Search

26/09/2019 - Kampioenschappen kampioendag duivententoonstelling

KNESSELARE

DUIVENMAATSCHAPPIJEN Mevr.Verniest-Debaene

Hoop in de toekomst & Knokkebaan 98

Eerlijk M/N Vrezen 9910 Knesselare

**********************************************************************************

KAMPIOENSCHAPPEN 2019

Aan alle duivenliefhebberdeelnemersvan snelheid-,halve fond-,en fondvluchten

Beste leden, duivenliefhebbers en sympathisanten,Het is de bedoeling om onze hobby in de wintermaanden levendig te houden -door duivententoonstelling en andere activiteiten te organiseren.Hierbij een overzicht van de tentoonstellingen (wijziging mogelijk).De tentoonstellingen gaan door van 10.00u tot 12.00u, de zondagvoormiddag (elk 6 duiven).We zullen zeker liefhebbers over ‘t hoofd gezien hebben. Graag een telefoontje naar GERDA als U zich hierbij wil toevoegen. Aan degenen die op voorgestelde dag niet aanwezig kunnen zijn, gelieve op voorhand te willen verwittigen. Veel dank voor u bereidwillige medewerking.sportieve groeten

Het Bestuur

DUIVENTENTOONSTELLINGEN 2019-2020 + BILJARTEN VANAF 10.30U

Zondag 10-11-2019MARCLE RUDY Koning Snelheid Kamp.Arras jonge Kamp.Clermont jonge Kamp.Halve Fond jonge Kamp.jonge Koepelverbond 1° NajaarscriteriumENGELS MARC Koning Halve Fond

LAATSTE DAG INDIENEN HOKLIJST!!!!!!!!!!!

Zondag 17-11-2019TAELDEMAN NOEL Kamp. Halve Fond oude & Kamp.Halve Fond jaarse

Zondag 24-11-2019SCHELSTRAETE JOZEF Kamp.Snelheid oude & Kamp.Snelheid jaarse Kamp.KNESSELARE-URSEL Laatste dag bestellen ringen +betalen

Zondag 1-12-2019VAN VLAENDEREN LUC Kampioenschap DE LOOF STIJN Arras oude Zondag 8-12-2019 LIEVENS-VERSLUYS

VYNCKE-VYNCKE

VERSLUYS A & R

LAATSTE DAG INSCHRIJVING KAMPIOENDAG

Zaterdag 14-12-2019KAMPIOENENDAG DUIVEN OM 16.30 UUR

Zondag 15-12-2019GEEN TENTOONSTELLING

Zondag 22-12-2019TIMMERMAN ANTOINE

GYSELBRECHT GE/LAU/MA

Zondag 29-12-2019

CLAEYS HANS

VD WALLE FILIP

VERSTRAETE FRANK

MEVR.ALMEY JOZEF

Zondag 5-01-2020NIEUWJAARSRECEPTIE vanaf 10.30u tot 12uMESTDAGH-VERNIEST

DE LOOSE BERNARD

Zondag 12-01-2020VYNCKE CHRISTIAAN

VAN HAVERBEKE JOHNY

Zondag 19-01-2020BONSVERKOPING OM 10.00 STIPT

UITNODIGING UITNODIGING UITNODIGING

************************************** Kampioendag op zaterdag 14-12-2019 ********************************16.30uur : aperitiefVerwelkoming aan de aanwezigen(apperitief)Huldiging Laureaten Kampioenschap& EreprijzenWarme Beenhesp+frietjes+groentjes+ijs+2 consumptiesDit alles tegen de prijs van 25 €

Na dit alles zal er gelegenheid zijn tot kaarten of krulbollen en gezellig samenzijn.

Laatste dag inschrijven kampioendag (betalen by de inschrijving)

08-12-2019

Kampioenschappen 2019 Kleine Halve FondKoning >>>>> Engels Marc 64 prijzen 25 €+trofee

