Search

Gouden Vleugel - Brugse Barcelonaclub

 
Bungeneers Frans Ranst - "Gouden Vleugel"

Devos Etienne & Frank Deerlijk - "Zilveren Vleugel"

De Coninck Geert Beveren - "Bronzen Vleugel"

RANGSCHIKKING TROFEE BARCELONA 2005 - DE GOUDEN VLEUGEL
RÉSULTAT DU TROPHÉE BARCELONE 2005 - L'AILE D'OR

1. BUNGENEERS FRANS RANST
250 Euro
2. Devos Etienne & Frank Deerlijk
125 Euro
3. De Coninck Geert Beveren
100 Euro
4. Kabergs & Zoon Grazen
75 Euro
5. Willen Robert Ronse
50 Euro
6. Verbruggen Gommaire Scherpenheuv.
25 Euro t/m 173 prijs
7. Van Olmen Jos Broechem
8. De Smet-Van Puymbroeck Belsele
9. Sas Jan & Hanne Vosselaar
10. Van Overstraeten Eug. Overijse
11. Schelkens René Berlaar
12. Nouwen-Paesen & Zoon Peer
13. Alaerts Louis Testelt
14. Vanarwegen Luc Mol
15. De Potter Julien Zottegem
16. D'Huyvetter-D'Hondt Zulte
17. Secelle Georg. & Noëlla Merendree
18. Deno-Herbots Leefdaal
19. Vermandere-Terryn Rumbeke
20. Verschelde Marc Zulte
21. Van Camp Alfons Putte
22. Merckx Hervé Denderhoutem
23. Van Kerckvoorde J.P. Lovendegem
24. Moureau Jean-Philippe Familleureux
25. De Winter-Schamp Wetteren
26. Daneels-Dierckx Berlaar
27. Van Roy Jean-Luc Kluisbergen
28. Imbrecht Germain Bornival
29. Sierens-Van Den Broeke Zwevegem
30. Labeeuw Frans Bissegem
31. Becue Charles Eernegem
32. Decherf Etienne Vlissegem
33. Van Boxstael Robert Bambrugge
34. Maesen André Uikhoven
35. Meulenijzer Oscar Vurste
36. Vandycke Roger Lissewege
37. Meulemeester Julien Ruddervoorde
38. Speltdoorn Remy Winksele
39. Dingemans G.M.B. Stabroek
40. Devos Robert St.Andries
41. Van Gils Frans & Paul Ravels
42. Demaret Christian Havre
43. Duhamel Hubert Lauwe
44. Reggers Alfred Dilsen
45. Larivière Julien Landenne
46. Schreel R.D.D. Zedelgem
47. Hok Deprez Eric Gits
48. Van Helmond Herman Vorselaar
49. Regnier Jean-Ch. & Fils Pesche
50. Taveirne Arseen Ruiselede
51. Van De Riviere Marc Nevele
52. Malfait Dieter Jabbeke
53. Vanhaverbeke Et & Peter Ichtegem
54. Fetler-Vanvoorden Wimmertingen
55. Aelbrecht Marcel Lebbeke
56. Claessens Steven St.Antonius
57. Demerlier Gaby Maarkedal
58. Mispelaere Jacq. & Gino Moorsele
59. Callebert Ivan Zarren
60. Joosen Jos Brecht
61. Van Zeebroeck Willy Buggenhout
62. Devlaminck Eric Hulste
63. Aelvoet Dieter Maarkedal
64. Ghielens Frans Zoersel
65. Devriendt Jozef Aartrijke
66. Mevr. Neuten Vlierzele
67. Beirnaert Michel Lovendegem
68. Dezutter Marc Eke
69. Van Den Bulcke Guido Balegem
70. Fagot W.R.V. Nethen
71. Druwez Denis Everbeek
72. Van Nieuwenhove Will. Aspelare
73. Kuyks Jean Kozen
74. Meirlaen Etienne Deurle
75. Digneffe-Kindermans Lauw
76. Sermon Jean-Pierre St.P.Leeuw
77. Duyvejonck Germain Ruddervoorde
78. Verschueren Jos Brecht
79. Fontaine Guy Havinnes
80. Roosen Pros Kermt
81. Nibus Julien Mortier
