Search

Belgium, National - Old birds
11/06/2018 15:08
Belgium, National - Yearlings
11/06/2018 15:09
Belgium, Zone A1 - Old birds
11/06/2018 15:10
Belgium, Zone A1 - Yearlings
11/06/2018 15:10
Belgium, Zone A2 - Old birds
11/06/2018 15:10
Belgium, Zone A2 - Yearlings
11/06/2018 15:10
Belgium, Zone B1 - Old birds
11/06/2018 15:11
Belgium, Zone B1 - Yearlings
11/06/2018 15:11
Belgium, Zone B2 - Old birds
11/06/2018 15:11
Belgium, Zone B2 - Yearlings
11/06/2018 15:12
Belgium, Zone C - Old birds
11/06/2018 15:12
Belgium, Zone C - Yearlings
11/06/2018 15:13
Provincial results
ProvinceCategoryWinnerReport
LuikOld birdsGregoire-Julemont
LuikYearlingsCaro Jean-Marc & Alain
PE AntwerpenOld birdsPeeters-Van Crombruggen
PE AntwerpenYearlingsMertens-Hild
PE LimburgOld birdsVisschers & Zoon
PE LimburgYearlingsHamers Dennis
PE Oost-VlaanderenOld birdsVandenheede Jacques & Freddy Freddy and Jacques Vandenheede (Zingem, BE) win 1st Prov. and 1st Zone A2 Chateauroux old birds
PE Oost-VlaanderenYearlingsDe Ruyck Walter
PE Vlaams-BrabantOld birdsHok Smits Steve
PE Vlaams-BrabantYearlingsVerheyen Louis Racing Team ADK (Tielt-Winge, BE) is outstanding in the national race from Chateauroux as well
PE West-VlaanderenOld birdsSioen Luc & Hilde
PE West-VlaanderenYearlingsVervaeke Roger & Jurgen Roger & Jurgen Vervaeke (Deerlijk, BE) pakken 1e Nat. Châteauroux en voorlopig 1e Nat. Asduif
SPE Henegouwen-Waals BrabantOld birdsSauvage-Duran
SPE Henegouwen-Waals BrabantYearlingsDupuis-Amant
SPE Luik-Namen-LuxemburgOld birdsCaro Jean-Marc
SPE Luik-Namen-LuxemburgYearlingsCaro Jean-Marc

Club results
ProvinceClub
Oost-VlaanderenLokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde (Eksaarde - Lokeren)
Vlaams-BrabantDe Hoop (Rummen)
Oost-VlaanderenFondclub Der Denderstreek (Baasrode-Hofstade-Moerbeke-Ninove)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
LimburgDe Eendracht Sint Lambrechts Herk (Hasselt)
LimburgDe Toekomst Halen (Halen)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
Oost-VlaanderenKoninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" (Hofstade)
Oost-VlaanderenVAC (Kluisbergen)
LimburgDe Veldkets (Wellen)
Vlaams-BrabantDe Vereniging (Liedekerke)
Oost-VlaanderenDe Reisduif - Dendermonde (Baasrode)
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Gent)
Oost-VlaanderenKon.Denderbond Ninove (Ninove)
West-VlaanderenDe Vliegersclub Kortemark (Kortemark)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
Vlaams-BrabantLokaal Cureghem Centre - 22408 (Anderlecht)
West-VlaanderenDe Munckduif (Beerst)
Limburgkempische duif bree (Bree)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
LimburgEendracht Genk (Genk)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
Vlaams-BrabantDe Ware Vrienden (Oplinter)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
West-VlaanderenDe Getrouwe Duif (Avelgem)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
Oost-VlaanderenElk Zijn Deel (Aalter)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
LimburgLimburg Zuid-Oost (Limburg)
West-VlaanderenNieuwe Kortrijkse Vereniging (Kortrijk)
LimburgPaal Beverlo Koersel Beringen (Groot Beringen)