Debacker Chris         Beveren Leie    44
37    Pottillius Ginette     Menen           42
38    Lippens Noel           Aarsele         42
39    Mylle Roger            Bellegem        41
40    Delmotte Wilfried      Meulebeke       41
41    Vermander Lionel       Oekene          40
42    Wyffels Gerard         Ledegem         40
43    Coopman Marnix         Rumbeke         39
44    Huys Erik              Bellegem        39
45    Bracke Frederik        Waregem         38
46    Vandewalle Daniel      Koolskamp       38
47    Cools Rik              Ruiselede       37
48    Rotsaert Wilfried      Brugge          37
49    Lefevre Christiaan     Vichte          37
50    Follet Vandaele        Beveren Leie    37
51    Boussekeyt Britt       Ingooigem       36
52    Lernout Marc           Geluwe          36
53    Coussement M x D       Beveren-Leie    36
54    Vermeire Paul          Ruiselede       36
55    Vanderstichele Godf    Pittem          35
56    Sarrazin Karel         Bikschote       35
57    Deroo Marcel           Veldegem        35
58    Claerhout Eric         Zwevegem        34
59    Denijs Eric            Beveren Leie    34
60    Crombez Medard         Langemark       33
61    Ameel-Vanlake          Dadizele        33
62    Buyck Marc             Lendelede       33
63    Wybo Marc              Harelbeke       33
64    Maroy Geert            Heestert        33
65    Comyn Jozef x Georges  Kanegem         33
66    Vanderhaeghen Piet     Oeselgem        32
67    Dewaele Deseyn         Ingooigem       32
68    Himpe Stijn            Waregem         32
69    Mispelaere Jacx Gino   Moorsele        32
70    Kindt Gerard           Ichtegem        32
71    Clicque Gino           Wevelgem        31
72    Verhaeghe Ivan         Harelbeke       31
73    Pauwels Lucien         Loppem          31
74    Bourdeaudhui Steven    Waregem         31
75    Vandercruyssen Andre   Waregem         30
76    Demets Jo en Eddy      Heestert        30
77    Staelens Patrick       Sijsele-Damme   30
78    Debusschere Lionel     Hulste          30
79    Peirs Marc             Anzegem         29
80    Heggermont-Velghe      Ingelmunster    29
Eervolle Vermelding
81    Lanneau Paul           Ingooigem       29
82    Vanwonterghem Christ   Kuurne          29
83    Garré Vandenberghe     Vichte          29

Gratis Kampioenschap OUDE Duiven
1     Pollin Marc            Snellegem       29
2     Ally Norbert           Aarsele         27
3     Devos Etienne          Deerlijk        26
4     Vanhoecke Luc          Oedelem         25
5     Deprol Filip           Oedelem         25
6     Desaer Ant x Rudy      Ruiselede       23
7     Claerhout Erik         Zwevegem        23
8     Vanhee Decoster        Jabbeke         22
9     D'Hondt Germain        Anzegem         22
10    Verschoot Joel         Ingelmunster    21
11    Bracke Frederik        Waregem         21
12    Vanderhaeghen Piet     Oeselgem        20
13    Sarrazin Luc           Wervik          20
14    Vaneenoo Julien        Wingene         20
15    Casteleyn Peter        Zwevezele       20
16    Cocquyt Verleye        Moerkerke       20
17    Dekeyser W-J-H         Koekelare       20
18    Lippens Noel           Aarsele         20
19    Tibergijn Eric - Dirk  Bavikhove       19
20    Mylle Roger            Bellegem        19
21    Hok Bastiaenssens      Snellegem       19
22    Velghe Frans - Kris    Zwevezele       19
23    Ameel-Vanlake          Dadizele        19
24    Rotsaert Wilfried      Brugge          19
25    Wyffels Gerard         Ledegem         19
26    Mispelaere Jac x Gino  Moorsele        19
27    Desot G - Decruy Yorbe Moorslede       18
28    Vandaele Mark          Oostrozebeke    18
29    Planckaert Jozef       Harelbeke       18
30    Lernout Mark           Geluwe          18
31    Bullinck Daniel        Westkerke       18
32    Crombez Medard         Langemark       17
33    Platteeuw D x D        Zillebeke       17
34    Vermander Eric         Oekene          17
35    Sarrazin Karel         Bikschote       17
36    Devlaeminck-Devogela   Ledegem         17
37    Pollet Ignace          Beveren Leie    17
38    Vaernewyck Andre       Waregem         17
39    Vermeire Paul          Ruiselede       17
40    Platteeuw Kurt x Raf   Rumbeke         16
Eervolle Vermeldingen
41    Vanderstichele Godf    Pittem          16
42    Pauwels Lucien         Loppem          16

