Search

Belgium, National - Old birds
09/07/2018 19:51
Belgium, National - Yearlings
09/07/2018 19:52
Belgium, Zone A1 - Old birds
09/07/2018 19:52
Belgium, Zone A1 - Yearlings
09/07/2018 19:52
Belgium, Zone A2 - Old birds
09/07/2018 19:53
Belgium, Zone A2 - Yearlings
09/07/2018 19:53
Belgium, Zone B1 - Old birds
09/07/2018 19:53
Download
download  Official result Belgium, Zone B1 - Old birds (Châteauroux II 2018)

Winner
Winner  Dierickx-Visschers Jules
Belgium, Zone B1 - Yearlings
09/07/2018 19:53
Belgium, Zone B2 - Old birds
09/07/2018 19:54
Belgium, Zone B2 - Yearlings
09/07/2018 19:54
Belgium, Zone C - Old birds
09/07/2018 19:54
Belgium, Zone C - Yearlings
09/07/2018 19:54
Provincial results
ProvinceCategoryWinnerReport
PE AntwerpenOld birdsVan Den Branden Miel
PE AntwerpenYearlingsVan der Auwera Guy & Zn
PE LimburgOld birdsBrugmans Sabrina
PE LimburgYearlingsVerheyden Guido
PE Oost-VlaanderenOld birdsVandenheede Jacques & Freddy
PE Oost-VlaanderenYearlingsCrucke Koen
PE Vlaams-BrabantOld birdsDe Mesmaeker Clement
PE Vlaams-BrabantYearlingsDe Bisschop Gustaaf
PE West-VlaanderenOld birdsVelle Roger
PE West-VlaanderenYearlingsClicque Gino Gino Clicque (Wevelgem, BE) wins a 1st national Châteauroux II
SPE Henegouwen-Waals BrabantOld birdsDonnez-Beukenne
SPE Henegouwen-Waals BrabantYearlingsNottebaert Christophe Christophe Nottebaert (Templeuve, BE) rate la montre en or à 2 reprises cette saison!
SPE Luik-Namen-LuxemburgOld birdsBrisbois - Faniel
SPE Luik-Namen-LuxemburgYearlingsDefrene Thierry & Guy

Club results
ProvinceClub
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Gent)
Oost-VlaanderenVAC (Kluisbergen)
LimburgDe Toekomst Halen (Halen)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
Oost-VlaanderenDe Reisduif - Dendermonde (Baasrode)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
Vlaams-BrabantDe Hoop (Rummen)
LimburgDe Veldkets (Wellen)
Oost-VlaanderenLokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde (Eksaarde - Lokeren)
LimburgKoninklijke Duivenbond Zonhoven (Zonhoven)
West-VlaanderenDe Vliegersclub Kortemark (Kortemark)
Vlaams-BrabantLokaal Cureghem Centre - 22408 (Anderlecht)
Limburgkempische duif bree (Bree)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
West-VlaanderenDe Arend (Rekkem)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
LimburgEendracht Genk (Genk)
Vlaams-BrabantDe Ware Vrienden (Oplinter)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
Oost-VlaanderenElk Zijn Deel (Aalter)
West-VlaanderenNieuwe Kortrijkse Vereniging (Kortrijk)
LimburgPaal Beverlo Koersel Beringen (Groot Beringen)