82. De Vulder Dominique Gijzegem
83. Mees Jos Kapellen
84. Van Nooten-Vanherck Oud-Turnhout
85. Van Linden Armand Wommelgem
86. Eeckhout Yvan Ronse
87. Neirynck Antoon Landegem
88. Moris Frans & Hugo O.L.V.Waver
89. Vandenberge Tom & H. Dikkelvenne
90. Cloetens Dirk & Sven Rotselaar
91. Van Roosbroeck Frans Zichem
92. Donders Ghislain Tienen
93. Hardy Jules Vroenhoven
94. Ameloot Gerard Ronquieres
95. Wouters Annie Olen
96. Hullebroeck Francis Bree
97. Geudvert Ernest Dinant
98. Lemestre Dany Geer
99. Behaeghel André Roeselare
100. Withofs-Claes Genk
101. Grillaert Roland Roly
102. Linden Pierre Dilsen
103. Simons A & Zoon Maaseik
104. Van Aelst Lea Dentergem
105. Valepijn Marc & Steven Ronse
106. Mercken Jean & Math. Rijkhoven
107. Rouffa Josy Membruggen
108. Willaert Frans & Geert Moerzeke
109. Van Neste Henri Feluy
110. Verriest Jan Helkijn
111. Van Hove Antoine Loppem
112. Carette Robert Oostende
113. Denys Eric Beveren-Leie
114. Van Gelder Jos Westerlo
115. Morisse Jerome Wervik
116. Vandenberghe A & L Ronquières
117. De Clercq-Vervaeren Rillaar
118. Denys Emiel Tielt
119. Desmet Ph. & Bert St.P.Leeuw
120. Kuypers Hendri Maasmechelen
121. Remy Richard Virelles
122. Donders-Remels Nieuwerkerken
123. Deneufbourg Yvon Estinnes
124. De Ruyck Antoine Gavere
125. Himpe Roger & Stijn Waregem
126. Mevr. Vandenberghe G. Vladslo
127. De Visscher Eric Laarne
128. Loncke-Steenkiste Marke
129. Vandepoel-IBC Geetbets
130. Celis Hugo & Robert Rummen
131. Steenhaut Paul Lede
132. Bogaert Michel Schelderode
133. Verstraeten Ivo Kermt
134. Gillis-Wu Menen
135. Martens Tony Lummen
136. De Keyser Willy Rillaar
137. Reybroeck & Zonen Melsen
138. Galle Gilbert Serskamp
139. Jiang Horng Jyh Lauwe
140. Vermeulen Wilfried Zwalm
141. Dedroog Gilbert Eisden
142. Verhellen Hilaire 's Gravenwez.
143. Guelinckx Wim St.Joris-Winge
144. Vanderhaeghen Piet Oeselgem
145. Vancraynest-Soenen Moorsele
146. De Rijst Pierre Moerbeke
147. Mevr. Vanlerberghe Y. Elverdinge
148. Hok Rommelaere Herent
149. Hasevoets Flor & Zoon Nieuwerkerken
150. Colpaert Daniël Kruishoutem
151. Van Den Abeele Marcel Ronse
152. Bogaerts Hugo Kuringen
153. Defever Willy Menen
154. Verstraeten Annie & M. Lokeren
155. Ghijselyns Roger Wortegem-Pet.
156. Demeyere Frans Wevelgem
157. Porson Roger & Olivier Le Roeulx
158. Gailliaert Edward Roksem
159. Verbesselt André Buggenhout
160. Moreels Simon Marke
161. Langbeen Georges Wetteren
162. Vos Valère Hasselt
163. Martens Freddy Kluisbergen
164. De Munter Chris Anderlecht
165. De Schepper W & G Gooik
166. Roose Carlos Ettelgem
167. Fabre Eddy Diest
168. Verlinden Jean-Pierre Hemelveerdeg.
169. Joossens Omer Temse
170. Buntinx Paul Borlo
171. Hermie Roger Zottegem
172. Desmet-Matthijs Nokere
173. Vandewalle Patrick St.Mart.-Lierde