Gratis Kampioenschap JONGEN
1     Debacker Chris         Beveren Leie    44
2     Vanwest Bjorn          Ooigem          39
3     Verschoot Joel         Ingelmunster    38
4     Mattheeuws Maurice     Brugge          36
5     Paridaen Frank         Sijsele         36
6     Huys Eric              Bellegem        36
7     Honore Eric            Snellegem       36
8     Dobbelaere Chris       Wevelgem        35
9     Steelandt Christiaens  Vichte          35
10    Kint Daniel x Gabriel  Ooigem          35
11    De Saer Ant x Rudy     Ruiselede       34
12    Coopman Marnix         Rumbeke         34
13    Vandenabeele Gaby      Dentergem       34
14    Vermander Eric         Oekene          34
15    Ameye Pierre           Deerlijk        33
16    Pollin Marc            Snellegem       33
17    Vandercruyssen Andre   Waregem         32
18    Planckaert Jozef       Harelbeke       32
19    Volckaert Paul         Ooigem          32
20    Delaere Maurice en Luc Anzegem         32
21    Ally Norbert           Aarsele         32
22    Platteeuw Kurt en Raf  Rumbeke         32
23    Desutter Linda         Pittem          32
24    Van den Eynde Matthias Menen           32
25    Sierens Vandenbroeke   Zwevegem        32
26    Maes Anthony           Waregem         31
27    Vaernewyck Andre       Waregem         31
28    Staelens Patrick       Sijsele-Damme   31
29    Norman N x F           Knokke-Heist    31
30    Demets Jo x Eddy       Heestert        30
31    Vanwildemeersch-Vyncke Westkapelle     30
32    Devos Etienne          Deerlijk        30
33    Casier Bernard         Ingelmunster    29
34    Lannoo-Ballegeer       Moerkerke       29
35    Bourdeaudhui Steven    Waregem         29
36    Pottillius Ginette     Menen           29
37    Vaneenoo Julien        Wingene         28
38    Wybo Marc              Harelbeke       28
39    Lefevre Christiaan     Vichte          28
40    Peirs Marc             Anzegem         27
Eervolle Vermeldingen
41    Bataille-Dev-Deprez    Vichte          27
42    Claerhout Frans        Ingelmunster    27
43    Cools Rik              Ruiselede       26

