Skip to main content

Union FONDCLUB Gistel

Café en feestzaal De Sportvriend
Dorpsstraat 67
8460 ETTELGEM-OUDENBURG
BELGIE
tel: 0479/538 375
0474/540663
Johan Gevaert2
website

Samenstelling van het bestuur 2021-2022 VOORZITTER Van der Linden Patrick, Brugse steenweg 80 8460 Roksem tel: 0496/ 51 82 77 patvdl.patrick@gmail.com lidnummer: 300273-58 ADJUNCT VOORZITTER Gevaert Johan, Zandstraat 457, 8200 Brugge tel: 0478/ 22 71 55 johan.gevaert2@telenet.be  lidnummer: 155253-53 tel: 050/ 31 02 90 SCHATBEWAARDER Brouckaert Luc, ’t Nachtegaaltje 12, 8600 Leke-Diksmuide tel: 0497/ 50 36 89 p.leke@hotmail.be lidnummer: 217496-22 SECRETARIS Gevaert Luc, Ten Boomgaarde 8  8210 Zedelgem  tel: 0495/58 45 43  luc.gevaert@telenet.be  lidnummer: 306422-96 BESTUURSLEDEN Samaey Rik, Gerststraat 11, 8460 Roksem tel: 0474/54 06 63 rik.samaey@telenet.be lidnummer: 210882-04 tel: 0474/54 06 63, Neyens Wilfried, Molenstraat 13, 8470 Moere tel: 059//27 96 28 wilfried.neyens@telenet.be lidnummer: 134882-52  Vanhoutte Gerard Gistelsesteenweg 161, 8460 Oudenburg tel: 0498/28 07 01  gerard.vanhoutte@telenet.be  lidnummer: 207023-76 RANGSCHIKKERS  Samaey Rik, Gerststraat 11, 8460 Roksem tel: 0474/54 06 63

Title Type Date
info vergadering zondag 21 april 2024 Club news 09-04-2024
Koppelen Ringen Club news 05-03-2024
Rouwbetuigingen Vera Depoorter en Frans Denoo Club news 09-02-2024
Bonverkoping - Bedanking Club news 30-01-2024
Start Bonverkoping 2024 Club news 09-01-2024
Afhalen Ringen 2024 Club news 21-12-2023
Binnenbrengen hoklijsten - Ringen 2024 bestellen Club news 08-11-2023
Hoklijsten - Ringen 2024 Club news 21-10-2023
Uitbetaling prijsvluchten 2023 Club news 06-10-2023
Eindstand kampioenschappen 2023 Union Fondclub Gistel Club news 01-10-2023