HET GOUDEN BOEK DER "GOUDEN VLEUGELWINNAARS"
LIVRE D'OR DES VAINQUEURS DE L'AILE D'OR

1978 : Norman N. & F. (Knokke)
1979 : Gijselinck R. & Zn (Merelbeke)
1980 : Vandesijpe Herman (Lede)
1981 : Maertens Omer (Zedelgem)
1982 : Denys Emiel (Zulte)
1983 : Coudyzer Remi (Waregem)
1984 : Florizoone Roger (Nieuwpoort)
1985 : Coutteau Georges (Nieuwpoort)
1986 : Denys Emiel (Zulte)
1987 : Bauwens Alfons (Lede)
1988 : Auwers Jef & Zn (Olen)
1989 : Deneufbourg Yvon (Estinnes)
1990 : Deleersnijder Gaby (Zulte)
1991 : Crowet Leon (Couvin)
1992 : Gerits Jos (Nijlen)
1993 : Van Schoorisse Geert (Huise)
1994 : De Keyzer Norbert (Etikhove)
1995 : Gyselbrecht R & Zn C & A (Knes.)
1996 : Janssens Dirk (Dessel)
1997 : Moermans Willy (Tongeren)
1998 : Buysse Robert (Ertvelde)
1999 : 't Jolijn E. & St. (Hasselt)
2000 : Roels Frankie (St.Amands)
2001 : Crowet Leon (Couvin)
2002 : Moureau Jean-Philippe (Familleureux)
2003 : Schauwers Roger (Asse)
2004 : D'Hondt Michel & Filip (Maarkedal)
2005 : Bungeneers Frans (Ranst)

 

Tweejaarsklassement 2004-2005
Classement bisannuel 2004-2005


PRACHT TROFEE geschonken door de firma TOULET-VAN BAEL
KUNSTDIPLOMA geschonken door de firma LUTOSA,
de heer LUC VAN DEN BROEKE

1. DE SMET-VAN PUYMBROECK BELSELE 4 8 12
2. Devos Etienne & Frank Deerlijk 27 2 29
3. Verbruggen Gommaire Scherpenheuvel 33 6 39
4. Speltdoorn Remy Winksele 19 38 57
5. Vanarwegen Luc Mol 45 14 59

EERVOLLE VERMELDINGEN
6. Sas Jan & Hanne Vosselaar 57 9 66
7. Devriendt Jozef Aartrijke 3 65 68
8. Decherf Etienne Vlissegem 54 32 86
9. De Potter Julien Zottegem 84 15 99
10. De Vos Robert St.Andries 67 40 107
11. Geudvert Ernest Dinant 32 97 129
12. Roosen Pros Kermt 61 80 141
13. Moureau Jean-Philippe Familleureux 134 24 158
14. Dingemans G.M.B. Stabroek 119 39 158
15. Van Gelder Jos Westerlo 44 114 158
16. Kuypers Hendry Maasmechelen 38 120 158
17. Vancraeynest-Soenen Moorsele 15 145 160
18. Van Den Bulcke Guido Balegem 94 69 163
19. Van Olmen Jos Broechem 158 7 165
20. Vanderhaeghen Piet Oeselgem 29 144 173
21. Labeeuw Frans Bissegem 146 30 176
22. Schreel Remi, Dirk & Dieter Zedelgem 162 46 208
23. Colpaert Daniël Kruishoutem 58 150 208
24. Galle Gilbert Serskamp 74 138 212
25. Van Gils Frans & Paul Ravels 182 41 213
26. De Ruyck Antoon Gavere 89 124 213
27. Martens Freddy Kluisbergen 63 163 226
28. Claessens Steven St.Antonius 173 56 229
29. Schreurs-Hauben As 48 185 233
30. Taveirne Arseen Ruiselede 189 50 239
31. Jiang Hornq-Jyh Lauwe 115 139 254
32. Reybroeck & Zonen Melsen 136 137 273
33. Van Aelst Lea Dentergem 175 104 279
34. Stratingh-Vandevelde Beverlo 100 190 290
35. Henry Léon Nandrin 96 195 291
36. De Rijst Pierre Moerbeke 151 146 297
37. Desmet-Matthys Nokere 128 172 300
38. Fabre Eddy Diest 144 167 311
39. De Schepper W & G Gooik 164 165 329
40. Verstraeten Annie & Marc Lokeren 180 154 334
41. Malfait S & F Jabbeke 145 196 341

