Brugse Kampioenschappen

Opnieuw prachtige huldiging van de vele kampioenen !

Traditiegetrouw vormde feestzaal “Wildenburg” te Wingene het decor voor ’t kampioenenfeest van de Brugse Kampioenschappen. Om en bij de 200 aanwezigen schoven na een uitgebreid aperitief … zo rond half acht de voeten onder tafel voor een fijn banket…..tijdens dit banket werden de top – 5 onder de laureaten der diverse categoriën letterlijk en figuurlijk in de bloemen gezet , dit telkens samengaand met het voor hen dikverdiend applaus.

Willy Vanhoutte uit Wevelgem : als “Keizer” in de asduifcompetitie gelauwerd.

Wegens 3 x 1e algemeen kampioen in de asduifcompetitie …… waarin gestreden wordt door het kruim van West- en Oost-Vlaanderen op : hetzij snelheid- hetzij halve fond – hetzij fond….. werd Willy Vanhoutte tot “Keizer” uitgeroepen. De 1e algemene kampioen in deze competitie dient zo weinig mogelijk punten te scoren met 3 oude – 3 jaarlingen en 3 jongen…of m.a.w. in elk van deze categoriën moet men met zijn 3 duiven telkens zo dicht mogelijk eindigen. In 2006 wisten drie liefhebbers zodoende 9 prijzen bij elkaar te spelen… het waren Willy Vanhoutte uit Wevelgem , Gevaert-Van Schoorisse uit Ronse en Marc Pollin uit Snellegem … ze vormen dus uiteraard de top-3 in het algemeen asduifkampioenschap en hiermee hebben we niet toevallig drie kolonies die in 2006 andermaal schitterend voor de dag kwamen.
Nog even de winnaars in iedere categorie binnen de asduifcompetitie vermelden:
- oude: Rik Cools uit Ruiselede met 4,72%
21e Orléans 3021d
24e Tours 3152d
1e Tours 122d
4e Blois 163d
- jaarlingen: R & D & D Schreel uit Zedelgem met 3,88%
5e Chateauroux 614d
69e Limoges 3665d
2e Poitiers 168d
- jongen: Matthias Van Den Eynde uit Menen met 2,98%
( naar we vernamen een zuivere Willy Vanhoutte-duif)
2e prijs Orléans 675d
1e Ablis 507d
4e Blois 1956d
1e Clermont 307d
4e Clermont 202d

Marnick De Neve uit Aalter : 1e algemeen Kampioen Super Cup Midfond.

Met 14 prijzen bij de oude / jaarse en 12 prijzen bij de jongen behaalt Marnick het vereiste maximum aan prijzen in deze Super Cup Midfond……Bij de oude en jaarse behaalden alle 22 genommeerden de vereiste 14 prijzen, bij de jongen behaalden er 9 van de 26 geklasseerden de vereiste maximale 12 prijzen. Niet niks, dus !!!! Het ging er bijgevolg enorm hard aan toe !! De laureaten zijn:
- bij de oude/jaarse: 1e Gevaert-Van Schoorissse uit Ronse
- bij de jongen: 1e Marnick De Neve uit Aalter.

Opnieuw 2 hokken die werkelijk een grandioos seizoen 2006 achter de rug hebben !

N & F Norman uit Knokke : 1e algemeen Kampioen oude/jaarse/jongen in de Belgian National Fond Trophy.

Twee kolonies behaalden in deze competitie - die loopt met nationale omtrek - een totaal van 11 prijzen….het waren achtereenvolgens N & F Norman uit Knokke en de ex-Gouden Vleugelwinnaars Michel & Filip Dhondt uit Maarkedal….Twee sterkspelende fond kolonies trouwens…
De winnaars
- bij de oude en jaarse: N & F Norman met 7 prijzen
- bij de jongen: Pierre Ameye uit Deerlijk met 6 prijzen

• Van Damme – Boddaert uit Oostkamp winnen de unieke Jan Breydel Marathon Trophy.

Drie hokken behaalden in deze categorie 11 prijzen, het waren respectievelijk Van Damme-Boddaert ( 96,89%) – Marc Pollin ( 97,84%) – Luc Van Coppenolle ( 140,61%)…het verdict viel dus na een beenharde strijd tussen deze 3 topkolonies. De anderen volgden op één of meer prijzen .

