Union FONDCLUB Gistel

  • 48 followers
Café en feestzaal De Sportvriend
Dorpsstraat 67
8460 ETTELGEM-OUDENBURG
BELGIE
tel: 059/26 59 00
0474/540663
website

Samenstelling van het bestuur 2017-2018 VOORZITTER Van der Linden Patrick, Brugse steenweg 80 8460 Roksem tel: 0496/ 51 82 77 patvdl.patrick@gmail.com lidnummer: 300273-58 ADJUNCT VOORZITTER Gevaert Johan, Zandstraat 457, 8200 Brugge tel: 0478/ 22 71 55 johan.gevaert2@telenet.be  lidnummer: 155253-53 tel: 050/ 31 02 90 SCHATBEWAARDER Brouckaert Luc, ’t Nachtegaaltje 12, 8600 Leke-Diksmuide tel: 0497/ 50 36 89 p.leke@hotmail.be lidnummer: 217496-22 ADJUNCT SCHATBEWAARDER Allemeersch Raf, Dorpsstraat, 8480 Bekegem tel: 0494/51 42 64 raf.allemeersch@hotmail.be lidnummer: 260921-88 tel: 050/81 41 61 SECRETARIS Samaey Rik, Gerststraat 11, 8460 Roksem tel: 0474/54 06 63 rik.samaey@telenet.be lidnummer: 210882-04 tel: 059/29 05 73 ADJUNCT SECRETARIS Gevaert Luc, Ten Boomgaarde 8  8210 Zedelgem  tel: 0495/58 45 43  luc.gevaert@telenet.be  lidnummer: 306422-96 BESTUURSLEDEN Neyens Wilfried, Molenstraat 13, 8470 Moere tel: 059//27 96 28 Beuselinck-Neyens@telenet.be lidnummer: 134882-52  Couwet Nico Dorpstraat 60, 8460 Ettelgem-Oudenburg tel: 059/265900 fa381614@skynet.be lidnummer: 179542-92 Vanhoutte Gerard Gistelsesteenweg 161, 8460 Oudenburg tel: 0498/28 07 01  gerard.vanhoutte@telenet.be  lidnummer: 207023-76 RANGSCHIKKERS Gevaert Luc, Ten Boomgaarde 8, 8210 Zedelgem tel: 050/36 48 37 Samaey Rik, Gerststraat 11, 8460 Roksem tel: 0474/54 06 63

Title Type Date
Hoklijsten Club news 16-10-2020
Uitbetaling prijsgelden Club news 03-10-2020
Chateauroux (12/09/2020) Result 13-09-2020
Vluchtbeschrijving Chateauroux 12-09-2020 Club news 08-09-2020
Argenton (06/09/2020) Result 07-09-2020
Blois Montoire (05/09/2020) Result 06-09-2020
Vluchtbeschrijving Blois jongen 05-09 Club news 01-09-2020
Vluchtbeschrijving Argenton 05-09-2020 Club news 01-09-2020
Mededeling van de KBDB ivm La Souterraine 05-09 Club news 01-09-2020
Mededeling van de KBDB annulering Argenton 29-08 Club news 25-08-2020