Search

03/12/2019 - bonverkoping

Duivenmaatschappij "Nu of Nooit" St-Joris
Bonverkoop zondag 22 december 2019 in zaal "Sinjo" Lattenklieversstraat  St-Joris om 14 uur     Toelatingsnr 3008
Voorbieding op Q-Pigeons vanaf 6 december 2019
----------------------------------------------------------------------------------------
1.Depoorter H.-Moelaert     St-Joris    2 jongen op afspraak
2.Van Themsche Raf    St Eloois-Vijve jong op afspraak
3.Van Poucke Benny    Sijsele  jong op afspraak
4.Denys Eric     Beveren-Leie jong op afspraak
5.Demeyer Vincent    St-Joris  jong op afspraak
6.Descheemaeker frederique   Wezemaal  jong op afspraak
7.Vermeersch-Depraeter    Zwevegem  jong op afspraak
8.Debaene john     Knesselare  jong op afspraak juli
9.Dubrul Dominique    Kuurne  jong op afspraak
10.De Clercq Freddy    St-Laureins jong op afspraak
11.Saeytijdt Paul & Sven    Brakel  jong op afspraak
12.Grymonprez Dominique   Kuurne  jong op afspraak
13.Verheye Rino     Aalbeke  jong op afspraak
14.Van Renterghem Geert   Aarsele  duif ter plaatse
15.Focquaert Oriel & Rudy   Knesselare  jong op afspraak
16.Boutens Lisa     Torhout  jong op afspraak
17.Damman Geert     Oostrozebeke jong op afspraak
18.Decuyper -Thibout    Ingooigem  koppel eieren
19.Verbouw-Vanwaeyenberghe   Oedelem  jong op afspraak
20.Verleye Davy & Amber   Damme  jong op afspraak
21.Devlaminck-Vandecasteele   Hulste  jong op afspraak 
22.Gysels Godfried    Maldegem  jong op afspraak
23.Vanwildemeersch-Vyncke   Westkapelle jong op afspraak
24.Vandecasteele Daniel    Ettelgem  duif ter plaatse
25.De Witte Marnique    Maldegem T pl uit 1e nat.montauban
26.Delbaere-Uytenhove    Aarsele  jong op afspraak
27.Standaert Gustaaf    Heist  jong op afspraak
28.Galle-Wynants     Veldegem  jong op afspraak
29.Rotsaert J & P     Assebroek  jong op afspraak
30.Sander Willy      Aarsele  duif ter plaatse
31.Bilaey Yvan     Oedelem  jong op afspraak
32.Boudeau D'hui - Bracke   Waregem  duif ter plaatse
33.Gentier-Demeyer    Moerkerke  jong op afspraak
34.Boddaert W.M.J.F.    Oostkamp  duif ter plaatse
35.Vandepoele Valere & Eddy   Zarren-Werken jong op afspraak
36.Vancoullie Johan & Marc   Hulste  jong op afspraak
37.Rotsaert Robert     Assebroek  jong op afspraak
38.Vermande Eric     Oekene  jong op afspraak
39.De Looze Bernard    Knesselare  jong op afspraak
40.Casteleyn-Van Parijs    Zwevezele  jong op afspraak
41.Grymonbprez Philip    Kuurne       jong op afspraak 2e ronde
42.Paridaen Frank     Sijsele  jong op afspraak
43.Gyselbrecht A & P    Ruiselede  jong op afspraak
44.Cislaru Marius     Beernem  duif ter plaatse
45.Vandemaele Wilfried    Heule  duif ter plaatse
46.Goethals Thomas     Oedelem  jong op afspraak
47.Vaneenoo Bart     Wingene  duif ter plaatse
48.Van Slambrouck Paul    Oedelem jong op afspraak 2e ronde
49.De Bruyne Dirk    Oedelem  jong op afspraak
50.Verbouwheede Hubert   Ooigem  duif ter plaatse
51.Lefevre Maurice    Beernem  jong op afspraak
52.Desbuquois Michel    Kapelle op den Bos  jong op afspraak
53.Maes Andy     Wingene  jong op afspraak
54.Leutenez Marnix    Kruishoutem jong op afspraak
55.Dhont Dries     Oedelem  jong op afspraak
56.Reynaert Hilde     Passendale  jong op afspraak
57.Nobus Leon & Jan    Heist  jong op afspraak
58.Platteeuw D & D    Zillebeke  jong op afspraak
59.Hellebuyck Johnny    Wingene  jong op afspraak
60.Dobbelaere Philippe    Olsene  jong op afspraak
61.Van Neste Johnny    Beernem  jong op afspraak 
62.Mortier Hendriek    St-Kruis  duif ter plaatse
63.Casier Roger     Lissewege  jong op afspraak
64.Verschoot Joel     Ingelmunster duif ter plaatse
65.Van Cauwenberghe-Ally   Ruiselede  jong op afspraak
66.De Cock Patriek    Knesselare  jong op afspraak
67.Staelens Patrick    Sijsele jonge op afspraak 2e ronde
68.Vanacker Hubert    Oostrozebeke duif ter plaatse
69.Vernaillen Jozef    Sijsele  jong op afspraak
70.Descheemaecker F&D   Ooigem  duif ter plaatse
71.Van Pottelsberghe Philippe   St-Joris  jong op afspraak
72.Dhont Michel & Filip    Etikhove  jong op afspraak
73.Gantois Rik      St-Joris  jong op afspraak
74.Meerschaert Koen    Moerkerke  jong op afspraak
75.Bourgois Pierre     Izegem  jong op afspraak
76.Calus Rony     Heist  jong op afspraak
77.Van Hoecke Luc    Oedelem jong op afspraak (kwekers)
78.Verheecke Carine    Pittem  jong op afspraak
79.Maenhout Johnny    Sijsele  jong op afspraak
80.Devlaminck Eric    Hulste  jong op afspraak
81.Lannoo-Ballegeer    Moerkerke  jong op afspraak
82.Coussens Walter    Oostrozebeke jong op afspraak
83.De Meyer Bart     St-Joris  jong op afspraak
84.Crul Joy & Jp     Oostrozebeke jong op afspraak
85.Traen Maurice     St-Joris      T.P uit 3e nat Limoges
86.Goegebeur Johnny    Kortrijk  jong op afspraak
87.Witgeers Hubert & Nils   Lissewege  jong op afspraak
88.Lagrou Dominique    Lendelede  jong op afspraak
89.Schoonacker Romain    Zwevezele  duif ter plaatse
90.Ally Norbert     Aarsele  koppel eieren
91.Bellaert Geert     Oedelem  jong op afspraak
92.Blancke Piet     Ruiselede  koppel eieren
93.Caelenberghe Ann    Torhout  duif ter plaatse
94.De Backer Filip     Oostrozebeke jong op afspraak
95.Cools Rik     Ruiselede  jong op afspraak
96.Callebout Alphonse    Assebroek  jong op afspraak
97.Demon Johan en Nadia   Heist  jong op afspraak
98.Hellebuyck Jacques    Aarsele  jong op afspraak
99.Vanhee C-Landuyt E    Oedelem  jong op afspraak 
100.Debaene Hubert    Beernem  jong op afspraak
101.Staelens Mark     Moerkerke  jong op afspraak
102.Deseranno Romain    St-Kruis  jong op afspraak
103.Hermy & Witgeers    Lissewege  jong op afspraak
104.Topschenking         ter plaatse
105.Bellaert Paul & Nancy   Oedelem  jong op afspraak
106.Deschacht-Denduyver   Westkerke  jong op afspraak
107.Van Haecke Jackie    St-Joris  jong op afspraak
108.Van Hoecke Richard    Maldegem  jong op afspraak
109.Colpaert Patrick    Beveren  jong op afspraak
110.Mortier Joost     Oedelem  jong op afspraak
111.Maroy Geert     Heestert    jong op afspr 2e ronde
112.Stakenborg Peter    Neeroeteren  jong op afspr 3e ronde