• Asduiven verdienen eveneens alle eer !!

In de National Fond Trophy en de Jan Breydel Marathon werden ook de asduiven bekroond. Het gaat hier telkens om bijzonder goeie duiven…tout court !!
- O & K Brackeniers uit Oosterzele hadden de asduif in de Belgian Nat. Fond Trophy oude , dit voor Michel Hautekiet uit Ruddervoorde en Ameel-Vanlake uit Dadizele.
- Henri Van Avondt & Zoon uit Haacht hadden de asduif in de Belgian National Fond Trophy voor jongen met 4 prijzen op de 4 nationaals voor jonge duiven .Maar liefst 11 ingeschreven liefhebbers konden een jonge duif insturen die zich op de 4 nationaals klasseerden . Op de 2e plaats eindigde Filip Delbaere uit Menen en als 3e zagen we Patrick Staelens uit Sijsele.
- Luc Van Hoecke uit Oedelem asduifwinnaar op de Jan Breydel Marathonvluchten. Zes ingeschreven liefhebbers hadden een oude duif die zich op 3 van de vooraf aangeduide (intern)nationale wedstrijden kon klasseren. Zonder twijfel is de 812/03 van Luc Van Hoecke hier de asduif met volgende prijzen: 45e Pau op 2052d – 152e Dax op 5189d en 183e Perpignan op 6765d. Niet niks, natuurlijk !! Een klasbak van de opperste plank !! Marc Pollin was hier tweede en R-W-M Heyman uit Oosteeklo eindigden 3e.

Bij het ter perse gaan , waren reeds een handvol mailtjes binnengelopen met felicitaties voor het (alweer) prachtig feest der Brugse Kampioenschappen. Met dank voor de fijne attenties vanwege het bestuur (in alfabetische volgorde) Maurits Baele – Paul De Buck – Luc De Meyer – Maurits Mattheeuws en Jacques Mestdagh!!
Ook onze felicitaties aan allen – van de eerste tot de laatste - die zich in één of meerdere catgoriëen bij de winnaars speelden….het is maar door deel te nemen dat je te weten komt dat het verdomd niet gemakkelijk is om je te klasseren !!


Asduiven oude duiven

1 Cools Rik Ruiselede
2 De Laere M & L Anzegem
3 Schreel R & D & D Zedelgem
4 Van Parijs Cyriel & Marc Moerkerke
5 Van Parijs Cyriel & Marc Moerkerke
6 Dierickx Andre Rumbeke
7 Norman N & F Knokke-Heist
8 Pollin Marc Snellegem
9 Gevaert-Van Schoorisse Ronse
10 Gevaert-Van Schoorisse Ronse
11 Parmentier Frans Wevelgem
12 Gevaert-Van Schoorisse Ronse
E V Gevaert-Van Schoorisse Ronse
EV Gevaert-Van Schoorisse Ronse
13 Demely Liliane Moorsele
14 Cools Rik Ruiselede
E V Gevaert-Van Schoorisse Ronse
15 De Witte Ernest Scheldewindeke
16 Pottillius Ginette Menen
17 Ameel - Vanlaken Dadizele
18 Ameel - Vanlaken Dadizele
19 Kyndt Roland Snellegem
20 Norman N & F Knokke-Heist
21 Cools Rik Ruiselede
22 Luyckx Raf Belsele
23 Luyckx Raf Belsele
24 Van der Maelen Sonia Aspelare
25 Vanwildemeersch-Vyncke Westkapelle
26 Gevaert - Lannoo Deinze
27 Mattheeuws Maurice Brugge
28 Luyckx Raf Belsele
29 Lievens-Waterblé Waarschoot
30 Van Houtte Willy Wevelgem
31 Pollin Marc Snellegem
32 Pollin Marc Snellegem
33 Tant Johan Olsene
34 Ameel- Vanlaken Dadizele
35 Bouckaert Deneir Olsene
36 De Neve Marnick Aalter
37 De Witte Ernest Scheldewindeke
38 Hok Bastiaensens Snellegem
39 Van Houtte Willy Wevelgem
40 Van Houtte Willy Wevelgem
41 Vanwildemeersch-Vyncke Westkapelle
42 Lemarcq L & S Ronse
EV Luyckx Raf Belzele
43 Lemarcq L & S Ronse
44 Deboeuf Andre Woumen
45 De Pauw Marin Waarschoot
46 Van Hee De Coster Jabbeke
47 Schatteman Yvan Merendre
48 Bouckaert Deneir Olsene
49 Kyndt Roland Snellegem
50 De Laere M en L Anzegem
51 Lemarcq L & s Ronse
52 Mattheeuws Maurice Brugge
53 Kyndt Roland Snellegem
54 Van Parijs Cyriel & Marc Moerkerke
55 De Witte Ernest Scheldewindeke
56 Pieters Etienne Waarschoot
57 De Neve Marnick Aalter
EV De Witte Ernest Scheldewindeke
58 Van der Maelen Sonia Aspelare
59 Tant Johan Olsene
60 De Laere M en L Anzegem
EV Norman N en F Knokke
Prijzen van de winnaar :
20 Mei Orleans 3021 duiven
10 juni Tours 3152 duiven
24 juni Tours 122 duiven
15 juli Blois 163 duiven

