Search

Jeugd Club Antwerpen - Feest

Zoersel - De laatste zondag van oktober is traditiegetrouw DE zondag voor de leden van Jeugd Club Antwerpen. Ook dit jaar was dit niet anders. Er werd weer een heus feestmenu voorzien in feestzaal 't Zonneputteke want Jeugd Club Antwerpen bestaat 20 jaar !!
Na het feestmenu werden de deuren voor iedereen opengezet, werd zowaar het 20ste openingswoord gegeven door Rudi Bellekens en kon de uitreiking van de prijzentafel beginnen.
Hoe Jeugd Club Antwerpen het voor elkaar krijgt is een raadsel maar er werd voor maar liefst € 7000 aan prijzen uitgedeeld.
De sponsors: Belgica - De Weerdt, Beyers, Bricon, Center Parcs, Comed, K.B.D.B., Metropolis, Natural, … werden allen met de grootste onderscheiding BEDANKT.
Er was geen bonnenverkoop ter plaatse want die wordt via internet gehouden.
De winnaars van de Algemene kampioenschappen + de winnares van de Tijdrit werden naar voren geroepen om een uiteenzetting te geven van hun mooie resultaten onder begeleiding van Rudi.
In het openingswoord werd er tevens opgeroepen tot helpende handen in de Jeugdclub om zo binnen 5 jaar het 25 jaar bestaan stevig te kunnen vieren.

Algemeen Kampioen Snelheid:
1: Stickers - Donckers uit Lille
2: Hooybergs Silke en Ferre uit Dessel
3: Roelen Angelo uit Hoogstraten

Snelheid Oude duiven: 6 prijzen met dezelfde duif:
1: Stickers - Donckers uit Lille
2: Van Gastel en Zn. Uit Brecht
3: Hooybergs Silke en Ferre uit Dessel

Snelheid Jaarlingen: 6 prijzen met dezelfde duif:
1: Van Vught Cindy uit Lichtaart
2: Stickers - Donckers uit Lille
3: Van Gastel en Zn. Uit Brecht

Snelheid Jonge duiven: 6 prijzen met dezelfde duif:
1: Ceulemans Kevin en Nick uit Booischot
2: Stickers - Donckers uit Lille
3: Verhagen Thomas uit Ravels

Algemeen Kampioen Halve Fond:
1: Huygens Bart uit Veerle
2: Paulus Geert uit Hombeek
3: Volkaerts Kristel uit Putte Halve

Fond Oude duiven: 4 prijzen met dezelfde duif:
1: Paulus Geert uit Hombeek
2: Volkaerts Kristel uit Putte
3: Schaepherders - Kennes uit Duffel

Halve Fond Jaarlingen: 4 prijzen met dezelfde duif:
1: Volkaerts Kristel uit Putte
2: Van Gastel en Zn. Uit Brecht
3: Schaepherders - Kennes uit Duffel

Halve Fond Jonge duiven: 4 prijzen met dezelfde duif:
1: Peeters - Kerckhofs uit Nijlen
2: Verdonck Kitty uit Olen
3: Huygens Bart uit Veerle

Algemeen Kampioen Fond
1: Lemmens - Hild uit Balen
2: De Backer Koen uit Berendrecht
3: Huybrechts Jerome en Marc uit Stabroek

Fond Oude duiven: 2 prijzen met dezelfde duif:
1: Lemmens - Hild uit Balen
2: Aerts Julien en Tom uit Mol
3: Huybrechts Jerome en Marc uit Stabroek

Fond Jaarlingen: 2 prijzen met dezelfde duif:
1: Lemmens - Hild uit Balen
2: De Backer Koen uit Berendrecht
3: Verstricht Evelien uit Vlimmeren

Fond Jonge duiven: 2 prijzen met dezelfde duif:
1: Peeters - Kerckhofs uit Nijlen
2: Laremans Liesl uit Veerle
3: Verboven - Laremans uit Veerle

Criterium van de jeugd:
1: Stickers - Donckers uit Lille
2: Lenaerts Jefke uit Pulderbos
3: Ceulemans Kevin en Nick uit Booischot

Starters Kampioenschap Snelheid:
1: Peeters - Kerckhofs uit Nijlen
2: geen inzending
3: geen inzending

Starters Kampioenschap Halve Fond:
1: Peeters - Kerckhofs uit Nijlen
2: Peeters - Kerckhofs uit Nijlen
3: Verdonck Kitty uit Olen

Provinciale en Nationale Winnaars:
Orléans Provinciale Jeugddubbeling ingericht door Jeugd Club Antwerpen:
1: Broeckx Niels uit Oud - Turnhout

Tijdrit Quiévrain: ingericht door Jeugd Club Antwerpen:
1: Leemans Isabel uit Niel
Chateauroux: ingericht door Union Antwerpen werd gewonnen door een lid van Jeugd Club Antwerpen:
1: Lemmens - Hild uit Balen
Bourges Nationale Jeugddubbeling ingericht door Jeugd Club Antwerpen met ondersteuning van de Entente Belge / Belgische Verstandhouding:
Deze huldiging vindt plaats in het Kursaal van Oostende tijdens de nationale dagen van de Reisduiven.
1: Vanimpe Bart uit Schellebelle (72ste Nationaal tegen 41783 Jonge duiven in wedstrijd, 192ste snelste tegen alle 70329 deelnemende duiven)