 
DRIEJAARSKLASSEMENT 2003 - 2004 - 2005
CLASSEMENT TRISANNUEL 2003 - 2004 - 2005


SUPERCOUPE geschonken door de heer & mevrouw LUC & HILDE SIOEN
KUNSTDIPLOMA geschonken door de heer JOHNSON T/S KIANG, Tapei


1. VERBRUGGEN GOMMAIRE SCHERPENHEUVEL. 26 33 6 65
Voor de 2e t/m de 5e prijs één trofee eveneens geschonken door de heer en mevrouw LUC & HILDE SIOEN
2. Sas Jan & Hanne Vosselaar 49 57 9 115
3. Decherf Etienne Vlissegem 46 54 32 132
4. De Vos Robert St. Andries 38 67 40 145
5. Roosen Pros Kermt 18 61 80 159

EERVOLLE VERMELDINGEN
6. Vanderhaeghen Piet Oeselgem 20 29 144 193
7. Van Gils Frans & Paul Ravels 3 182 41 226
8. Speltdoorn Remy Winksele 173 19 38 230
9. Vancraeynest-Soenen Moorsele 88 15 145 248
10. Van Den Bulcke Guido Balegem 100 94 69 263
11. Reybroeck & Zonen Melsen 23 136 137 296
Schreurs-Hauben As 64 48 184 296
13. Colpaert Daniël Kruishoutem 92 58 150 300
14. De Ruyck Antoon Gavere 94 89 124 307
15. Kuypers Hendry Maasmechelen 162 38 120 320
16. Jiang Hornq-Jyh Lauwe 73 115 139 327
17. Verstraeten Annie & Marc Lokeren 75 180 154 409
18. Stratingh-Vandevelde Beverlo 167 100 190 457

PRIMUS-INTER-PARES WINNAAR 2005
VAINQUEUR PRIMUS-INTER-PARES 2005


SUPER EREPRIJS geschonken door de firma VERSELE-LAGA
KUNSTDIPLOMA geschonken door de heer JOHNSON T/S KIANG, Tapei

1. SCHREURS-HAUBEN AS 5094172/99 1669 pnt
Voor de 2e t/m de 6e prijs één trofee geschonken door de heer JOHNSON T/S KIANG
2. Van Nooten-Vanherck Oud-Turnhout 6218900/99 1909 pnt
3. Reybroeck & zonen Melsen 4013720/99 2370 pnt
4. Devos Etienne & Frank Deerlijk 3100356/98 2528 pnt
5. Cleeren Jos Zepperen 5146567/99 2590 pnt
6. Lemahieu Marc Burcht 6495777/98 3675 pnt