Asduiven jaarlingen

1 Schreel R & D & D Zedelgem
2 Van Houtte Willy Wevelgem
3 Van der Maelen Sonia Aspelare
4 Gevaert-Van Schoorisse Ronse
5 Gevaert-Van Schoorisse Ronse
6 Dierickx Andre Rumbeke
7 Van der Maelen Sonia Aspelare
8 Van der Maelen Sonia Aspelare
9 Morthier Roger Bellem
E V Van der Maelen Sonia Aspelare
10 Cools Rik Ruiselede
11 Bracke Romain Maldegem
E V Van der Maelen Sonia Aspelare
12 De Coene Andre Moortsele
13 Gevaert-Van Schoorisse Ronse
14 Dierickx Andre Rumbeke
15 Luyckx Raf Belsele
16 De Neve Marnick Aalter
17 Van Hee De Coster Jabbeke
E V Gevaert-Van Schoorisse Ronse
18 Norman N & F Knokke-Heist
E V Van der Maelen Sonia Aspelare
19 Cools Rik Ruiselede
20 Deboeuf Andre Woumen
E V Gevaert-Van Schoorisse Ronse
21 Pottilius Ginette Menen
22 De Coene Andre Moortsele
23 Mattheeuws Maurice Brugge
24 Lemarcq L & S Ronse
E V Gevaert-Van Schoorisse Ronse
25 Schreel R & D & D Zedelgem
26 Cools Rik Ruiselede
27 Pollin Marc Snellegem
28 De Jaeger De Vijlder Knesselare
29 Van Houtte Willy Wevelgem
30 Pollin Marc Snellegem
31 Van Hee De Coster Jabbeke
32 Mattheeuws Maurice Brugge
33 Dierickx Andre Rumbeke
34 Pollin Marc Snellegem
35 Kyndt Roland Snellegem
36 De Coene Andre Moortsele
37 Braet Alfons Aalter
38 Morthier Roger Bellem
39 Van Hee De Coster Jabbeke
40 Lievens- Waterblé Waarschoot
41 Norman N & F Knokke-Heist
EV De Coene Andre Moortsele
42 Demely Liliane Menen
43 Deboeuf Andre Woumen
EV Van Hee De Coster Jabbeke
44 Morthier Roger Bellem
45 De Pauw Marin Waarschoot
46 Norman N & F Knokke-Heist
47 Mattheeuws Maurice Brugge
48 De Pauw Marin Waarschoot
49 Lievens-Waterblé Waarschoot
50 Lievens-Waterblé Waarschoot
51 De Laere M & L Anzegem
52 Van Houtte Willy Wevelgem
53 Schreel R & D & d Zedelgem
54 Schatteman Yvan Merendree
EV Mattheeuws Maurice Brugge
55 De Laere M & L Anzegem
56 Bouckaert Deneir Olsene
57 Ameel Vanlaken Dadizele
EV Verhelst Irene Merendree
Prijzen van de winnaar
17 juni Chateauroux 614 duiven
15 juli Limoges 3665 duiven
29 juli Poitiers 168 duiven

