Suchen

Brugse Barcelonaclub : Aile d'or ... etc ...

Aile d'or, Classement bisannuel, Classement Trisannuel, Primus inter pares, Trophée du triomphe de l'aile d'or ...Etc ...

RANGSCHIKKING TROFEE BARCELONA 2009
DE GOUDEN VLEUGEL 32° EDITIE - 1420 LEDEN
RESULTAT DU TROPHEE BARCELONE 2009
L'AILE D'OR 32° EDITION - 1420 MEMBRES

 
  1. BUNGENEERS FRANS    RANST
    250 Euro
  2. De Keyzer Norbert    Etikhove
    125 Euro
  3. De Ketelaere Freddy    Eke
    100 Euro
  4. Van De Walle Marc & Franky    Zwalm
     75 Euro
  5. Van Grimbergen Jan    Schorisse
     50 Euro
  6. Aerens Daniël    Drongen
    25 Euro t/m 152e prijs
  7. Buyst Marc    Zele
  8. De Cuyper Solange    Gijzenzele
  9. Van Geel-Kempen    Geel
10. Braet Robert    Maldegem
11. Rans Stijn & Jeroen    Wijgmaal
12. Seha René    Thorembais
13. Crowet Léon    Couvin
14. Vancaeneghem Luc    Harelbeke
15. Vanarwegen Luc    Mol
16. Van Coppenolle Luc    Ouwegem
17. Vandemaele Wilfried    Heule
18. Neukermans Simon & S    Hacquegnies
19. De Rijck Guido    Lier
20. De Smet André & Patrick    Semmerzake
21. Van Landeghem Gebrs.    Kruibeke
22. Nouwen-Paesen & zoon    Peer
23. Maes Benny     Wellen
24. De Cock Marc    Temse
25. Dereux Fabrice    Perwez
26. Leemans Edmond    Lennik
27. Ameel-Vanlake    Dadizele
28. Nijs Robert    Vissenaken
29. Viaene Danny     Lichtervelde
30. Van Zeebroeck Willy    Buggenhout
31. Verstraeten Annie & Marc    Lokeren
32. Vanherck Hubert    Borgloon
33. Hendryckx André    Avekapelle
34. Vergaerde-Denolf    Jabbeke
35. Hoppenbrouwers Guy    Essen
36. Van Den Abeele Marcel    Ronse
37. Gubbelmans Robert    Diepenbeek
38. Daems Adriaan    Retie
39. ’T Jolijn Eric & Stefaan    Hasselt
40. Malfait Gebroeders    Kinrooi
41. Demeire Bernard    Zwevegem
42. Hoes Adriaan    Maaseik
43. Leutenez Marnix    Kruishoutem
44. Van Neste Henri    Feluy
45. De Ruy-Galazka    Zwalm
46. Schreurs-Hauben    As
47. Wiels Luc    Roosdaal
48. Schuermans Ferdy    Duras
49. De Vuyst-Gyssens    Lokeren
50. Derweduwen A & L & D    Zingem
51. Couvreur Geert     Bassevelde
52. Serraerens Gerard    Belsele
53. Denissen C & R     Kapellen
54. Pronckaert G & J    Schepdaal
55. Claerhout Eric    Zwevegem
56. Lefebre Jos    Waregem
57. Luyckx Raf & Lars    Geel
58. Mortier Hendrik    St.Kruis
59. Evens Jean    Peer
60. Lecocq-Motte    Bois-D’Haine
61. Sterckx René    Begijnendijk
62. Ballmann Dieter    Amel
63. Verschelde Marc    Zulte
64. De Smet-Van Puymbroeck    Belsele
65. Penne Bert    Nederhasselt
66. Mevr. Devooght Gast. Danny    De Haan
67. Vandeginste Frank    Hooglede
68. Meskens Prosper    Oppuurs
69. Mercken Jean & Mathias    Rijkhoven
70. Vermandere Eric    Oekene
71. Imbrecht Germain    Bornival
72. Van Calster-Goris    Rillaar
73. Kempeneers Jos & Wim    Nieuwerkerken
  74. Depuydt Helie & zoon    Ertvelde
  75. Lefebre Yvonne    Zulte
  76. Dejager Patrick    Deerlijk
  77. Everaerts Louis    Zoutleeuw
  78. Mespelaere J & G    Moorsele
  79. Verspreet J.P. & Thomas    Roucourt

