Suchen

Kampioenen in de Grand Slam of Belgium en de Zwalmvallei gehuldigd tijdens prachtige feestzitting

In Hostellerie Klokhof, een van de fraaiste en meest bekende horecazaken uit de regio Kortrijk, werden de laureaten in de diverse competities van de Grand Slam of Belgium en de Zwalmvallei gehuldigd.

Zoals het al enkele jaren het geval is, liep dit samen met de kampioenenviering van de sterke vereniging De Arend Rekkem die het LAR-Verbond en de Fondclub Rekkem in haar banier draagt.

De “Grand Slam of Belgium” en “de Vierdaagse van de Zwalmvallei”  hebben als coördinator Luc Willem. De “Grand Slam “ bestaat uit de “Nationale Superprestige”, de “Nationale Marathon”, de Steeple Cup” en de “Champions League“. De “Vierdaagse v/d Zwalmvallei” omvat een competitie op lichte fond, fond oude, fond jongen en grote fond .

Tijdens een uiterst fijn banket met iets meer dan 150 aanwezigen werd hulde gebracht aan de laureaten van de hiervoor genoemde competities, in afwisseling met het huldigen van de kampioenen van “de Arend Rekkem”. Het geheel werd via een prima organisatie en samenwerking tussen de verantwoordelijke personen van beide organisaties op een uiterst vlotte manier geklaard. Ondanks het overvol programma was er nog ruim de tijd voor de aanwezigen om gezellig bij te praten. Na de huldigingen zorgde de DJ van dienst voor het vervolg van een fijne namiddag.

Felicitaties aan het bestuur van “de Arend” voor hun uitstekende organisatie alsook aan de verantwoordelijken van de diverse competities in de “Grand Slam” en de “Zwalmvallei” voor de vlotte samenwerking. Enkel tevreden gezichten onder de feestvierders dankzij het smaakvolle banket en de mooie huldigingen.

De top-laureaten in de diverse competities:

A . Grand Slam of Belgium

  1. Steeple Cup: vertegenwoordigd door voorzitter Luc Willem

Werd betwist met de 1e + 2e ingegevene op Limoges I, Cahors, Agen, Limoges II, Jarnac oude en Libourne oude

1e De Smeyter-Restiaen (Melden) 11 p (79,12%)

2e Meirlaen Etienne (St M. L.) 11 p (98,90%)

3e Strubbe Freddy (Bassevelde) 10 p ( 149,57%)

In deze competitie waren er 14 winnaars.

  1. Champions League jaarlingen: vertegenwoordigd door secretaris Jan Buysschaert

Werd betwist met 1e + 2e ingegevene op Bourges I – Chateauroux I – Argenton I – Limoges II – Chateauroux II - Jarnac – Argenton II – Tulle – Bourges II – Chateauroux III – Argenton III – Chateauroux IV.

1e André Van Haute (Moerzeke) 13 p (149,42%)

2e V/D Putte Rudi (Merelbeke) 12 p (119,47%)

3e De Craene J-M. (Zulte) 11p (123,96%)

In deze competitie waren er 7 winnaars.

  1. Nationale Marathon: vertegenwoordigd door voorzitter Norbert Sierens en secretaris Eric Claerhout.

Werd betwist met de 1e ingegevene oude duif op Barcelona – Narbonne-Perpignan

1e Yvan Haelters (Maarkedal) 3 p (19,29%)

2e Raphaël Vandenberghe (Zwalm) 3 p (27,8%)

3e G & J De Meulemeester (Zulte) 3 p (35,98%)

In deze competitie waren er 11 winnaars.

  1. Nationale Superprestige: vertegenwoordigd door voorzitter Luc Willem

Werd betwist met de 1e ingegevene duif op Cahors, Agen, Barcelona,St Vincent,Narbonne .

1e Chris Hebberecht (Evergem) 4 p (25,6%)

2e G & J De Meulemeester (Zulte) 4 p (31,72%)

3e Hubert Vanacker (Oostrozebeke) 4 p (32,51%)

In deze competitie waren er 11 winnaars.

  1. Champions League – Nationale Decathlon: vertegenwoordigd door secretaris Jan Buysschaert

Werd betwist met 1e + 2e ingegevene op Limoges I – Brive – Cahors – Agen – Limoges II – Barcelona – Jarnac – St Vincent – Libourne- Carcasonne- Tulle – Perpignan

1e Meirlaen Et. (SML) 14 p (56,71%)

2e De Smeyter-Restiaen(Melden) 14 p (79,67%)

3e Chris Hebberecht ( Evergem) 14 p (112,39% )

In deze competitie waren er 10 winnaars.

  1. Champions League jongen: vertegenwoordigd door secretaris J. Buyschaert

Werd betwist met 1e + 2e ingegevene op Bourges II – Chateauroux III en IV – Argenton III

1e Marc Vlaeminck (Ramsel) 9 p (74,07%)

2e Hok Vermeersch & Co (Zwevegem) 8 p (112,51%)

3e Gevaert-Lannoo (Meigem) 7 p (74,25%)

In deze competitie waren er 11 winnaars.

 

B . Vierdaagse v/d Zwalmvallei : vertegenwoordigd door Luc Willem

  1. Lichte fond

Werd beslist met de 1e + 2e ingegevene op Bourges oude – Chateauroux – Limoges oude – Limoges jl

1e Philippe Dobbelaere (Olsene) 7 p (34,34%)

2e Pollin Marc (Snellegem) 7 p (40,5%)

3e Team F. De Jaeger (Knesselare) 7 p (52,66%)

In deze competitie waren er 10 winnaars.

  1. Fond oude

Werd betwist met 1e + 2e ingegevene op Brive- Cahors – Limoges- Libourne

1e De Smeyter-Restiaen (Melden) 8 p (31,3%)

2e Chris Hebberecht (Evergem) 8 p (60,06%)

3e Meirlaen Etienne (SML) 8 p (85,39%)

In deze competitie waren er 13 winnaars.

  1. Fond jongen

Werd betwist met 1e + 2e ingegevene op Bourges II – Chateauroux III – Argenton III – Chateauroux IV

1e Vlaeminck Marc (Ramsel) 6 p (44,41%)

2e Gevaert-Lannoo (Meigem) 5 p (30,14%)

3e Raf Luyckx (Belsele) 5 p (45,54%)

In deze competitie waren er 10 winnaars.

  1. Grote fond

Werd betwist met 1e + 2e ingegevene op Agen – Barcelona- St Vincent – Perpignan

1e Et. Meirlaen (SML) 6 p (21,10%)

2e Chris Hebberecht (Evergem) 6 p (44,71%)

3e G & J De Meulemeester (Zulte) 6 p (56,26%)

In deze competitie waren er 11 winnaars.

Opmerking: voor de Grand Slam en de Vierdaagse v/d Zwalmvallei 2018 kan men inschrijven bij:

  • Luc Willem (Aalter): 09/3744097
  • Noëlla Secelle (Merendree): 09/3717582
  • Hubert Depoorter-Moelaert (St-Joris): 050/789727
  • Vlaeminck Marc (Ramsel): 016/696269
  • De bestuuursleden