Asduiven jongen

1 Van Den Eynde Matthias Menen
2 Van Houtte Willy Wevelgem
3 Van Houtte Willy Wevelgem
4 De Neve Marnick Aalter
5 De Clerck - Blancke Tielt
6 Mattheeuws Maurice Brugge
7 Van Houtte Willy Wevelgem
8 Morthier Roger Bellem
9 Delbaere Filip Menen
10 Mattheeuws Maurice Brugge
11 Desutter Linda Pittem
12 Vanwildemeersch-Vyncke Westkapelle
13 Van Den Eynde Matthias Menen
14 Desutter Linda Pittem
15 Van den Eynde Matthias Menen
16 Morthier Roger Bellem
17 Mattheeuws Maurice Brugge
18 Lamote R & D Houthulst
19 Lamote R & D Houthulst
20 Morthier Roger Bellem
21 Mattheeuws Maurice Brugge
22 Morthier Roger Bellem
23 Delbaere Filip Menen
24 Lannoo - Ballegeer Eeklo
25 Delbaere Filip Menen
26 Gevaert-Van Schoorisse Ronse
27 Mortier Joost Oedelem
28 Lievens- Waterblé Waarschoot
29 Van der Maelen Sonia Aspelare
30 Desutter Linda Pittem
31 Demely Liliane Moorsele
32 Van der Maelen Sonia Aspelare
33 Van den Eynde Mathias Menen
34 Dobbelaere Philippe Olsene
35 Desutter Linda Pittem
36 Staelens Patrik Sijzele
37 Morthier Roger Bellem
38 Lemarcq L & s Ronse
39 Demely Liliane Moorsele
40 Van Houtte Willy Wevelgem
41 De Witte Ernest Scheldewindeke
42 Dierickx Andre Rumbeke
43 De Neve Marnick Aalter
44 Gevaert- Lannoo Deinze
45 Vanwildemeersch-Vyncke Westkapelle
46 Honere Erik Snellegem
47 Vanrobaeys D & A Izegem
48 Kyndt Roland Snelegem
49 De Laere M & L Anzegem
50 Mortier Joost Oedelem
51 Dobbelaere Philippe Olsene
52 Rotsaert Jeroom Brugge
53 De Witte Ernest Scheldewindeke
54 Desutter Linda Pittem
55 Vanwildemeersch-Vyncke Westkapelle
56 Van den Eynde Mathias Menen
57 De Neve Marnick Aalter
EV Desutter Linda Pittem
58 Timmerman Antoon Kneselare
59 De Neve Marnick Aalter
EV Desutter Linda Pittem
60 Mattheeuws Maurice Brugge
61 Van der Maelen Sonia Aspelare
62 De Witte Ernest Scheldewindeke
63 Van Hee De Coster Jabbeke
64 Van Houtte Willy Wevelgem
65 Van de Kerkhove Maurice Lotenhulle
66 Engels Julien Aalter
EV Mattheeuws Maurice Brugge
EV Mattheeuws Maurice Brugge
67 Lamote R & D Houthulst
68 Dobbelaere Philippe Olsene
69 Pottillius Ginette Menen
70 Pottillius Ginette Menen
71 Lamote R & D Houthulst
72 Dobbelaere Philippe Olsene
73 Kyndt Roland Snellegem
74 Delbaere Filip Menen
75 Schatteman Yvan Merendre
76 Vanrobaeys D & A Izegem
77 Lanno-Ballegeer Eeklo
EV Mattheeuws Maurice Brugge
78 Honere Erik Snellegem
79 Pottillius Ginette Menen
80 Staelens Patrik Sijsele
81 Vanwildemeersch-Vyncke Westkapelle
EV Van Houtte Willy Wevelgem
82 Engels Julien Aalter
83 Timmerman Antoon Kneselare
84 Engels Julien Aalter
85 Dobbelaere Philippe Olsene
86 Vanwildemeersch-Vyncke Westkapelle
87 Timmerman Antoon Kneselare
88 Pieters Etienne Waarschoot
EV Desutter Linda Pittem
89 Staelens Patrik Sijsele
90 Pollin Marc Snellegem
91 Pollin Marc Snellegem