  80. Callebaut Francois    Meldert
  81. Vercoutter Ludo    Brugge
  82. Lambert Jean-Charles    Pesche
  83. Rouffa Josy    Membrugge
  84. Bosmans Roger    Booischot
  85. Cornelis Roger    Melsele
  86. Buntinx Paul    Borlo
  87. Vande Woestijne Arnold    Adegem
  88. Van Elsacker Jozef    Zoersel
  89. Langbeen Georges    Wetteren
  90. De Kock Ludo    Meerle
  91. Saeytijdt Paul & Sven    Nederbrakel
  92. Fabre Eddy    Diest
  93. Messiaen Christian    Rumbeke
  94. Sulmon Francis    Bléharies
  95. Van Driessche Luc    Hofstade
  96. Cox-Peeters    Kortessem
  97. Desmet Ph. & Bert    St.Piet.-Leeuw
  98. Brands Jimmy    Berendrecht
  99. Viaene Ignace    Loppem
100. Goffin Jozef    Gorsopleeuw
101. Martens Armand    Hasselt
102. Uytterhaegen-Van Dorpe    Balegem
103. Clicque Gino    Wevelgem
104. Bolle Georges    Kortemark
105. Swiggers Rudi    Keerbergen
106. De Bock Jelle    Horebeke
107. De Moor Maurice    Massem
108. Ere-notaris Dons Jan    Kapelle-o/d Bos
109. Lambotte Jean-Claude    Gerpinnes
110. Badoux Jean-Pol    Onoz
111. Leonard Thierry    Dongelberg
112. Dedroog Gisbert    Eisden
113. De Jonghe Hugo    Kruishoutem
114. Delrue Ivan & Gunnar    Koekelare
115. De Clippel Mathieu    Herzele
116. Peiren Noël    Zedelgem
117. Dr. Delhove A & S    Marbais
118. Welvaert Roger    Torhout
119. Willems-Wijnants    Eisden
120. Rouffa Roger & Raf    Eigenbilzen
121. Haelters Yvan    Etikhove
122. Vermeulen Wilfried    Zwalm
123. Keyers Louis    Kinrooi
124. Struyf Francois    Zandvliet
125. Van Schoorisse Gebr.    Maarkedal
126. Dello-Peters    Munsterbilzen
127. Ghijselijns Roger    Wortegem-Pet.
128. De Rijst Pierre    Moerbeke
129. Wilmsen Louis    Beerse
130. Debels Sonia    Ruiselede
131. Malfait Serge    Jabbeke
132. Huyghe Willy    Ieper
133. Peirs Marc    Anzegem
134. Van Haverbeke Gerard    Maldegem
135. Olivier Père & Fils    Anvaing
136. Dhalluin Michel    Dottignies
137. Dussenne Raymond    Couvin
138. Regnier André    Presgaux
139. Dekens André    St.Gen.-Rode
140. Delbar Maurice    Oeudeghien
141. De Vadder-Valckenborghs    Haaltert
142. Forier-Vos    Stokrooi
143. Degrave-Gyselbrecht    Hamme-Mille
144  Deprol Filip    Oedelem
145. Van Hauwermeiren A.    Berlare
146. Warniers Frans    Knesselare
147. Vansteenhuyse-Vanbruane    Lauwe
148. Van Maele Georges    St. Michiels
149. Nagypal Eric    Marbaix-la-Tour
150. Duchateau Tony    Velm
151. Deckers Pieter    Lummen
152. Rotsaert Wilfried    Brugge

TWEEJAARSKLASSEMENT 2008 - 2009
CLASSEMENT BISANNUEL 2008 - 2009


PRACHT TROFEE geschonken door de bvba architectenvennootschap
LUC WILLEM
KUNSTDIPLOMA geschonken door de heer JOHNSON T/S KIANG, Tapei

            08    09    Tot.

 1.    DE CUYPER SOLANGE    GIJZENZELE     1     8    9

Voor de 2e t/m de 5e elk een ereprijs geschonken door b.v.b.a. LUC WILLEM.

 2.    Vandemaele Wilfried    Heule    24    17    41
 3.    De Ketelaere Freddy    Eke    42     3    45
 4.    Schreurs-Hauben    As    11    46    57
 5.    Malfait Gebroeders    Kinrooi    21    40    61