113.De Croock Marc    Adegem  jong op afspraak
114.Malfait fernand    Jabbeke  jong op afspraak
115.Engels Marc     Aalter  jong op afspraak
116.Buyssens Rubin    Maldegem  jong op afspraak
117.De Meulemeester Johan   Zulte  jong op afspraak
118.Vanhaverbeke Johnny   Maldegem  jong op afspraak
119.De Baele Fangio             Moerkerke  jong op afspraak
120.De Belser Johan    Berlaar  jong op afspraak
121.Van Oeckel Bart & Nance   Oud - Turnhout   jong afhalen 1/6/20
122.Bruyneel Wilfried    Oudenaarde jong op afspraak
123.Thoné Jos      As bij Niel koppel eieren
124.De Lodder Dirk & Bart   Waregem  jong op afspraak
125.Broeckx Nils     Oud - Turnhout jong op afspraak
126.Poelvoorde Yvan    Aarsele  afspraak 1e ronde
127.Gyselbrecht G.L.M.    Knesselare  jong op afspraak
128.Raeman - Van Hoecke   Maldegem  jong op afspraak
129.PLatteeuw Kurt & Raf   Rumbeke  duif ter plaatse
130.Van Overstraeten Eugene   Overijse  koppel eieren maart
131 Persijn Luc     Oedelem  jong op afspraak
132.Van De Walle Pieter-Jan   Ruiselede  jong op afspraak
133.De Decker- Wieme    Ruiselede  jong op afspraak
134.Ledeganck Willy    Aalter  jong op afspraak
135.Goeteyn Annick    Deinze  jong op afspraak
136.Norman F & N     Knokke  jong op afspraak
137.De Kimpe Kamiel     Hooglede  jong op afspraak
138.Bekaert Guido     Sijsele  duif ter plaatse
139.Hofman Eric      Scheldewindeke jong op afspraak
140 Baetens Yvan & Willy   St-Niklaas  jong op afspraak
141.Houtekiet Michel    Ruddervoorde  jong op afspr 2e ronde
142.Daems Adriaan    Retie  jong op afspraak
143.Desmet - Mathijs    Nokere  jong op afspraak
144.Depoorter Benedikt & Sem   Ruiselede    jong op afspr 1e ronde