Oude

1.Taeldeman Noel 39P 50€+trofee

2.Van Landschoot Gebroeders 32P 30 €

3.Lievens-Versluys 29P(196.78%) 25€

4.Mevr.Almey Jozef 29P(298.15%) 25€

5.Engels Marc 27P(232.25%) 25€

6.Van Vlaenderen Luc 27P(254.35%) 25€

7.Vyncke-Vyncke 26P 25€

8.Trenson Noel 24P 25€

9.Marcle Rudy 22P(153.81%) 25€

10.Roeges Willy 22P(269.54%) 25€

Jaarse

1.Taeldeman Noel 37P 50€+trofee

2.Engels Marc 36P 30€

3.Vyncke-Vyncke 29P 25€

4.Mevr.Almey Jozef 24P 25€

5.Van Landschoot Gebr. 23P(134.35%) 25€

6.Roeges Willy 23P(258.09%) 25€

7.De Baets Rudi 21P 25€

8.Lievens-Versluys 19P 25€

9.Dabaut Wilfried 16P 25€

10.Cauwels Lievin 15P 25€

JONGE

1.Marcle Rudy 29P(206.71%) 50€+Trofee

2.Roeges Willy 29P(251.93%) 30€

3.Meiresonne Nils 26P 25€

4.Van Landschoot Gebroeders 23P 25€

5.Engels Marc 18P(149.30%) 25€

6.Vyncke Christiaan 18P(187.25%) 25€

7.Lievens-Versluys 17P 25€

8.Schelstraete Jozef 15P 25€

9.De Vreese Hubert 14P(89.60%) 25€

10.VD Walle Filip 14P(119.25%) 25€

KAMPIOENSCHAPPEN SNELHEID 2019

Koning >>>>> Marcle Rudy 131 prijzen 25€+trofee

Snelheid Oude

1.Schelstraete Jozef 31P 50€+trofee

2.Marcle Rudy 29P(120.81%) 30€

3.Lievens -Versluys 29P(143.44%) 25€

4.Van Vlaenderen Luc 25P(96.65%) 25€

5.Roeges Willy 25P(202.57%) 25€

6.De Cramer Steven 21P 25€

7.Cromheecke Aime 20P 25€

8.Van Landschoot Gebroeders 19P(138.08%) 25€

9.Versluys A&R 19P(229.96%) 25€

10.Vyncke-Vyncke 18P 25€

SNELHEID JAARSE

1.Schelstraete Jozef 33P 50€+Trofee

2.Lievens-Versluys 29P(88.69%) 30€

3.Marcle Rudy 29P(141.18%) 25€

4.Roeges Willy 26P 23€

5.Vyncke-Vyncke 21P(184.05%) 25€

6.De Cramer Steven 21P(321.48%) 25€

7.Van Ooteghem Kathleen 20P 25€

8.Van Hoecke Richard 18P 25€

9.Van Landschoot Gebroeders 17P(89.99%) 25€

10.Dierckx-Meire 17P(196.57%) 25€

JONGE ARRAS

1.Marcle Rudy 70P 50€+Trofee

2.Van Hoecke Richard 57P 30€

3.Roeges Willy 55P 25€

4.Schelstraete Jozef 52P 25€

5.V.D.Bussche Etienne 51P 25€

6.Lievens-Versluys 47P 25€

7.Versluys A&R 46P 25€

8.Lippens Peter 45P 25€

9.Van Vlaenderen Luc 42P(212.65%) 25€

10.De Neve Thierry 42P(384.23%) 25€

CLERMONT JONGE

1.Marcle Rudy 55P 50€+Trofee

2.Lievens-Versluys 45P 30€

3.V.D.Walle Filip 43P 25€

4.Roeges Willy 42P 25€

5.Van Landschoot Gebroeders 41P 25€

6.Duininck-Longueville 38P 25€

7.Versluys A&R 35P(338.02%) 25€

8.Van Vlaenderen Luc 35P(349.99%) 25€

9.Schelstraete Jozef 35P(380.85%) 25€

10.Timmerman Antoine 34P 25€

KAMPIOENSCHAP DE LOOF STIJN ARRAS OUDE

1.Van Vlaenderen Luc 91P 50€+Trofee

2.VD Walle Filip 86P 40€

3.Schelstraete Jozef 74P 30€