EERVOLLE VERMELDINGEN
 6.    Demeire Bernard    Zwevegem    28    41    69
 7.    De Vuyst-Gyssens    Lokeren    29    49    78
 8.    De Ruy-Galazka    Zwalm    35    45    80
 9.    Vanherck Hubert    Borgloon    49    32    81
10.    Bungeneers Frans    Ranst    82    1    83
11.    Saeytijdt Paul & Sven    Nederbrakel    18    91    109
12.    Ballmann Dieter    Amel    56    62    118
13.    Luyckx Raf & Lars    Geel    72    57    129
14.    Schuermans Ferdy    Duras    92    48    140
15.    Buntinx Paul    Borlo    64    86    150
16.    De Vadder-Valckenborgs    Haaltert    16    141    157
17    De Smet-Van Puymbroeck    Belsele    98    64    162
18.    Couvreur Geert    Bassevelde    112    51    163
19.    Vandeginste Frank    Hooglede    98    64    167
20.    Dekens André    St. Gen. Rode    32    139    171
21.    Martens Armand    Hasselt    32    139    174
22.    Langbeen Georges    Wetteren    90    89    179
23.    De Jonghe Hugo    Kruishoutem    70    113    183
24.    Van Den Abeele Marcel    Ronse    149    36    185
25.    Meskens Prosper    Oppuurs    125    68    193
26.    Vanacker Hubert    Oostrozebeke    37    160    197
27.    Bosmans Roger    Booischot    117    84    201
28.    Hendryckx André    Avekapelle    174    33    207
29.    Van Roy Michel    Leopoldsburg    51    158    209
30.    Mercken Jean & Mathieu    Rijkhoven    141    69    210
31.    Wiels Luc    Roosdaal    166    47    213
32.    Clicque Gino    Wevelgem    118    103    221
33.    Henry Léon    Nandrin    52    170    222
34.    Lippens Noel    Aarsele    16    215    231
35.    Demaret Christian    Havre    65    175    240
36.    Dauwe Alex    Ronsele    40    217    257
37.    Korsten Eddy    Moerbeke-Waas    81    177    258
38.    Debels Sonja    Ruiselede    132    130    262
39.    Van Elsacker Jozef    Zoersel    177    88    265
40.    Verspeeten Freddy    Schelderode    76    196    272
41.    Aelvoet Dieter    Maarkedal    95    178    273
42.    Haelters Yvan    Etikhove    157    121    278
43.    Peiren Noel    Zedelgem    163    116    279
44.    Desmeyter-Restiaens    Melden    108    172    280
45.    Delbar Maurice    Oeudeghien    146    140    286
46.    De Clippel Mathieu    Herzele    182    115    297
47.    Van Steenhuyse-Vanbruaene    Lauwe    162    147    309
48.    Welvaert Roger    Torhout    194    118    312
49.    Wilmsen Louis    Beerse    191    129    320
50.    Meirlaen Etienne    Deurle    134    188    322
51.    Hermans-Stoop    Moerzeke    138    186    324
52.    Van Kerckvoorde Jean-Paul    Lovendegem    144    205    349
53.    Ruers Wim    Maaseik    190    183    373
54.    Van Pamel Antoine    St. Martens-Lierde    181    197    378
55.    Opsomer José & Nic    Maarkedal    170    214    384

DRIEJAARSKLASSEMENT 2007 - 2008 - 2009
CLASSEMENT TRISANNUEL 2007 - 2008 - 2009


SUPERCOUPE geschonken door de heer LUC VERHAEGEN, Fintro bank & verzekering
KUNSTDIPLOMA geschonken door de heren MICHEL & DIDIER DESBUQUOIS


            07    08    09    Tot.
 1.    VANHERCK HUBERT    BORGLOON    88    49    32    169

Voor de 2° t/m de 5° prijs één trofee eveneens geschonken door
de heer LUC VERHAEGEN

 2.    Vandeginste Frank    Hooglede    7    100    67    174
 3.    De Smet-Van Puymbroeck    Belsele    46    98    64    208
 4.    Dekens André    St. Gen. Rode    52    32    139    223
 5.    Malfait Gebroeders    Kinrooi    188    21    40    249

EERVOLLE VERMELDINGEN
 6.    De Vuyst-Gyssens    Lokeren    195    29    49    273
 7.    Van Roy Michel    Leopoldsburg    85    51    158    294
 8.    Hendryckx André    Avekapelle    139    174    33    346
 9.    De Clippel Mathieu    Herzele    82    182    115    379
10.    Meirlaen Etienne    Deurle    140    134    188    462
11.    Van Steenhuyse-Vanbruaene    Lauwe    190    162    147    499
12.    Van Pamel Antoine    St. Martens-Lierde    172    181    197    550


PRIMUS-INTER-PARES WINNAAR 2009
VAINQUEUR PRIMUS-INTER-PARES 2009

SUPER EREPRIJS geschonken door de firma VERSELE-LAGA
KUNSTDIPLOMA geschonken door de heer LOWET FRANK, Tigre Benelux