92 De Laere M & L Anzegem
EV Morthier Roger Bellem
93 Van der Maelen Sonia Aspelare
94 Engels Julien Aalter
95 Lievens Waterblé Waarschoot
96 Dierickx Andre Rumbeke
97 Staelens Patrik Sijsele
EV Morthier Roger Bellem
98 Van Hee De Coster Jabbeke
99 Kyndt Roland Snellegem
100 De Witte Ernest Scheldewindeke
EV Van den Eynde Mathias Menen
101 De Neve Marnick Aalter
102 Van Hee De Coster Jabbeke
103 Lannoo - Ballegeer Eeklo
104 Norman N & F Knokke-Heist
105 Marcle Rudy Maldegem
106 Demely Liliane Moorsele
107 Delbaere Filip Menen
108 Norman N & F Knokke-Heist
EV Delbaere Filip Menen
109 Van Hee De Coster Jabbeke
110 Rotsaert Jeroom Brugge
111 Kyndt Roland Snellegem
EV De Neve Marnick Aalter
112 Pieters Etienne Waarschoot
EV Vanwildemeersch-Vyncke Westkapelle
113 Ameye Pierre Deerlijk
114 Van Der Maelen Sonia Aspelare
EV Van Houtte Willy Wevelgem
115 Rotsaert Jeroom Brugge
EV De Neve Marnick Aalter
116 Lamote R & D Houthulst
117 Marcle Rudy Maldegem
EV Van den Eynde Matthias Menen
EV Vanwildemeersch-Vyncke Westkapelle
118 Demely Liliane Moorsele
119 Staelens Patrik Sijsele
120 De Witte Ernest Scheldewindeke
EV Van Houtte Willy Wevelgem
121 Ameye Pierre Deerlijk
122 Hok Bastiaensens Snellegem
EV Delbaere Filip Menen
123 Deboeuf Andre Woumen
EV De Wite Ernest Scheldewindeke
124 Marcle Rudy Maldegem
125 Dierickx Andre Rumbeke
126 De Laere M & L Anzegem
EV Delbaere Filip Menen
127 Pollin Marc Snellegem
EV Lamote R & D Houthulst
128 Norman N & F Knokke
129 Kyndt Roland Snellegem
130 Amey Pierre Deerlijk
131 Norman N & F Knokke
132 Schreel R D D Zedelgem
EV Morthier Roger Bellem
133 Hok Bastiaensens Snellegem
134 Van de Kerkhove Maur. Lotenhulle
135 Demely Liliane Moorsele
136 Van de Kerkhove Maur. Lotenhulle
137 Engels Julien Aalter
EV Van den Eynde Matthias Menen
EV Vanwildemeersch-Vyncke Westkapelle
EV Staelens Patrik Sijsele
138 Schreel R & D & D Zedelgem
139 Schatteman Yvan Merendre
EV Kyndt Roland Snellegem
140 Gevaert Van Schoorisse Ronse
141 Bouckaert Deneir Olsene
142 Gevaert Van Schoorisse Ronse
143 Hok Bastiaensens Snellegem
144 Claus Erik De Pinte
145 Van Hee De Coster Jabbeke
146 Lannoo Ballegeer Eeklo
147 Itterbeke Gerard Zomergem
148 Bouckaert De Neir Olsene
149 Mortier Joost Oedelem
150 Claus Erik De Pinte
151 Hok Bastiaensens Snellegem
152 Hok Bastiaensens Snellegem
EV Van Hee De Coster Jabbeke
153 De Laere M & L Anzegem
154 Norman N & F Knokke
155 Itterbeke Gerard Zomergem
156 Lannoo Ballegeer Eeklo
157 De Laere M & L Anzegem
158 Itterbeke Gerard Zomergem
159 Pollin Marc Snellegem
160 Ameel Vanlaken Dadizele
161 Van Parijs C & Marc Moerkerke
EV Itterbeke Gerard Zomergem
Prijzen van de winnaar :
1 juli Orleans 675 duiven
15 juli Ablis 507 duiven
23 juli Blois 1956 duiven
6 Aug. Clermont 307 duiven
13 aug Clermont 202 duiven

