Search

Belgium, National - Old birds
21/06/2015 10:11
Belgium, National - Yearlings
21/06/2015 10:07
Belgium, Zone A - Old birds
27/06/2015 18:42
Belgium, Zone A - Yearlings
27/06/2015 18:48
Belgium, Zone B - Old birds
27/06/2015 18:33
Belgium, Zone B - Yearlings
27/06/2015 18:03
Belgium, Zone C - Old birds
27/06/2015 18:46
Belgium, Zone C - Yearlings
27/06/2015 18:24
Provincial results
ProvinceCategoryWinnerReport
PE Oost-VlaanderenOld birdsLeutenez Eddy & Maarten Eddy en Maarten Leutenez (Kruishoutem, BE) winnen 1e Prov en 2e Nat Limoges II bij de 8.303 oude.
PE West-VlaanderenYearlingsClicque Gino
SPE Luik-Namen-LuxemburgYearlingsDelbushaye Cedric
LuikOld birdsMagnee Eric
PE Oost-VlaanderenYearlingsTeam Dhondt Team Dhondt (Deinze, BE) wins 1st Prov. and 2nd Nat. Limoges yearlings
SPE Henegouwen-Waals BrabantOld birdsFamille 3D
PE AntwerpenOld birdsEngels Jos & Jules
PE West-VlaanderenOld birdsDe Saer Antoine & Rudi Rudi De Saer (Ruiselede, BE) claims another national victory, winning a 1st Nat. prize from Limoges II old birds!
LuikYearlingsDelbushaye Cedric
PE LimburgOld birdsSteenbergen Stefan
SPE Henegouwen-Waals BrabantYearlingsFamille 3D
PE Vlaams-BrabantOld birdsDe Mesmaeker Clement
PE AntwerpenYearlingsFaes-Wils Combinatie Combinatie Faes–Wils (Mol-Rauw, BE) is de nieuwe fondsensatie in Antwerpen
PE LimburgYearlingsQuintens Rudi & Jos
SPE Luik-Namen-LuxemburgOld birdsMagnee Eric
PE Vlaams-BrabantYearlingsPEC Racing Team ADK
InterprovinciaalYearlingsFamille 3D
InterprovinciaalOld birdsFamille 3D

Club results
ProvinceClub
AntwerpenOost-Antwerps Fondspel (Mol)
Oost-VlaanderenKoninklijke duivenmaatschappij "Land van Aalst" (Hofstade)
Oost-VlaanderenUnion et Liberté (Merelbeke)
Oost-VlaanderenLokerse fond + E.M.N.V. Eksaarde (Eksaarde - Lokeren)
Oost-VlaanderenFondclub Eeklo (Eeklo)
LimburgDe Eendracht Sint Lambrechts Herk (Hasselt)
Oost-VlaanderenFOND RECHT VOOR ALLEN (Sint-Gillis-Waas)
Oost-VlaanderenFondclub Der Denderstreek (Baasrode-Hofstade-Moerbeke-Ninove)
AntwerpenMolse Fondclub (Mol)
AntwerpenKon. De Zuiderbond - Fondclub - Mechelen (Mechelen)
Oost-VlaanderenDe Reisduif - Dendermonde (Baasrode)
LimburgJesseren, Vliermaal,Overrepen (Sektor Kolmont)
Oost-VlaanderenLocal Unique - Outre Passerelle (Ronse)
Oost-VlaanderenKon.Denderbond Ninove (Ninove)
LimburgKoninklijke Duivenbond Zonhoven (Zonhoven)
Oost-VlaanderenDe verbroedering (prov. en nat. uitslagen) (Elst)
West-VlaanderenUnion FONDCLUB Gistel (ETTELGEM-OUDENBURG)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
LimburgDe Vrede Tongeren (Tongeren)
Waals-BrabantUnion Mont Saint Guibert (Mont Saint Guibert)
West-VlaanderenDe Werkman (Waregem)
West-VlaanderenDe Zwaluw - Fondclub Steenbrugge (Assebroek/Brugge)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
BelgiumPEC club results (Knesselare)
West-VlaanderenRuiselede-Wingene (Ruiselede-Wingene)
West-VlaanderenDe Vliegersclub Kortemark (Kortemark)