EERVOLLE VERMELDINGEN
7. Willems-Wynants Eisden 5251580/99 3815 pnt
8. Bogaerts Hugo Hasselt 5243609/99 3937 pnt
9. Cleeren Jos Zepperen 5146521/99 4222 pnt
10. Sas Jan & Hanne Vosselaar 6218926/99 4816 pnt
11. Van Gils Frans & Paul Ravels 6219961/98 4953 pnt
12. Boddaert-Van Damme Oostkamp 3008293/99 5208 pnt
13. Sas Jan & Hanne Vosselaar 6218879/99 5777 pnt
14. Van de Poel Yves & Fam. Geetbets 2226591/98 6392 pnt
15. Cleeren Jos Zepperen 5146556/99 6631 pnt
16. Cleeren Jos Zepperen 5257556/98 6645 pnt
17. Streel Edmond & Freddy Vreren 5014510/98 7070 ptn
18. Gevaert Johan & Luc St.Andries 3293811/98 7506 ptn
19. Van Nieuwenhove William Aspelare 4493165/99 7907 pnt
20. Cleeren Jos Zepperen 5146554/99 10380 pnt

HET GOUDEN BOEK DER PRIMUS-INTER-PARES-VLIEGERS

1982 : Denys Emiel Zulte 4415211/76 1382 pnt
1983 : Norman N & F Knokke 3196145/76 632 pnt
1984 : Van Den Haesvelde Gebr. Mater 4665359/78 1856 pnt
1985 : Pollin Marc Snellegem 3305057/79 954 pnt
1986 : Deneufbourg Yvon Estinnes 446905/80 1412 pnt
1987 : Nottebaert A. Deinze 4668081/74 1341 pnt
1988 : Hétru Gilbert Kain 609297/81 622 pnt
1989 : Borgers M. & J.-Schulen Herk-de-Stad 5217965/82 2111 pnt
1990 : Thaens Martin Bree 5167102/84 4392 pnt
1991 : Ockier Marcel Kortrijk 3260453/84 4229 pnt
1992 : Vanlangenhove Germain Meerbeke-Ninove 4954324/84 4018 pnt
1993 : Borgers Maurice & Jurgen Herk-de-Stad 5242111/87 4408 pnt
1994 : Florizoone Roger Nieuwpoort 3237820/87 3309 pnt
1995 : Verscheuren Maurits Knesselare 3288150/87 966 pnt
1996 : Roosen Pros Kermt 5328339/90 1903 pnt
1997 : Florizoone Roger Nieuwpoort 3152165/90 839 pnt
1998 : Sierens-Van Den Broeke Zwevegem 3193543/93 1344 pnt
1999 : Meremans Stefaan Zottegem 4547562/92 866 pnt
2000 : Simons A. & Zn Maaseik 5178243/94 3864 pnt
2001 : Notaris Jan Dons Kapelle/Bos 2282321/94 1594 pnt
2002 : Ruers Wim Maaseik 5317760/95 1295 pnt
2003 : De Kock Ludo Meerle 6496628/96 3151 pnt
2004 : Bils Albert Kersbeek 2137828/97 1680 pnt
2005 : Schreurs-Hauben As 5094172/99 1669 pnt

 

 WISSELTROFEE "VLEUGELTRIOMF" 2005 WINNAAR :
VAINQUEUR TROFEE DU TRIOMPHE DE L'AILE D'OR 2005
:
" UNION GISTEL" GISTEL - Voorzitter LUC WILLEM
SCHENKER: FIRMA GEBR. VERKINDERE
KUNSTDIPLOMA geschonken door de BRUGSE BARCELONA CLUB


1."UNION GISTEL"GISTEL (Lokaal 85)
Becue Charles 231
Decherf Etienne 233
De Vos Robert 271
Schreel R.D.D. 323
Malfait Dieter 356

2."G.R.M.D.
MEULEBEKE (Lokaal 89)
D'Huyvetter-D'Hondt 88
Verschelde Marc 120
Taveirne Arseen 346
Van De Riviere Marc 350
Devlaminck Eric 424

3."LE RAMIER"
LESSINES (Lokaal 103)
Willen Robert 28
Van Roy Jean-Luc 212
Demerlier Gaby 388
Aelvoet Dieter 434
Druwez Denis 477