Algemeen kampioenschap asduiven 2006

1 Van Houtte Willy Wevelgem 9 prijzen
2 Gevaert - Van Schoorisse Ronse Ronse 9 prijzen
3 Pollin Marc Snellegem 9 prijzen
4 Van der Maelen Sonia Aspelare 8 prijzen
5 Mattheeuws Maurice Brugge 8 prijzen
EV De Laere M & L Anzegem 8 prijzen

Super Cup Midfond oude en jaarlingen 2006

1 Gevaert-Van Schoorisse Ronse 14 prijzen
2 De Witte Ernest Scheldewindeke 14 prijzen
3 Cools Rik Ruiselede 14 prijzen
4 Van der Maelen Sonia Aspelare 14 prijzen
5 Pollin Marc Snellegem 14 prijzen
6 Mattheeuws Maurice Brugge 14 prijzen
7 De Pauw Marin Waarschoot 14 prijzen
8 Hofman Erik Scheldewindeke 14 prijzen
9 De Neve Marnick Aalter 14 prijzen
10 De Buck - Baele Brugge 14 prijzen
11 Norman N & f & F Knokke Heist 14 prijzen
12 De Coene Andre Moortsele 14 prijzen
13 Verzelen-Vanschoorisse Ouwegem 14 prijzen
14 Kyndt Roland Snellegem 14 prijzen
15 Pieters Etienne Waarschoot 14 prijzen
16 Claeys Noel Landegem 14 prijzen
17 Vangansbeke Roger Zomergem 14 prijzen
18 De Laere M & L Anzegem 14 prijzen
19 Ameel - Vanlaken Dadizele 14 prijzen
20 Lieven Waterblé Waarschoot 14 prijzen
21 Lefebre Dhaenens Zulte 14 prijzen
EV Verhelst Irene Merendre 14 prijzen

Super Cup Midfond jongen 2006

1 De Neve Marnick Aalter 12 prijzen
2 Desutter Linda Pittem 12 prijzen
3 Mattheeuws Maurice Brugge 12 prijzen
4 Vanwildemeersch-Vyncke Westkapelle 12 prijzen
5 Dobbelaere Philippe Olsene 12 prijzen
6 Delbaere Filip Menen 12 prijzen
7 Van de Kerkhove D Lembeke 12 prijzen
8 Van den Eynde Matthias Menen 12 prijzen
9 Gevaert- Lannoo Deinze 12 prijzen
10 Honere Erik Snellegem 11 prijzen
11 Van der Maelen Sonia Aspelare 11 prijzen
12 Kyndt Roland Snellegem 11 prijzen
13 Pollin Marc Snellegem 11 prijzen
14 Norman N & F Knokke Heist 11 prijzen
15 Deboeuf Andre Woumen 11 prijzen
16 De Laere M & L Anzegem 10 prijzen
17 Rotsaert Jeroom Brugge 10 prijzen
18 Claus Erik De Pinte 10 prijzen
19 Claeys Noel Landegem 10 prijzen
20 De Witte Ernest Scheldewindeke 10 prijzen
21 Tant Johan Olsene 10 prijzen
22 Van Houtte Willy Wevelgem 9 prijzen
23 Lannoo Ballegeer Eeklo 9 prijzen
24 Verzelen Vanschoorisse Ouwegem 9 prijzen
25 Mortier Joost Oedelem 9 prijzen
EV Van Hoecke Luc Oedelem 9 prijzen
Prijzen van de winnaars Super Cup Midfond 2006
Oude en jaarse Gevaert -Van Schoorisse 14 prijzen
Dourdan 10 juni 424 duiven 2° & 29°
Dourdan 17 juni 191 duiven 1° & 2°
Dourdan 24 juni 210 duiven 1° & 2°
Dourdan 1 juli 171 duiven 2° & 8°
Bourges 15 juli 1090 duiven 4° & 128°
Bourges 29 juli 828 duiven 2° & 19°
Geuret 9 sept 1163 duiven 21° & 76°

Jonge duiven :

De Neve Marnick 12 prijzen
Ablis 8 juli 288 duiven 6° & 20°
Ablis 15 juli 248 duiven 11° & 21°
Ablis 23 juli 263 duiven 2° & 14°
Ablis 5 aug. 254 duiven 1° & 6°
Tours 12 Aug 306 duiven 11° & 55°
Tours 26 Aug 123 duiven 5° & 23°

Algemeen kampioen Super Cup Midfond 2006

1 De Neve Marnick Aalter 26 prijzen
2 Mattheeuws Maurice Brugge 26 prijzen
3 Vanwildemeersch-Vyncke Westkapelle 26 prijzen