4.Focquaert Rudy 70P 20€

5.Van Hoecke Richard 67P 50€

6.Trenson Noel 61P 10€

7.De Cramer Steven 59P 10€

8.Lievens-Versluys 57P 10€

9.Marcle Rudy 52P 10€

10.VD Bossche Marcel 48P 10€

KAMPIOENSCHAP KNESSELARE- URSEL

1.Schelstraete Jozef 176P 50€+Trofee

2.Van Vlaenderen Luc 146P 30€

3.V.D.Walle Filip 119P 25€

4.Mevr.Almey Jozef 92P 25€

5.Timmerman Antoine 86P 25€

6.Vermeulen Daniel 78P 25€

7.De Cramer Steven 74P 25€

8.Focquaert Rudy 60P 25€

9.Mestdagh-Verniest 55P 25€

10.De Neve Thierry 54P 25€

NAJAARSCRITERIUM ARRAS

1.Marcle Rudy 27P 15 €+Trofee 2.Engels Marc 23P(48.30%) 12.5 €

3.VD Walle Filip 23P(120.44%) 10 € 4.VD Walle Luc 20P 7.5 €

5.Versluys A&R 19P 7.5 € 6.Trenson Noel 15P 7.5 €

7.V.Vlaenderen Luc 14P(103.34%) 7.5 € 8.De Neve Thierry 14P(178.45%) 7.5 €

EREPRIJZEN

-----------------

ETAMPES 4-5-19 VAN MULDERS WILLY EREPR. GOYENS OLIVIA

ARRAS OUDE 1-6-19 SCHELSTRAETE JOZEF EREPR. HET LOKAAL

ARRAS JONGE 1-6-19 VAN DE WALLE FILIP EREPR. HET LOKAAL

CLERMONT JONGE 1-6-19 TAS GEORGES EREPR. HET LOKAAL

TOURY 1-6-19 VAN LANDSCHOOT GEBR. EREPR. HET LOKAAL

ARRAS OUDE 8-6-19 VAN DE WALLE FILIP EREPR.MESTDAGH NIELS

ARRAS JONGE 8-6-19 V.D.BOSSCHE MARCEL EREPR.MESTDAGH NIELS

CLERMONT JONGE 8-6-19 VERSTRAETE FRANK EREPR.MESTDAGH NIELS

TOURY 8-6-19 MARCLE RUDY EREPR.MESTDAGH NIELS

LENS JONGE 29-7-19 DELANGE-DE BLAEY EREPR.DE LOOF STIJN

LENS OUDE 29-7-19 MARCLE RUDY EREPR.DE LOOF STIJN

CLERMONT JONGE 29-7-19 DUININCK-LONGEVILLE EREPR.DE LOOF STIJN

MELUN 29-7-19 VAN LANDSCHOOT GEBR. EREPR.DE LOOF STIJN

ARRAS JONGE 6-7-19 LIPPENS PETER EREPR.MESTDAGH DANNY

ARRAS OUDE 6-7-19 DE CRAMER STEVEN EREPR.MESTDAGH DANNY

CLERMONT JONGE 6-7-19 LIEVENS -VERSLUYS EREPR.MESTDAGH DANNY

CHEVRAINVILLIERS 6-7-19 ENGELS MARC EREPR.MESTDAGH DANNY

CHEVRAINVILLIERS 6-7-19 VAN HAVERBEKE JOHNY EREPR.MESTDAGH DANNY

ARRAS JONGE 13-7-19 LIPPENS PETER EREPR.ALVO GYSELBRECHT

LANDELIJKE GILDE KNESSELARE

ARRAS OUDE 13-7-19 VAN DE WALLE FILIP EREPR.ALVO GYSELBRECHT

LANDELIJKE GILDE KNESSELARE

CLERMONT JONGE 13-7-19 LIEVENS -VERSLUYS EREPR.ALVO GYSELBRECHT

LANDELIJKE GILDE KNESSELARE

CHEVRAINVILLIERS J 13-7-19 CLAEYS PATRICK EREPR.ALVO GYSELBRECHT

LANDELIJKE GILDE KNESSELARE

ARRAS JONGE 20-7-19 DE LOOSE BERNARD GEMEENTEVLUCHT

ARRAS JONGE 20-7-19 VAN DE WALLE FILIP GEMEENTEVLUCHT

CLERMONT JONGE 20-7-19 VAN VLAENDEREN LUC GEMEENTEVLUCHT

CLERMONT JONGE 20-7-19 VAN DE WALLE FILIP GEMEENTEVLUCHT

EREPRIJZEN DIENEN PERSOONLIJK AFGEHAALD TE WORDEN

DAAR ZIJ TERUG GAAN NAAR DE SCHENKER.

HET BESTUUR.