4.DE EITAK"
EEKLO (Lokaal 73)
Secelle Georg.& Noëlla 102
Van Kerckvoorde J.P. 166
Beirnaert Michel 448
Dezutter Marc 467
Meirlaen Etienne 495

5."DE AREND"
REKKEM (Lokaal 91)
Devos Etienne & Frank 6
Sierens-Van Den Broeke 227
Duhamel Hubert 290
Verriest Jan 685Denys Eric 699

" EERVOLLE VERMELDINGEN "
Tongeren Lok. 172 737 pl.
Roeselare Lok. 92 770 pl.
Aalst Lok. 71 788 pl.
Zottegem Lok. 79 790 pl.
Testelt Lok. 39 808 pl.
Maaseik Lok. 159 827 pl.
St.Antonius Lok. 66 830 pl.
Ieper Lok. 86 849 pl.
St.Liev.Herk Lok. 151 860 pl.
Lokeren Lok. 78 907 pl.
Herent Lok. 8 1056 pl.

De prachtige en zeer waardevolle wisseltrofee wordt gesponsord door onze vrienden en ere-leden BVBA VERKINDERE GEBR. (IZEGEM). De leden van de overwinnende ploeg ontvangen elk, ter persoonlijke titel, een kunstmedaille. De voorzitters van de vijf eerst geklasseerde clubs zullen een trofee ontvangen, geschonken door het algemeen duivensportblad DE DUIF. Bedoelde trofeeën zullen in de respectievelijke lokalen verspeeld worden op de vlucht uit Barcelona 2006 en toegekend aan het eerst geklasseerde lid van de Brugse Barcelonaclub en dit met de 1e afgegeven duif. De voorzitters worden verzocht de te verspelen trofee duidelijk te vermelden op het vluchtprogramma 2006.

Le magnifique et précieux trophée est sponsorisé par nos amis et membres d'honneur la SPRL VERKINDERE FRERES (IZEGEM). Les membres de l'équipe gagnante reçoivent chacun à titre personnel une médaille artistique. Les présidents des cinq clubs classés premiers reçevront un trophée offert par la magazine colombophile général DE DUIF. Les trophées concernés pourrait être gagnés dans les locaux respectifs sur le vol 2006 venant de Barcelone. Ils seront accordés au membre classé premier du club de Brugse Barcelona et ceci avec le premier pigeon délivré. Les présidents du club sont priés de mentionner clairement les trophées à gagner sur le programme de vol 2006.


ERE-LIJST DER WINNAARS WISSELTROFEE "VLEUGELTRIOMF"
LISTE D'HONNEUR DES VAINQUEURS DU TROPHÉE FACULTATIF
" TRIOMPHE DE L'AILE"


1980 : Union et Liberté (Gent)
1981 : Geen Raven maar Duiven (Meulebeke)
1982 : Union Gistel (Gistel)
1983 : De Zwaluw (Steenbrugge)
1984 : De Getrouwe Reizigers (Deerlijk)
1985 : De Zwaluw (Steenbrugge)
1986 : Union Gistel (Gistel)
1987 : Union Gistel (Gistel)
1988 : De Getrouwe Reizigers (Deerlijk)
1989 : Geen Raven maar Duiven (Meulebeke)
1990 : Le Biset (Froidchapelle)
1991 : De Vriendenkring (Ieper)
1992 : Geen Raven maar Duiven (Meulebeke)
1993 : De Zwaluw (Steenbrugge)
1994 : Het Land van Aalst (Aalst)
1995 : De Eitak (Eeklo)
1996 : Local Unique (Ronse)
1997 : Union Gistel (Gistel)
1998 : Het Land van Aalst (Aalst)
1999 : Local Unique (Ronse)
2000 : Kon. Denderbond (Ninove)
2001 : Geen Raven maar Duiven (Meulebeke)
2002 : Union et Liberté (Gent)
2003 : De Vriendenkring (Ieper)
2004 : Union Gistel (Gistel)
2005 : Union Gistel (Gistel)