Belgium Nat. Fond Trophy oude en jaarlingen 2006

1 Norman N & F Knokke 7 prijzen
2 Van de Walle Marc en Franky Zwalm 7 prijzen
3 Brackeniers O en K Oosterzele 7 prijzen
4 Vaneenoo Julien Wingene 7 prijzen
5 Van Gangsbeke Roger Zomergem 7 prijzen
6 Tant Johan Olsene 6 prijzen
7 Heyman R W M Oosteeklo 6 prijzen
8 Reybroek en Zonen Merenbeke 6 prijzen
9 Carteus Georges Ronse 6 prijzen
10 De Prol Filip Oedelem 6 prijzen
11 Hautekiet Michel Ruddervoorde 6 prijzen
12 Hebberecht chris Evergem 6 prijzen
13 Dhondt Michel & Filip Maarkedal 6 prijzen
14 De Baene Hubert Beernem 6 prijzen
15 Meirlaen Etienne St M Latem 5 prijzen
16 Mortier Hendrik Brugge 5 prijzen
17 Lietaert Andre Rekkem 5 prijzen
18 Delbar-Raevens Kluisbergen 5 prijzen
19 Dobbelaere Danny Zomergem 5 prijzen
20 Van Hoecke Luc Oedelem 5 prijzen
21 Vanwildemeersch-Vyncke Westkapelle 5 prijzen
22 Vermandere Lionel Oekene 5 prijzen
23 Van Damme - Boddaert Oostkamp 5 prijzen
E . V Van Hee De Coster Jabbeke 4 prijzen
Prijzen van de winnaar : 7 prijzen 56,31%
Limoges oude 3 juni 9545 duiven
Limoges oude 8 juli 13581duiven
Limoges jaarse 15 juli 15507 duiven
Souillac 22 juli 6475 duiven

Asduif van Belgian National Fondtrophy oude duiven 2006

Brackeniers Oscar & Koen Oosterzele Ringnummer 4141679-01 6,29%
Limoges oude 3 juli 9545 duiven 4° prijs
Limoges oude 8 juli 13581 duiven 634° prijs
Souillac oude 22 juli 6475 duiven 103° prijs

1 Brackeniers Oscar & Koen Oosterzele 3 prijzen
2 Hautekiet Michel Ruddervoorde 3 prijzen
3 Ameel Vanlaken Dadizele 3 prijzen
4 Reybroek en Zonen Merelbeke 3 prijzen
5 Van de Walle M &.F Zwalm 3 prijzen
6 Carteus Georges Ronse 3 prijzen
7 Norman N F Knokke 3 prijzen
8 Hebberechts Chris Evergem 3 prijzen
E.V Dhondt Michel & Filip Maarkedal 2 prijzen

Belgian National Fondtrophy jonge duiven 2006

1 Ameye Pierre Deerlijk 6 prijzen
2 Wuyst Alfons Heist o/d Berg 6 prijzen
3 Claehout Frans Ingelmunster 6 prijzen
4 Hofman Eric Scheldewindeke 5 prijzen
5 Delbaere filip Menen 5 prijzen
6 Lefebre Yvonne Zulte 5 prijzen
7 Staelens Patrik Sijsele 5 prijzen
8 Pieters Etienne Waarschoot 5 prijzen
9 De Busschere Lionel Hulste 5 prijzen
10 Vlaminck Marc Ramsel 5 prijzen
11 Lemarcq L & S Ronse 5 prijzen
12 Van Den Eynde Matthias Menen 5 prijzen
13 Claeys Noel Landegem 5 prijzen
14 Vanwildemeersch-Vyncke West Kapelle 5 prijzen
15 Pottilius Ginette Menen 5 prijzen
16 Dhondt Michel & Filip Maarkedal 5 prijzen
17 Gevaert Lannoo Deinze 5 prijzen
18 Desutter Linda Pittem 5 prijzen
19 Huys Erik Bellegem 5 prijzen
20 Vandenheede Jacques Zingem 4 prijzen
21 Tant Johan Olsene 4 prijzen
22 Van Avondt H Haacht 4 prijzen
23 Van Hoecke luc Oedelem 4 prijzen
24 De Baene Hubert Beernem 4 prijzen
25 Van der Maelen Sonia Aspelare 4 prijzen
26 D'Hont Frans Merendree 4 prijzen
27 Provost-Spiers Oudenaarde 4 prijzen
28 De Witte Ernest Scheldewindeke 4 prijzen
29 De Vos Etienne Deerlijk 4 prijzen
30 Bassez Astere Deinze 4 prijzen
31 Keirsmaeker Louis Nijlen 4 prijzen
EV Delbaere-Uytenhove Arsele 4 prijzen
Prijzen van de winnaar : 6 prijzen 43,56%
Bourges prov. 2286 duiven 192 en 259 prijs
Argenton prov. 1524 duiven 10 en 198 prijs
Gueret Nat. 10670 duiven 23 en 1067 prijs