Gratis Kampioenschap JAARSE 
1     Pollin Marc            Snellegem       18
2     Sierens Vandenbroeke   Zwevegem        18
3     Hok Bastiaenssens      Snellegem       18
4     Devos Etienne          Deerlijk        17
5     Maes Anthony           Waregem         17
6     Vandemaele Wilfried    Heule           16
7     Dekeyser W-J-H         Koekelare       16
8     Desaer Antoine en Rudy Ruiselede       16
9     Vanwildemeersch-Vyncke Westkapelle     16
10    Tibergijn Eric - Dirk  Bavikhove       16
11    Ally Norbert           Aarsele         15
12    Vanhee-Decoster        Jabbeke         15
13    Cocquyt Verleye        Moerkerke       15
14    Platteeuw D x D        Zillebeke       15
15    Deprol Filip           Oedelem         15
16    Cools Rik              Ruiselede       14
17    Norman N x F           Knokke Heist    14
18    Platteeuw Kurt en Raf  Rumbeke         14
19    Boussekeyt Britt       Ingooigem       14
20    Vermander Eric         Oekene          14
21    Vandaele Mark          Oostrozebeke    13
22    Mylle Roger            Bellegem        13
23    Vaernewyck Andre       Waregem         13
24    Vanhoecke Luc          Oedelem         13
25    Verhelle Martin        St Kruis        13
26    Planckaert Jozef       Harelbeke       13
27    Vandenabeele Gaby      Dentergem       12
28    Dewaele Desseyn        Ingooigem       12
29    Bracke Frederik        Waregem         12
30    Velghe Frans Kris      Zwevezele       12
Eervolle Vermeldingen
31    Crombez Medard         Langemark       11
32    De Buck Baele          Assebroek       11

BETALENDE KAMPIOENSCHAPPEN 2010
Kampioenschap der AZEN             
1     Deprol Filip           Oedelem         11
2     Pollin Marc            Snellegem       10
3     Vanhoecke Luc          Oedelem         10
4     Devos Etienne          Deerlijk        10
5     Lippens Noel           Aarsele          9
6     Desaer Ant en Rudy     Ruiselede        7
7     Ally Norbert           Aarsele          7
EV
Vanhee Decoster            Jabbeke            7

Kampioenschap der JAARSE
1    Devos Etienne           Deerlijk        12
2    Pollin Marc             Snellegem       11
3    Deprol Filip            Oedelem         11
4    Norman N x F            Knokke Heist    10
5    Vanwildemeersch-Vyncke  Westkapelle     10
6    Desaer Ant en Rudy      Ruiselede       10
7    Vanhee Decoster         Jabbeke          9
8    Vandemaele Wilfried     Heule            9
9    Vandaele Mark           Oostrozebeke     9
10    Vanhoecke Luc          Oedelem          9
EV
Verhelle Martin              St Kruis         9

INTERPROVINCIAAL KRITERIUM
1    Pollin Marc             Snellegem       13
2    Devos Etienne           Deerlijk        13
3    Ally Norbert            Aarsele         12
4    Ameel Vanlake           Dadizele        11
5    Ameye Pierre            Deerlijk        11
6    Desaer Ant en rudy      Ruiselede       11
7    Sarrazin Karel          Bikschote       10
8    Lefebre Ivonne          Zulte           10
9    Vanhee Decoster         Jabbeke         10
EV
Tant Johan                   Olsene          10

SUPERCUP
1    Verschoot Joel          Ingelmunster    18
2    Desutter Linda          Pittem          16
3    Vandenabeel Gaby        Dentergem       16
4    Lefebre Ivonne          Zulte           15
5    Vandaele Mark           Oostrozebeke    13
6    Declercq Vermeulen      Deerlijk        12
EV
Desaer Antoine en Rudy       Ruiselede       12                    

Comments

met dat ik nog niet lang speel met de duiven had ik graag geweten over welke vluchten ze die gratis kampioenschappen spelen,is dat bv. van Clermont t.e.m. Barcelona,als ge maar uwen 1-2 hebt of word er onderscheid in gemaakt?

alvast dank op voorhand moest er een woordje uitleg komen.

Björn

Kampioenschappen IW:
Gratis: ENKEL voor Westvl liefhebbers
Algemeen
- oude en jaarse met 1,2 en 3 afgegeven,
- jongen met 1,2,3 en 4 afgegeven
Kampioensch Oude 1 en 2 afgeg
Kampioensch Jongen 1-2-3-4-5-6 afgegeven
Kampioensch Jaarl: 1-2-3
Betalende kampioensch
Azen 1-2 ingegeven
Jaar, Interp Kriterium en Supercup met 1-2 en 3 ingegeven