 1. DAENEN PIERRE    TONGEREN    5243101/00    4982 pnt
Voor de 2e t/m de 5e prijs één trofee geschonken door de heer LUC VANDENBROEKE, Lutosa
 2. Hermans-Stoop    Moerzeke    4456725/03    5183 pnt
 3. Demaret Christian    Havre    9007557/02    5694 pnt
 4. Melkenbeeck Etienne    Serskamp    4249556/02    5887 pnt
 5. De Potter Julien    Zottegem    4432298/01    6125 pnt

EERVOLLE VERMELDINGEN
 6. Van Steenhuyse-Vanbruaene    Lauwe    3238222/02    6280 pnt
 7. Haelters Yvan    Maarkedal    4433332/03    6602 pnt
 8. Verschueren Jos    Brecht    6051870/02    8082 pnt

WISSELTROFEE "VLEUGELTRIOMF" 2009 WINNAAR :
VAINQUEUR TROFEE DU TRIOMPHE DE L'AILE D'OR 2009 :

"RECHT EN PLICHT" ZOTTEGEM – Voorzitter EDDY VERMEULEN
SCHENKER: FIRMA GEBR. VERKINDERE
KUNSTDIPLOMA geschonken door DE DUIF, de heer JAN HERMANS
 
1°    “RECHT EN PLICHT”
    ZOTTEGEM (Lokaal 79)
De Keyzer Norbert    5
Van De Walle Marc & Franky    15
Van Grimbergen Jan    18
De Cuyper Solange    32
De Ruy-Galazka    247

2°    “UNION ET LIBERTE”
    GENT (Lokaal 74)
De Ketelaere Freddy    12
Aerens Daniel    21
Van Coppenolle Luc    76
De Smet André & Patrick    96
Derweduwen A.L.D.    270

3°    “COURIER-ZUIDERBOND”
    KORTRIJK (Lokaal 88)
Demeire Bernard    213
Lefebre Jos    299
Verschelde Marc    336
Lefevre Yvonne    416
Dejager Patrick    428

4°    “EERLIJK MOET NIEMAND VREZEN”
    LOKEREN (Lokaal 75)
Verstraeten Annie & Marc    168
Leutenez Marnix    239
De Vuyst-Gyssens    269
Serraerens Gerard    287
Langbeen Georges    506
 

5°    “DE EENDRACHT”
    ST. LAMBRECHTS-HERK (Lokaal 151)
Maes Benny    105
Vanherck Hubert    170
Schuermans Ferdy    262
Buntinx Paul    494
Cox-Peeters    550

EERVOLLE VERMELDINGEN
Zonhoven    Lok. 163    569 pl.
Ieper    Lok. 86    575 pl.
Herent    Lok. 8    618 pl.
Rekkem    Lok. 91    656 pl.
Steenbrugge    Lok. 94    670 pl.
Maaseik    Lok. 159    714 pl.
Ramillies    Lok. 124    880 pl.
Gistel    Lok. 85    1001 pl.
St.Gillis-Waas    Lok. 78    1018 pl.
Eeklo    Lok. 73    1089 pl.
Couvin    Lok. 128    1215 pl.
De prachtige en zeer waardevolle wisseltrofee wordt gesponsord door onze vrienden en ereleden BVBA VERKINDERE GEBR. (IZEGEM). De leden van de overwinnende ploeg ontvangen elk, ter persoonlijke titel, een kunstmedaille. De voorzitters van de vijf eerst geklasseerde clubs zullen een trofee ontvangen, geschonken door de heer KOEN BRACKENIER, BISTRO ONDER DEN TOREN. Bedoelde trofeeën zullen in de respectievelijke lokalen verspeeld worden op de vlucht uit Barcelona 2010 en toegekend aan het eerst geklasseerde lid van de Brugse Barcelonaclub en dit met de 1e afgegeven duif. De voorzitters worden verzocht de te verspelen trofee duidelijk te vermelden op het vluchtprogramma 2010.
Le magnifique et précieux trophée est sponsorisé par nos amis et membres d'honneur la SPRL VERKINDERE FRERES (IZEGEM). Les membres de l'équipe gagnante reçoivent chacun à titre personnel une médaille artistique. Les présidents des cinq clubs classés premiers reçevront un trophée offert par monsieur KOEN BRACKENIER, BISTRO ONDER DEN TOREN. Les trophées concernés pourrait être gagnés dans les locaux respectifs sur le vol 2010 venant de Barcelone. Ils seront accordés au membre classé premier du club de Brugse Barcelona et ceci avec le premier pigeon délivré. Les présidents du club sont priés de mentionner clairement les trophées à gagner sur le programme de vol 2010.