Asduif van Belgian National Fondtrophy jongen 2006

Van Avondt Henri & zoon Haacht 22,60 % Ringnummer 2075017-06
Bourges 29 juli 26984 duiven 562° prijs
Argenton 12 aug. 14534 duiven 269° prijs
La Souterraine 26 aug. 13905 duiven 1648° prjs
Gueret 9 sept. 10670 duiven 734° prijs

1 Van Avondt Henri en Zoon Haacht 4 prijzen
2 Delbaere Filip Menen 4 prijzen
3 Staelens Patrik Sijsele 4 prijzen
4 De Simpel Geert Ingelmunster 4 prijzen
5 Wuyst Alfons Heist /o/berg 4 prijzen
6 Gevaert- Lannoo Deinze 4 prijzen
7 Vandeheede Jacques Zingem 4 prijzen
8 Van de Velde Robert Zingem 4 prijzen
8 Van de Walle M & F Zwalm 4 prijzen
8 Claerhout Frans Ingelmunster 4 prijzen
11 Vlaminck Marc Ramsel 4 prijzen
E.V DE Baene Hubert Beernem 3 prijzen

Belgian National Fond Trophy

Algemeen Kampioen oude , jaarse en jongen
1 Norman N & F Knokke 11 prijzen
2 Dhondt Michel & Filip Maarkedal 11 prijzen
3 Tant Johan Olsene 10 prijzen
EV De Baene Hubert Beernem 10 prijzen

Jan Breydel Marathon 2006

1 Van Damme - Boddaert Oostkamp 11 prijzen
2 Pollin Marc Snellegem 11 prijzen
3 Van Coppenolle Luc Ouwegem 11 prijzen
4 De Vos Etienne Deerlijk 9 prijzen
5 Hebberechts Chris Evergem 9 prijzen
6 Vaneenoo Julien Wingene 9 prijzen
7 Van Hoecke Luc Oedelem 8 prijzen
8 Van de Walle Marc en Francky Zwalm 8 prijzen
9 De Baene Hubert Beernem 8 prijzen
10 Moreels Simon Marke 8 prijzen
11 Lietaert Andre Rekkem 8 prijzen
12 Hok Slots Lede 8 prijzen
13 Vereecke Roger Deerlijk 8 prijzen
14 Schreel R en D en D Zedelgem 8 prijzen
15 Denoo Frans Zedelgem 7 prijzen
16 Reybroek en Zonen, Melsen 7 prijzen
17 Buysse Robert Ertvelde 7 prijzen
18 Saeytijdt P & S Brakel 7 prijzen
19 Heyman R W M Oosteeklo 7 prijzen
20 Beirnaert Michel Lovendegem 7 prijzen
21 De Meulemeester Gaby Zulte 7 prijzen
E.V De Busschere Lionel Hulste 7 prijzen
Prijzen van de winnaar : 11 prijzen 96,89%
Cahors 17 juni 6654 duiven 181 en 360 prijs
Brive 24 juni 9466 duiven 1569 en 2279 prijs
Pau 23 juni 2052 duiven 51 en 163 prijs
Barcelona 7 juli 10802 duiven 355 en 1886 prijs
Dax 15 juli 5189 duiven 712 prijs
Perpignan 5 sept. 6765 duiven 29 en 310 prijs

Asduif van Jan Breydel Marathon 2006

Van Hoecke Luc Oedelem 6,82% Ringnummer 6096812-03
Pau 23 juni 2052 duiven 45° prijs
Dax 15 juli 5189 duiven 152° prijs
Perpignan 5 september 6765 duiven 183° prijs
1 Van Hoecke Luc Oedelem 3 prijzen
2 Pollin Marc Snellegem 3 prijzen
3 Heyman R W M Oosteeklo 3 prijzen
4 De Vos Etienne Deerlijk 3 prijzen
5 Hok Slots Lede 3 prijzen
6 Norman Filip Knokke 3 prijzen
E.V Denoo Frans Zedelgem 2 prijzen