Search

Erekampioenschappen ereleden 2010 Riddersclub van België - Update

Hebberecht Chris wint de Marathon, Houflijn Patrick Fond oude duiven en Legiest Romain bij de jonge duiven. Fond jaarduiven, Vandewalle M. & F. en het algemeen kampioenschap gaat naar Schoors-Dewaele

Marathon
1e. Hebbrecht Chris 10pr. Luxe Fiets
2e   Velghe Fr.&Chr. 8pr. Groot Tapijt                                      
3e. Desmet-Matthijs 8pr. Een Eetservies
4e. Vanwildemeersch-Vyncke 8pr. Een Kookpot
5e. Van de Walle M.&Fr. 7pr. Een Zilveren Plateau  

Fond Oude Duiven
1e. Houflijn Patrick 9pr. Groot Tapijt
2e. Hebbrecht Chris 8pr. Een Kookset
3e. Schoors-Dewaele 8pr. Salon Tapijt   
4e. Van Hoecke Luc  8pr. Een Stoomset
5e. Deprol Filip 8pr. Een Zilveren Plateau   

Fond Jongen Duiven
1e. Legiest Romain 6pr. Luxe Fiets       
2e. Decraene J.M. 5pr. Een Bakset   
3e. Schoors-Dewaele 5pr. Een Salon tapijt
4e. De Pauw Marin 5pr. Een Kooppot
5e. Verbiest-Sierens. 5pr. Een Zilveren Schaal

Fond Jaarlingen
1e. Vandewalle M.&Fr. 10pr. Een Koffer Couverts
2e. Simoens Sandy 9pr. Een kookset
3e. Mylle Roger 8pr. Een Droogrek
4e. Deprol Filip 8pr. Een Ladder
5e. Norman N.&F. 8pr. Een Pastakoker

Algemeen Kampioenschap Marathon Fond Oude Jongen
1e. Schoors-Dewaele 20pr. Een Groot Tapijt
2e. Hebbrecht Chris 18pr. Een kookset
3e. Hoiuflijn Patrick 18pr. Een Bakset
4e. Vanwildermeersch-Vyncke 18pr.  Een Stoomset
5e. Van Houcke Luc 17pr. Een Zilveren Plateau

 Kampioenschap halve fond voor de ereleden 2010
Halve Fond Oude en Jaarlingen
1e. Matheeuws Maurice 16pr. Groot Tapijt
2e. Gevaert-Lanoo 16pr. Een set Kookpotten
3e. Vanhoutte Willy 16pr. Een Eetservies
4e. Vandermaelen Sonja 16pr. Een Kipling Plaid
5e. Van Hoecke Luc  16pr. Een Zilveren Plateau

Halve Fond Jongen
1e. Gevaert-Lannoo 10pr. Een Valies
2e. Matheeuws Maurice10pr. Set Kookpotten
3e. Schoors-Dewaele 10pr. Een Eetservies
4e. Vanhoutte Willy 10pr. Een Kipling Plaid
5e. Mortie Joost 10pr. Een Zilveren Plateau

Algemeen kampioenschap
1e. Gevaert-Lannoo 26pr. Een Fiets
2eMattheeuws Maurice 26pr. Een Valies
3e. Vanhoutte Willy 26pr. Een Kookset
4e. Schoors-Dewaele 26pr. Een Eetservies
5e. Vandermaelen Sonja 26pr. Een Zilveren Plateau

Internationale vluchten met 1 & 2
1e.  Vanwildermeersch-Vyncke 8pr.
2e.  Hebbrecht Chris 7pr.
3e.  Verschelde Marc 6pr.
4e.  Van de Walle M.&Fr. 6pr.
5e.  Houflijn Patrick 6pr.
6e.  Schoors-Dewaele 6pr.
7e.  Velghe Chr.&Fr. 5pr.
8e.  Vanhoecke Luc 5pr.
9e.  Secelle G.&N. 5pr.
10e. Van de Riviere Marc 5² pr.

Championat pour les Amis Wallons
1e. Champion : Verspreet Filip 

Ereprijs Simon Moreels
Een Gouden Dames Ring Verstraete Raoul 14pr.

Ereprijs Riddersclub
Een Gouden Juweel Schoors-Dewaele 16pr.