Search

Cureghem Centre Kampioenschappen

Algemeen - Général
Werd verspeeld met de eerste 3 afgegeven duiven op Cahors(O) – Barcelona(O) – Biarritz(O+Y) -Argenton(Jo) en Vichy(Jo) - St.Vincent (Ja) +de eerstafgegeven duif op Argenton(O+Ja) en Vichy(O)
S’est joué avec les 3 premiers marqués aux concours de Cahors(V) – Barcelone(V) – Biarritz(V+Y) - Argenton(P) - Vichy(P) - St.Vincent (Y) + le premier marqué aux concours de Argenton(V+Y) et Vichy(V)5 prijzen – 5prix

1. JOOSEN JOS Brecht 14pr.
2. Thoné Jos As 12pr.
3. Van Olmen Jos Broechem 11pr. 90,21%
4. Hok Slots Daisy Lede 11pr. 131,35%
5. Denisse Constant & Ronny Kapellen 11pr. 132,57%

Grote Fond - Grand Fond
Gesponsord door H.J.M. DE WEERD – BELGICA DE WEERD
Sponsorisé par H.J.M. DE WEERD – BELGICA DE WEERD
Werd verspeeld met de eerste 3 afgegeven duiven op Cahors , Barcelona , St .Vincent en Biarritz .
S'est joué avec les 3 premiers marquées aux concours de Cahors, Barcelone, St.Vincent et Biarritz
20 prijzen – 20 prix

1. GUBBELMANS ROBERT Diepenbeek 11pr.
2. Devlaminck Eric Hulste 10pr. 84,82%
3. Vets Paul & Dave Broechem 10pr. 103,95%
4. Bogaerts Hugo Kuringen 10pr. 130,45%
5. Kempeneers Jos & Wim Nieuwerkerken 10pr. 139,42%
6. Joosen Jos Brecht 9pr. 55,94%
7. Van De Riviere Marc Nevele 9pr. 63,88%
8. Sas Jan & Hanne Vosselaar 9pr. 87,22%
9. Van Helmond Herman Vorselaar 9pr. 92,44%
10. Struyf François Zandvliet 9pr. 95,87%
11. Delmulle Kristof & Eric Moortsele 9pr. 116,62%
12. Reyns Julien & Gentiel Nederbrakel 9pr. 123,15%
13. Van Olmen Jos Broechem 8pr. 61,57%
14. Van Den Berghe Raf Zwalm 8pr. 72,82%
15. Bracke Jozef Brakel 8pr. 76,71%
16. Mevr. De Weerdt Emiel & Zonen Kortemark 8pr. 78,86%
17. Van De Wouwer Ludovicus Antwerpen 8pr. 94,16%
18. Martens Tony Lummen 8pr. 95,89%
19. Debaene Hubert Beernem 8pr. 96,67%
20. Boterberg Patrick Aalst 8pr. 97,94%

Jonge - Pigeonneaux
Werd verspeeld met de eerste 4 afgegeven duiven op Argenton en Vichy
S’est joué avec les 4 premiers marquées aux concours de Argenton et Vichy
5 prijzen – 5 prix

1. JOCHEMS – VAN HASSELT Rijkevorsel 7pr.
2. Smets Maurice Tielt-Winge 6pr. 22,76%
3. Van Dick Dirk & Louis Zandhoven 6pr. 32,87%
4. Derwa Albert Herent 6pr. 32,99%
5. Leekens - Hermans As 6pr. 33,07%

Duivinnen - Femelles
Werd verspeeld met de eerste 2 afgegeven duiven op Cahors – Barcelona – St.Vincent - Biarritz - Argenton - VichyS’est joué avec les 2 premiers marqués aux concours de Cahors – Barcelone – St.Vincent – Biarritz –Argenton - Vichy5 prijzen – 5 prix.

1. THONE JOS As 7pr.
2. Weytjens Theo Zutendaal 6pr. 58,15%
3. Hok Rommelaere Herent 6pr. 68,20%
4. Debruxelles Etienne Vitrival 5pr. 41,25%
5. Mevr. De Weerdt Emiel & Zonen Kortemark 5pr. 44,58%

Cureghem-Centre Brabantse lokalen - locaux Brabançonne
Werd verspeeld met de eerste 2 afgegeven duiven op alle vluchten (dubbeling Brab. lokalen O+Ja+Jo) S'est joué avec les 2 premiers marqués sur les six concours (doublage Locaux Brabanç.Vx+Y+Pig.) 5 prijzen - 5 prix

1. HOK ROMMELAERE Herent 10pr.
2. Van Der Wielen Louis Boortmeerbeek 9pr.
3. Van Winkel Jef Tielt-Winge 8pr. 97,41%
4. Vanlint Michel Zoutleeuw 8pr. 101,01%
5. Sterckx Rene Begijnendijk 8pr. 122,90%