A A A

Informatie over duivenliefhebber Van Dyck Danny

Reportage

(26/02/2012) Danny Van Dyck (Pulle, BE) in extremis uitgeroepen tot 1° Nationaal Kampioen Kleine Halve Fond KBDB 2011 met de jonge duiven!

Te Oostende op de ‘nationale dagen’ van de KBDB stond Danny Van Dyck nog op de 2e podiumplaats in de kampioenschappen ‘Kleine Halve Fond Jonge’… pas later kwam hij na een correctie vanuit de KBDB op de hoogste podiumplaats te staan als 1° Nat. Kampioen Kleine Halve Fond Jonge KBDB 2011!
Reportage

(29/07/2009) Danny Van Dyck - Pulle (BE) 2e nat. kampioen kleine halve fond jongen 2008. 5x eerste in Union 3x 1ste voor Magic Johnson.

In de kloosterstraat te Zandhoven, Pulle is een deelgemeente van het grote Zandhoven, een straat met een handvol huizen wonen drie duivenmelkers. De meest opvallende van alle melkers uit dit duivennest is Danny.