KAMPIOENSCHAPPEN KOEPELVERBOND CHEVRAINVILLIERS

OUDE JAARSE

1.DE NEVE MARNICK 73P 50€ +TROFEE 1.DE WISPELAERE DANIEL 79P 50€+TROFEE

2.VERCAUTEREN GILBERT 70 30€ 2.VERCAUTEREN GILBERT 70 30€

3.DE WISPELAERE DANIEL 69 20€ 3.DE NEVE MARNICK 70 20€

4.SESSELLE WILLY 69 10€ 4.DE DECKER-DE SY 65 10€

5.DE CRAMER DANIEL 64 10€ 5.STANDAERT LUC 64 10€

6.VAN GANSBEKE DANIEL 64 10€ 6.ENGELS MARC 62 10€

7.ENGELS MARC 62 10€ 7.SESSELLE WILLY 58 10€

8.SIERENS ROBERT 58 10€ 8.D BRUYKER-D CRAENE 58 10€

9.DE DECKER-DE SY 54 10€ 9.SIERENS ROBERT 58 10€

10.HEYNSSENS-VERCAM 50 10€ 10.DOOGHE LUC 53 10€

11.D BRUYKER-D CRAENE 49 10€ 11.VYNCKE-VYNCKE 50 10€

12.REYNIERS JULIEN 49 10€ 12.DE KEYSER THIERRY 44 10€

13.DE KEYSER THIERRY 48 10€ 13.VAN GANSBEKE DANIEL 43 10€

JONGE

1.MARCLE RUDY 52P 50€+TROFEE

2.DE NEVE MARNICK 44 30€

3.ROEGIS ERIC 42 20€

4.SAVERWIJNS-LOGGHE 42 10€

5.DE WISPELAERE DANIEL 41 10€

6.DE SMET FRANK 40 10€

7.VD KERCKHOVE DAN. 39 10€

8.STANDAERT LUC 39 10€

9.VD VELDE FIRMIN 38 10€

10.DE DECKER-DE SY 37 10€

11.DE SCHUYTER MARC 31 10€

12.DE CLERCQ ERIC 30 10€

13.ENGELS MARC 28 10€

DEZE GELDEN WORDEN UITBETAALD OP 15 NOVEMBER

IN OOSTEEKLO IN DUIVENLOKAAL DE PLUIME

KOEPELVERBOND CHEVRAINVILLIER

WINNAARS VAN EEN TROFEE SNELSTE DUIF

5 MEI ETAMPES DE DECKER - DE SY

12 MEI ETAMPES DE WISPELAERE DANIËL

18 MEI CHEVRAINVILLIER DE BRUYCKER - DE CRAENE

25 MEI CHEVRAINVILLIER REYNIERS JULIEN

1 JUNI TOURY DE WISPELAERE DANIËL

8 JUNI TOURY MARCLE RUDY

16 JUNI MELUN STANDAERT LUC

23 JUNI MELUN VAN LANDSCHOOT GEBROEDERS

29 JUNI MELUN VAN LANDSCHOOT GEBROEDERS

6 JULI CHEVRAINVILLIER DE KEYSER THERRY

13 JULI CHEVRAINVILLIER DE WISPELAERE DANIËL

21 JULI CHEVRAINVILLIER VAN HUFFEL ANTOINE

29 JULI CHEVRAINVILLIER STANDAERT LUC

10 AUGUSTUS TOURY DE WEIRDT - SMESSAERT

19 AUGUSTUS TOURY ROEGIS ERIC

24 AUGUSTUS TOURY DE SMET FRANK

31 AUGUSTUS TOURY DE NEVE MARNICK

DEZE TROFEEEN WORDEN UITGEREIKT OP 15 NOVEMBER

IN OOSTEEKLO IN DUIVENLOKAAL DE PLUIME

KAMPIOENENVIERING 2019

U WORDT VRIENDELIJK UITGENODIGD OP

15 NOVEMBER 2019 OM 19 UUR

IN CAFE DE PLUIM TE OOSTEEKLO

VOOR DE UITREIKING VAN DE TROFEEËN

EN PRIJZEN ALSOOK EEN EVALUATIE VAN HET EERSTE SEIZOEN

EN EEN KIJK OP HET NIEUWE.

EEN GLAASJE CAVA

EN BELEGDE BOTERHAMMEN ZIJN VOORZIEN

Gelieve uw aanwezigheid te bevestigen ten laatse 11 november

wie een mailtje krygt met de kampioenschappen zal geen afdruk op papier krygen

gr gerda

_______________________________________________________________________________________________________

Wenst u niet langer deze emails te ontvangen, antwoord op deze email met in het onderwerp UITSCHRIJVEN.